CO je pod kapotou ?

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Odpovědět
kiblik
Příspěvky: 2
Registrován: 27 úno 2008, 22:12
Bydliště: Praha 6, Kromeriz
Kontaktovat uživatele:

CO je pod kapotou ?

Příspěvek od kiblik »

Schanim nekoho kdo ma SANTU, je jedno jaky model a nechal by me nakouknout pod kapotu a na spodek auta.Nejlip kdyby ten nekdo byl z PRAHY 6 nebo nekde pobliz. Konkretne bych se potreboval mrknout na prevodovku,diferak a kardan k zadni naprave. Jen abych si to vyfotil a odmeril rozmisteni a rozmery. Hrabat se vtom samozrejme nebudu. Jako uplatu muzu nabidnout lahvinku vina nebo neceho ostrejsiho. :twisted:
Reklama
 

tomki
**
Příspěvky: 282
Registrován: 05 srp 2006, 17:13

Re: CO je pod kapotou ?

Příspěvek od tomki »

kiblik píše:Schanim nekoho kdo ma SANTU, je jedno jaky model a nechal by me nakouknout pod kapotu a na spodek auta.Nejlip kdyby ten nekdo byl z PRAHY 6 nebo nekde pobliz. Konkretne bych se potreboval mrknout na prevodovku,diferak a kardan k zadni naprave. Jen abych si to vyfotil a odmeril rozmisteni a rozmery. Hrabat se vtom samozrejme nebudu. Jako uplatu muzu nabidnout lahvinku vina nebo neceho ostrejsiho. :twisted:
nenie problem, posielam ti este cislo uctu a svoju zenu k tomu :lol:
kiblik
Příspěvky: 2
Registrován: 27 úno 2008, 22:12
Bydliště: Praha 6, Kromeriz
Kontaktovat uživatele:

Re: tomki

Příspěvek od kiblik »

No ja verim, ze to nekomu muze pripadat dost pofiderni. Samozrejme se dotycnemu prokazu prukazem totoznosti, prukazem studenta CVUT a predlozim zadani diplomove prace, muzu sehnat i potvrzeni vedouciho diplomky, ze se jedna o studijni zalezitost a ze sem verohodna osoba.
Tobe "tomki" samozrejme dekuji za pripominku, to me vlastne ani nenapadlo.Diky.
tomki
**
Příspěvky: 282
Registrován: 05 srp 2006, 17:13

Re: tomki

Příspěvek od tomki »

kiblik píše:No ja verim, ze to nekomu muze pripadat dost pofiderni. Samozrejme se dotycnemu prokazu prukazem totoznosti, prukazem studenta CVUT a predlozim zadani diplomove prace, muzu sehnat i potvrzeni vedouciho diplomky, ze se jedna o studijni zalezitost a ze sem verohodna osoba.
Tobe "tomki" samozrejme dekuji za pripominku, to me vlastne ani nenapadlo.Diky.
dufam ze si sa neurazil islo len o srandu :P
tiez som mal podobny problem ked som isiel zhanat info o firme na diplomovku, nakoniec to skoncilo tak ze som si firmu musel vymyslet a bolo :wink:
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7902
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: CO je pod kapotou ?

Příspěvek od Mexican »

kiblik píše:Schanim nekoho kdo ma SANTU, je jedno jaky model a nechal by me nakouknout pod kapotu a na spodek auta.Nejlip kdyby ten nekdo byl z PRAHY 6 nebo nekde pobliz. Konkretne bych se potreboval mrknout na prevodovku,diferak a kardan k zadni naprave. Jen abych si to vyfotil a odmeril rozmisteni a rozmery. Hrabat se vtom samozrejme nebudu. Jako uplatu muzu nabidnout lahvinku vina nebo neceho ostrejsiho. :twisted:
a preco sa nedohodnes s nejakym autorizovanym dealerom Hyu? sak budu mat v servise Santu, krasne na zdvihakoch mozes nafotit co potrebujes
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Odpovědět

Zpět na „Santa Fe - Motory“