Koupě Getze

Tato sekce je určena těm, kteří zvažují koupi vozu Hyundai (ne Hyunday).

Moderátoři: Farrael, Lantra Luke, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Getze

Příspěvek od Farrael »

I těch 70tis za Getze je dost. Za těch 80tis a pár drobnejch už máš o dost většího Accenta v hezkym stavu, když budeš chvilku hledat. Možná bych i proto popřemejšlel o tom. Přece jenom je to trochu větší auto, spotřeba nebude o tolik vyšší a dýl ti pak vydrží.
PS: sloučeno. O koupi a výběru Getze je tu sáhodlouhé téma nyní o 23 stranách. :wink:
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Reklama
 

Uživatelský avatar
padam
*
Příspěvky: 43
Registrován: 11 črc 2012, 23:34

Re: Výběr auta- Getz

Příspěvek od padam »

Bolldar píše:PS: Tak jsem si znova obťuknul ceny Getze s jinými parametry na vyhledání a nestačím se divit. Teď bych nedával asi ani těch 70 vč. výše zmíněného. Jsem blbec, ještě že ses o tom zmínil :shock:
Toho Getze prodávám já. Taky jsou koukal na ostatní inzeráty a dle nich stanovil cenu. Nabídky autobazarů na 1.1 bez klimy za 56tis. (ale na úvěr, takže klidně za 90) jsem nebral v úvahu.
Jinak co se týká koupě Getze tak nemůžu mluvit jak bude vypadat po 200tis. km, ale ten náš neměl za 92tis. ani jednu závadu, jen jsem měnil vloni (po 8 letech) baterii.
Honda Civic Type-R (2008) + kompresor Rotrex (222kW/302hp)
Honda CR-Z Sport (2011)
Hyundai Veloster 1.6 GDI Style (2012)
Bolldar
Příspěvky: 9
Registrován: 29 srp 2012, 11:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Getze

Příspěvek od Bolldar »

Farrael píše:I těch 70tis za Getze je dost. Za těch 80tis a pár drobnejch už máš o dost většího Accenta v hezkym stavu, když budeš chvilku hledat. Možná bych i proto popřemejšlel o tom. Přece jenom je to trochu větší auto, spotřeba nebude o tolik vyšší a dýl ti pak vydrží.
PS: sloučeno. O koupi a výběru Getze je tu sáhodlouhé téma nyní o 23 stranách. :wink:
Já osobně jsem se o Hyundai nikdy moc nezajímal, až teď se začínám nořit do hlubin další automobilky :)

Náhle jsem si uvědomil i fakt, že znám lidi co mají jak Accenta, tak i Elantru kolem toho r.v.2003, tak se pozeptám jich na reference a příp. neduhy těhle aut. Jak píšeš, ceny jsou obdobné a větší auto má zase výhodu v tom, že při případném předělání na plyn bude mít pořád i něco jako kufr :D

Takže ještě oťuknu tady na fóru tahle dvě autíčka a na chudinku getzíka asi zapomenu. I když pěkný je, to zase jo. :P
Uživatelský avatar
padam
*
Příspěvky: 43
Registrován: 11 črc 2012, 23:34

Re: Koupě Getze

Příspěvek od padam »

Bolldar: S tím předěláním na plyn máš pravdu, do prostoru pro rezervu se vejde podle mě maximálně 35L toroid, tj. nějakých 28L plynu, při spotřebě 8L plynu nějakých 350km.
Honda Civic Type-R (2008) + kompresor Rotrex (222kW/302hp)
Honda CR-Z Sport (2011)
Hyundai Veloster 1.6 GDI Style (2012)
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Koupě Getze

Příspěvek od Hardcam »

Bol: jestli se opravdu chces pohybovat u 80tKc, tak jednoznacne volim Accenta, za tu cenu vs. rok a vybava nema konkurenci - napr. http://www.sauto.cz/osobni/detail/hyund ... oFrom=list
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Bolldar
Příspěvky: 9
Registrován: 29 srp 2012, 11:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Getze

Příspěvek od Bolldar »

