Středový panel-demontáž

Moderátoři: frawd, Moderátoři

Odpovědět
iste
Příspěvky: 3
Registrován: 30 srp 2021, 12:53

Středový panel-demontáž

Příspěvek od iste »

Má někdo z vás konkrétní zkušenost s demontáží a zpětnou montáží středového panelu (s rádiem) na palubní desce? Potřebuji vyměnit ofuk ventilace vedle rádia na straně řidiče(praskla plastová packa ovládání mřížky). Sehnal jsem náhradní celý modul a chtěl bych ho vyměnit. Nechtěl bych prozkoumávat už prozkoumané, proto se obracím na Vás jestli máte u ix20 s tím někdo zkušenost.
Reklama
 

Uživatelský avatar
ims
**
Příspěvky: 181
Registrován: 24 bře 2012, 03:40
Bydliště: Orava

Re: Středový panel-demontáž

Příspěvek od ims »

To veru neviem ako sa demontuje, ale zaujímalo by ma kde ste zohnal ten náhradný modul, mám ulomenú "packu" v ľavo aj v pravo...
iX20 1,6i Style
Ford Fiesta 1,4 TDi
Uživatelský avatar
Scaild
**
Příspěvky: 381
Registrován: 14 kvě 2019, 12:18
Bydliště: Praha

Re: Středový panel-demontáž

Příspěvek od Scaild »

i30 Fastback - Engine Red, T-GDI 120, Trikolor Komfort
iste
Příspěvky: 3
Registrován: 30 srp 2021, 12:53

Re: Středový panel-demontáž

Příspěvek od iste »

Ty ofuky vzduchu jsem sehnal na autovrakovišti, cena oproti novému v náhradních dílech cca 1/10 a jsou jako nové. Měl jsem ulomené páčky u řidiče po levé straně u skla (ten jsem již vyměnil) a u levého ve středovém panelu. Po dotazu na Hyundai je cena nového modulu cca 1900 a 2500 Kč a to jsem rozhodně za tuto cenu kupovat nechtěl, nehledě na to, že z celého modulu potřebuji pouze řídící páčku směru vzduchu, ale samostatně ji nelze koupit.
Uživatelský avatar
ims
**
Příspěvky: 181
Registrován: 24 bře 2012, 03:40
Bydliště: Orava

Re: Středový panel-demontáž

Příspěvek od ims »

Ďakujem za informáciu. Mne sa odlomili obidve pri oknách. Asi je to tam nejaké oslabené...
Skúsim to vyriešiť nejakou náhradou.
iX20 1,6i Style
Ford Fiesta 1,4 TDi
Odpovědět

Zpět na „ix20“