Servis KARIREAL SLOVAKIA a.s. v Bratislave

Moderátoři: frawd, Moderátoři

choucas
*
Příspěvky: 16
Registrován: 07 lis 2010, 13:19

Re: Servis KARIREAL SLOVAKIA a.s. v Bratislave

Příspěvek od choucas »

Dlho som tu nebol, lebo nebol dovod. Tak mimochodom nikdy som nepotreboval pečiatku od karirealu, bo prvá garančka bola v autorizovanéom servise a tá 2 a dalšie sa nemusia robiť v ich servisoch. Nakoniec som ju urobil u známeho v servise. A preto to čo tvrdí ved. servisu je lož ako vyšitá a riaditel s ktorým som mal ten pokec tam ani nebol. Bol som tam ja a ved. servisu. Moja požiadavka bola, že či mi vedia spraviť 2 garančku aj bez výmeny oleja a filtra nakolko som ho menil ani nie 2 mesiace pred termínom 2 garančky. To bolo všetko čo som sa opýtal. Ale samozrejme zamestnanec v skušobnej dobe sa vyhováral na úplne hovadiny, že som od neho chcel nejakú pečiatku. Ja nepotrebujem od nich pečiatku. Načo by mi bola, ja si garančky môžem robiť kde chcem. Takže haloo. A to, že bola uverejnená moja súkromná komunikácia bez mojho vedomia asi budem musieť riešiť právnou cestou. Mimochodom celý konflikt vznikol po tom, čo mi ved. servisu oznámyl, že palubovku ktorú mi rozobral ich servis, nebude nikdy funkčná a bude stále praskať. Že proste sa to nedá odtráni. Čiže pokazili sme vám auto a budete ho mať stále pokazené a hotovo. Čo by ste im vy na to povedali, boli by ste milí? Asi nie, že. Verte, že o žiadnu pečiatku sa nejednalo išlo iba o chabé klamstvo nadriadenému.

PS: Mimochodom dotičný páni už vraj vo firme nepracujú. Čím to asi bude. A skončilo to tak, že auto som si dal výhodne opraviť u známeho a všetko bolo OK aj palubovka zrazu nepraskala. Nejedná sa len o ten servis ale aj o iné tzv autorizované. V inom autorizovanom mi tvrdili, že to je vlastnosť hyundaia. Tak ako tak je to vyriešené a predpokladám, že aj v tej firme už funguje všetko tak ako má. S pozdravom, prajem šťastné a veselé a hlavne veĺa kilometrov bez nehôd a nezhôd.
Reklama
 

Uživatelský avatar
miskinsr50
**
Příspěvky: 151
Registrován: 11 bře 2010, 18:42
Bydliště: Sväty Jur

Re: Servis KARIREAL SLOVAKIA a.s. v Bratislave

Příspěvek od miskinsr50 »

ja neviem kto je tam veuici a kto tam bol... ja som bol v tom servise 4 krat a riesili mi riadenie, lakovanie, a servis oleja... Cize da sa povedat, ze siroke spektrum oprav...
Za mna je to super servis... a mozem ho len odporucit.

cafte... :D :hyu:
Hyundai i40CW 1.7 CRDi VGT 100kw STYLE
Uživatelský avatar
nickoo
**
Příspěvky: 100
Registrován: 16 črc 2012, 18:11

Re: Servis KARIREAL SLOVAKIA a.s. v Bratislave

Příspěvek od nickoo »

vidiet, ze s nimi nemas dlhodobejsie skuseniosti...
Sonata, 2.5
out:
skoda fabia 1.2 TSI
fiat doblo 1.3 JTD
ford ka 1.3
mazda 626 2.0
skoda felicia 1.3
Uživatelský avatar
miskinsr50
**
Příspěvky: 151
Registrován: 11 bře 2010, 18:42
Bydliště: Sväty Jur

Re: Servis KARIREAL SLOVAKIA a.s. v Bratislave

Příspěvek od miskinsr50 »

nie nemám. Ale stačilo mi ist tam par krat, boli vždy ústretoví a pomohli mi. Takže nemam nic proti...
Hyundai i40CW 1.7 CRDi VGT 100kw STYLE
rek85
Příspěvky: 1
Registrován: 23 lis 2015, 16:47

Re: Servis KARIREAL SLOVAKIA a.s. v Bratislave

Příspěvek od rek85 »

Moj pribeh skusim strucne.