Hardcam píše:Bol: jestli se opravdu chces pohybovat u 80tKc, tak jednoznacne volim Accenta, za tu cenu vs. rok a vybava nema konkurenci - napr. http://www.sauto.cz/osobni/detail/hyund ... oFrom=list
Těch 80 tisích bych viděl spíš jako horní hranici. Přeci jen nechci utrácet všechny prachy co mám z letních brigád za auto, když dneska prakticky není jistota práce. A ve 23letech když mám letos po škole moc volných míst pro lidi bez pořádné praxe není.

i když na druhou stranu na Accenta budou určitě víc aut na vrakáči na náhradní díly než na Elantru, což?:)

edit:
Nerad bych spamoval vlákno ke Getzu, ale nějak se to tu rozjelo tak si dovolím ještě jeden mírný offtopic: Věřili byste něčemu takovému? Nebo raději něco ještě novějšího jako výše zmíněný Accent? :)
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7901
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Getze

Příspěvek od Mexican »

za 80 ti predam Accenta aj mojho :twisted:
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Koupě Getze

Příspěvek od Hardcam »

Mexican: fakt? Ze bych koupil auto? :mrgreen:
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Bolldar
Příspěvky: 9
Registrován: 29 srp 2012, 11:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Getze

Příspěvek od Bolldar »

Mexican píše:za 80 ti predam Accenta aj mojho :twisted:
To je to tak strašný? :D Ale fakt, naftu nechci, děkuju pěkně :D
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Koupě Getze

Příspěvek od Hardcam »

Zrovna Mexicanova auta bych se vubec nebal...narozdil od aut z inzerce je aspon proverene :wink:
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Getze

Příspěvek od Farrael »

Tak tak. Jestli ti ho nechá za 80 talířů tak bych do něj šel, ani bych nemrk.
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Uživatelský avatar
enjoy
****
Příspěvky: 1272
Registrován: 19 srp 2011, 20:23
Bydliště: Praha 3

Re: Koupě Getze

Příspěvek od enjoy »

Jak nechci?! Vis jak ten motor s tim autem cvici?no je to fakt,radsi kup 1.1 benzin,v tom se jentak nezabijes:-)
Clovece ja mit ty penize a chtit takovy auto,tak jsem prave dovybiral :shock:
Hyundai Matrix 1.5 CRDi VGT 81kw
Bolldar
Příspěvky: 9
Registrován: 29 srp 2012, 11:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Getze

Příspěvek od Bolldar »

enjoy píše:Jak nechci?! Vis jak ten motor s tim autem cvici?no je to fakt,radsi kup 1.1 benzin,v tom se jentak nezabijes:-)
Clovece ja mit ty penize a chtit takovy auto,tak jsem prave dovybiral :shock:
Tož to já vím, ale naftu jsem zamítl kvůli ceně servisů a taky jí jen tak nepředělám na LPG :D Kdybych chtěl naftu tak beru Opela Corsu 1,7DTi. Nezničitelnej motor od Isuzu.
A navíc jsem zvyklý na Fobii 1,4Mpi 44kW :D Takže 1,6i proti ní --> formule hadr :D
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Koupě Getze

Příspěvek od Hardcam »

Ale no tak...srovnavat zurive neohrabanej nekultivovanej diesel s modernim CR? Ale jdi. A o servisu taky nemas moc poneti...:)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
enjoy
****
Příspěvky: 1272
Registrován: 19 srp 2011, 20:23
Bydliště: Praha 3

Re: Koupě Getze

Příspěvek od enjoy »

Hele jako jo,ja te chapu,humbuk okolo dieselu je vseobecne znamy...ale me treba za 160 tisic kilometru neudelal jediny problem co se pohonne jednotky tyce.
A to,ze se nemusis klanet pred 75% koncernovy produkce beru jako bonus...co se vykonu tyce.
Dalsi vec,co chces predelavat na plyn,kdyz budes jezdit za 5 litru?s dojezdem az 1000 kilometru?
Nech si to ulezet v hlave...
Hyundai Matrix 1.5 CRDi VGT 81kw
Odpovědět

Zpět na „Koupě ojetého nebo nového vozu Hyundai“