Stěrače

Moderátoři: frawd, Moderátoři

Odpovědět
Petr*
*
Příspěvky: 47
Registrován: 21 črc 2019, 15:33
Bydliště: Pelhřimov

Re: Stěrače

Příspěvek od Petr* »

Ahoj kluci, chci se vás zeptat, myslíte že tento problém postihuje i auta vyrobené po roku 2016 kde byla údajně modernizace vozu? Mám auto dva týdny a děsí mě představa, že budu mít problémy jako vy.
Díky
Hyundai IX20 | 1.6 92 kw | 2019 | bílá
Reklama
 

Uživatelský avatar
pekoz
***
Příspěvky: 588
Registrován: 29 črc 2013, 10:53
Bydliště: vedle Ostravy

Re: Stěrače

Příspěvek od pekoz »

Není to typická výrobní vada Hyundai. Stává se to u všech aut. Stačí vyhledat "zatuhlé stěrače" v Googlu.
Jenom se zvyšující se "optimalizací výrobních nákladů" se to bude dít častěji, protože se šetří na všem.
Třeba u Felicie nebo Xsary z roku 2002 se mi to nestalo.
Kona 1.0 T-GDI Best Of Style, Pulse Red (11/2018)
+
IX 20 1,4 Trikolor, Creamy White (09/2013)
...................................
ex.
Citroen Xsara Break 1,6/16 Exclusive, GRIS ALUMINIUM (06/2002)
Felicia,2xUno,Š.Forman Silver Line,Š.105,Š.1000MB.
Petr*
*
Příspěvky: 47
Registrován: 21 črc 2019, 15:33
Bydliště: Pelhřimov

Re: Stěrače

Příspěvek od Petr* »

Mě a ani nikomu ze známých se to zatím nestalo, tak tato závada asi nebude trápit všechny auta
Hyundai IX20 | 1.6 92 kw | 2019 | bílá
mmv
*****
Příspěvky: 1702
Registrován: 06 kvě 2012, 22:50
Bydliště: skoro Praha

Re: Stěrače

Příspěvek od mmv »

:-) 5 let to rozhodně vydrží :-) , když to vezmu zpětně, tak minulý rok při cestě z Chorvatska , někde od Grazu až do Brna pršelo, s tím, že hodinu okolo Vídně vyloženě "chcalo" kdy stěrače jeli na plnou rychlost a když teď vím, kudy ta voda z okna před řidičem odtéká, je pravděpodobné, že na průser bylo zaděláno tam , todle neni systémová chyba :hyu: i když soudruzi z Rüsselsheimu tomu mohli věnovat větší důraz , na felicii, na octáfce, na fabii, na mondeu se děje totéž přidírající se tyčový), možná ne po 5ti letech a 100k km, tady je jen důkaz, že to nevydrží na furt a je potřeba tomu věnovat určitou pozornost a když k tomu víme, že jedinej díl co se dá sehnat je jenom jeden předraženej v hyundaji za necelých 7 kolíků ](*,) a přitom třeba na posledního golfa jich jsou od různých výrobců za směšné ceny ( 600,-) plný mototechny , proto bych se moc nechlácholil, že se mě to stát nemůže :-k
odesláno z křesla u televize
ix20 1,4 MPI LPG 5/2012
Odpovědět

Zpět na „ix20“