V oktobri som mal skodovu udalost (pred pristavnym mostom na dialnici vznikala zapcha a jeep za mnou nedobrzdil), ktoru som nezavinil. Okolo servisu Karireal denne chodim do prace, tak si vravim ze vyskusam autorizak zazmluvneny s poistovnou vinnika. Pri prvom kontakte ma strasia ako velmi a urcite budem doplacat. Vravim ze nie som ochotny nic doplacat, lebo som uz dost poskodeny tym ze nemam auto a spotrebovavam cas na riesenie udalosti ktoru som nesposobil. Tak mi poradili auto neodovzdavat a dohodnut si doobhliadku z poistovne. V poistovni povedali ze preplatia vsetko, co nasledne potvrdil aj servis s tym, ze prave vcera sa na skoleni dozvedeli ze to takto je. Po odovzdani tam o par dni auto stalo, zdanlivo opravene. Az na nelicujuce kusy, ale dobre... ked som siel uz druhy den okolo, vravim si ze sa zastavim spytat ako pokracuje pripad. Ze cakaju na poistovnu. Po dalsich dvoch dnoch obchadzania sa znova zastavujem a pytam, ze co noveho. Aha, poistovna uz zaplatila, tak vam to mozme odovzdat, ale ideme zistit kolko budete doplacat. (Wtf? Na to svoje skolenie uz asi zabudli...) Vraj mam stastie, lebo nic. Sadnem dnu, otocim klucik, kontrolka na piate dvere ok ale na cuvacku stale svieti. Tak sa pytam, preco ked vyfakturovali poistovni cez 2,300- eur nesvieti cuvacka. Ziarovky praskaju bezne a nespadaju do ramca poistnej udalosti. Mam si vymenit ziarovku na vlastne naklady. Pytam sa, co ak nebude svietit, mozem sa vratit? Ano, potom sa mozem vratit. Kukam dnu, strcim hlavu kde ma byt rezerva, zvnutra vidim nelicujuce diery v plechoch. Odpoved je tu mate cislo na "nasu klampiarsku dielnu", skocte tam, nechajte si to doklepnut a pretmelit. Pytam sa, ci to nemozu doriesit oni - v ziadnom pripade nie je na to cas. Hm, tak volam do "ich" dielne (chlapik s vlastnou firmou a dielnou a ludmi, ktory ale nie je autorizovany a nema "vybavenu" zmluvu s poistovnou), ktory to naozaj robil a dozvedam sa detaily. Momentalne sa zaoberam riesenim si cuvacky na vlastne naklady.
Tento servis posobi tak, ze sa nabaluje kasirovanim za pracu ktoru hodi inemu spravit za menej a este ani tak opravu nedokonci. Este mi vola mlady zensky hlas po par dnoch, ze ako som spokojny s ich sluzbami. Vravim ze nie som spokojny, lebo neopravili svetlo. Dakujeme za nazor, dovi, zlozene.

Skodovu udalost som riesil prvy krat... to takto funguje bezne?
Viete dobuducna odporucit iny servis?
Uživatelský avatar
idam.i
*******
Příspěvky: 8980
Registrován: 24 dub 2012, 23:25
Bydliště: Bratislava

Re: Servis KARIREAL SLOVAKIA a.s. v Bratislave

Příspěvek od idam.i »

:hyu: KARIREAL Bratislava jeden des .Neochota,zavádzajúci informácie ,doslova lži.Auto som im nikdy nezveril a ani neplánujem.Dlho som bol spokojný s AUTOPOLIS Račianska,no odkedy odtial odišla príjmacia technička do Topolčian,tak už to nie je čo bolo. [-X
Poslednú garančku som absolvoval v BOSCH servise a využil "blokovú výnimku ".
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T Innovation(2018-) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8
Mazda 626 V6, Renault 21 , Citroen BX16...
Uživatelský avatar
JoKo
****
Příspěvky: 1468
Registrován: 17 čer 2007, 09:53
Bydliště: BA/KE
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis KARIREAL SLOVAKIA a.s. v Bratislave

