santa fe 2.7 nestartuje za studena

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Odpovědět
Ludo
Příspěvky: 6
Registrován: 28 čer 2019, 09:02

santa fe 2.7 nestartuje za studena

Příspěvek od Ludo »

dobry den.
mam takyto problem. Za studena nechce startovat len toci otacky su v poriadku nastartuje to ay na 6-7 krat niekedy aj neskor. su tam nove sviecky original na lpg nakolko v aute je aj lpg. skusal som uy aj ine strekovace nahodit ci to nepomoze nic bez zmeny. akonahle auto nastartuje necham ho bezat 5 minut a uz startuje na supu.aleakonahle postoji aspon 2hodiny uz je ten start horsi chyti ale horiesie niekedy az na druhy krat. najhorie to je ked postoji cez noc arano treba startovat. este som daval spatny ventil na privod paliva ci nahodou nepada benzin ale nic tiez bez zmeny. dakujem za odpoved. nic som tu nenasiel nasiel nieco na fore o tom pisane ale k odpovedi som sa nedostal. dakejem
Reklama
 

Uživatelský avatar
Leendrix
**
Příspěvky: 394
Registrován: 28 říj 2009, 03:45
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: santa fe 2.7 nestartuje za studena

Příspěvek od Leendrix »

Zdravím, podobný problém mě dělalo předešlé auto, které jsem měl na LPG. Někdy jsem jezdil více do sucha s benzínem na lpg a odešlo palivové čerpadlo. Bylo mě vysvětleno, že když jedu na lpg tak je stejně čerpadlo stále v chodu a když není ponořené v benzínu tak časem odejde. A problém byl právě jen za studených startů. Takže zkontrolovat palivové čerpadlo :)
Hyundai I30 kombi 1,5 DPi r.v. 2022
Hyundai Grandeur 3,3 V6, r.v. 2009 (u nového majitele)
Hyundai Sonata 2.0 16V, r.v. 2002. (RIP)
Ludo
Příspěvky: 6
Registrován: 28 čer 2019, 09:02

Re: santa fe 2.7 nestartuje za studena

Příspěvek od Ludo »

Ďakujem za odpoveď. Skúsim to pozrieť lebo už mi to začína liezť na nervy startovalo to na supu a teraz len točí a točí niekedy na 6-7 krát naskočí a zdochne potom ako keby bolo už presate benzínom. Len dúfam že nevymenim čerpadlo a nepomoze to.
Odpovědět

Zpět na „Santa Fe - Motory“