Klakson

Moderátoři: frawd, Moderátoři

EFISO
**
Příspěvky: 425
Registrován: 22 črc 2018, 14:45
Bydliště: Sabinov

Re: Klakson

Příspěvek od EFISO »

To sa musíš aj ty ľaknúť :mrgreen: ak zatrúbiš ak to máš rovno na prepážke a zvuk z klaksóna smeruje rovno pod auto . To ma omnoho menší zvukový prejav ako keby boli pred chladičom ale ak nebolo miesto tak prosím, Voda tomu až tak nevadí ak to nie je ponorené vo vode. Je nato stavané aby to mohlo biť aj občas mokre :wink: Ja som si dával https://s.click.aliexpress.com/e/_9IpiHz
keď ešte všetko bolo shipping free . Žiadne relé ani silnejšia poistka iba výmena za to pôvodné prditko .Vošlo mi to pod ľavé svetlo smerom pred intercooler a chladič ale aj tak je to trošku utlmené. Ale je to fakt brutál Trúba a funguje k maximálnej spokojnosti majiteľa auta :D/ a ostatných neposlušných určite nie :wink:
Hyndai IX35 1.7CRDI Style 2011 (full LED)
Škoda Favorit 136LS
Škoda 110L
Reklama
 

cartmanko
**
Příspěvky: 102
Registrován: 28 kvě 2012, 22:18

Re: Klakson

Příspěvek od cartmanko »

Tak ja sa nelakam, ved viem kedy trubim, tak som ready. Kazdopadne to fabricke "knikatko" bolo na smiech...
Ix20 1.6 automat STYLE strieborna metaliza svetla od 28.5.2012
Ix20 1.6 automat STYLE strieborna metaliza pastelova od 29.6.2019
Vrána
Příspěvky: 6
Registrován: 29 dub 2020, 14:35

Re: Klakson

Příspěvek od Vrána »

cartmanko píše: 18 říj 2020, 22:04 Moj prispevok na upgrade klaksonu. 150db velke dvojite slimaky.
Umiestnene hore na deliacu priecku.
Napojene rozdvojkou na original kabel, takze som iba vycvakol original klakson napojil rozdvojku, na jeden koniec pripojil original klakson a na druhu koncovku dodatocny klakson.
Poistku som vymenit nemusel.
Funguje uz rok. Ked zatrubim, znie to akoby zatrubilo viacero aut a jeden autobus... :) :roll:

Na těchto šroubech na příčce mám relé a plašič kun :lol: :lol: :lol:
cartmanko
**
Příspěvky: 102
Registrován: 28 kvě 2012, 22:18

Re: Klakson

Příspěvek od cartmanko »

Vrána píše: 13 led 2021, 13:59
cartmanko píše: 18 říj 2020, 22:04 Moj prispevok na upgrade klaksonu. 150db velke dvojite slimaky.
Umiestnene hore na deliacu priecku.
Napojene rozdvojkou na original kabel, takze som iba vycvakol original klakson napojil rozdvojku, na jeden koniec pripojil original klakson a na druhu koncovku dodatocny klakson.
Poistku som vymenit nemusel.
Funguje uz rok. Ked zatrubim, znie to akoby zatrubilo viacero aut a jeden autobus... :) :roll:

Na těchto šroubech na příčce mám relé a plašič kun :lol: :lol: :lol:
=D> =D> =D>
Je tam dost miesta a pekne to tam drzi.
:D
Ix20 1.6 automat STYLE strieborna metaliza svetla od 28.5.2012
Ix20 1.6 automat STYLE strieborna metaliza pastelova od 29.6.2019
Odpovědět

Zpět na „ix20“