Příspěvek od JoKo »

v karireal len dobre skusenosti. vzdy platilo na com sme sa dohodli... ci uz cena, alebo vykonana praca, prijemne vystupovanie a hlavne proklientsky pristup. dokonca bratovi na zaruku {zadarmo} vymenili rozbitu smerovku v spatnom zrkadle :) v samorine chceli aby to islo na havarijnu poistku a vraj musia vymenit cele spatne, lebo smerovka sa nedodava...
takze za mna karireal ano. ale beriem do uvahy aj staznosti inych, kt. nemaju s nimi dobre skusenosti... preto ak sa ma na nich niekto opyta, tak poviem, ze ja mam s nimi len dobre skusenosti, ale cital som aj zle referencie...
seat tarraco 1.4 ehybrid xcellence

hyundai i30 {pd} 1.4t-gdi + dct now! + premium paket - predane
hyundai i30 {gd} 1.6gdi style {cz} - predane
hyundai accent {mc} 1.4 16v elegance - predane
p55p
*
Příspěvky: 12
Registrován: 23 zář 2016, 09:05

Re: Servis KARIREAL SLOVAKIA a.s. v Bratislave

Příspěvek od p55p »

Zdravim vsetkych. Blizi sa mi 2. garancna prehliadka a tak pokukujem po autorizovanom servise. Karireal mam najblizsie, no citam tu rozporuplne skusenosti. Niekto ma valmi zlu iny zas dobru. Ma niekto skusenost z posledneho obdobia (napr. tento rok)? Dik.
Uživatelský avatar
frawd
Moderátor
Příspěvky: 400
Registrován: 21 pro 2011, 09:09
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis KARIREAL SLOVAKIA a.s. v Bratislave

Příspěvek od frawd »

Chodím len do tohoto servisu. Nie že by to bol najlepši servis, ale kúpil som auto tu a tiež ho servisujem na jednom mieste. Aspoň nebudú výhovorky z jedného servisu na druhý že niečo pokazili.

Tento rok som tam menil čelné sklo, zadné brzdy, bol som na servisnej prehliadke a potom neskôr ešte na výmenu brzdového strmeňa. Všetko OK. Jediný problém mávam,že keď chcem od nich urobiť viac vecí naraz, nejakú vždy zabudnú.
2014 Hyundai ix20 1,6 A/T Style
2012 Hyundai ix20 1,4 CRDi Style - predané
p55p
*
Příspěvky: 12
Registrován: 23 zář 2016, 09:05

Re: Servis KARIREAL SLOVAKIA a.s. v Bratislave

Příspěvek od p55p »

Dik za odpoved tak to teda asi risknem a vyskusam ich aj ja :)
feessi
Příspěvky: 1
Registrován: 31 led 2022, 14:02

Re: Servis KARIREAL SLOVAKIA a.s. v Bratislave

Příspěvek od feessi »

Dobry den prajem ,,ked ze som bol ucastnikom dopravnej nehody a bol som poskodeny rad by som s a podelil o svoju osobnu skusenost s hore menovanym servisom ..osobne si myslim ze tento servis a pracovnici v nom by nemali mat licenciu ..auto mi opravili sposobom z e nevydrzalo prejst ani 2000km skodu som si musel opravit sam z a svoje a likvodator mi preplatil tak maximalne 60% z financnych vydajov ... neviem ako je to možne ale najdem sposob aby som s a dostal k sume o ktoru ma svojou neodbornou pracou pripravili myslim ze aj jednotlive pracovnici by s a mohli inac spravat k poskodenym
prajem pekny den
Uživatelský avatar
Minko
***
Příspěvky: 946
Registrován: 08 říj 2017, 14:57
Bydliště: okr. Dunajská Streda

Re: Servis KARIREAL SLOVAKIA a.s. v Bratislave

Příspěvek od Minko »

pokiaľ ide o Karireal v BA, tak za mňa môžem povedať, že budilo to taký dojem na mňa, že žijú z predaja firemných flotíl a nejaký "súkromník" čo nekupuje aspoň i30 ich moc nezaujíma. A keď človek povedal že to chce ešte na lízing, už ani toľko. Pred časom keď bola v hre pre partnerku v tom čase nová i10 resp. Škoda Citigo sme boli aj v Karireali a ochota bola "neskutočná" ](*,)
Dacia Duster TCe 100 LPG Arizona Orange Journey + country pack 01/2024-
Hyundai i20 1.2 62kw CHIC Phantom black + winter pack 8/2017
ex Škoda Fabia 7/2019 - 1/2024
ex Kia cee´d_SW 02/2015 - 08/2017
Odpovědět

Zpět na „ix20“