Zvýšení Santy

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Odpovědět
FIDO
*
Příspěvky: 16
Registrován: 24 lis 2010, 14:27

Zvýšení Santy

Příspěvek od FIDO »

NEmáte někdo zkušenost jak MAXIMÁLNĚ zvýšit santu?Našel jsem jen podložky 3cm ale myslim že to ještě kousek musí jít :D
Reklama
 

Uživatelský avatar
miooo
Moderátor
Příspěvky: 908
Registrován: 24 zář 2009, 12:27
Bydliště: Malá Hradná SK-taká malá dedinka pri BN

Re: Zvýšení Santy

Příspěvek od miooo »

a to ti je 3 cm malo :-k
SANTA FE 2,7 V6 rv.2001+LPG GASTECH 600S
FIDO
*
Příspěvky: 16
Registrován: 24 lis 2010, 14:27

Re: Zvýšení Santy

Příspěvek od FIDO »

Nakonec jsem dosáhl zvýšení o 6 cm 8) .sada podložek + zvýšený pružiny z tlumiči.
Uživatelský avatar
vitak
**
Příspěvky: 148
Registrován: 03 lis 2008, 23:12

Re: Zvýšení Santy

Příspěvek od vitak »

Zvýšení by se hodilo, ale netrpí potom poloosy? Myslím tím to, že potom klouby nepracují přibližně v ose, ale podobně jako při natočeném rejdu v úhlu(i když v jiné ose). A každý ví, že by se nemělo v zatáčce příliš akcelerovat, aby se klouby neničily...
Santa Fe 2.0 CRDi, 4x4, r.2004
Uživatelský avatar
quako2
**
Příspěvky: 112
Registrován: 11 říj 2011, 19:41

Re: Zvýšení Santy

Příspěvek od quako2 »

O akych podlozkach hovorite? Je to narocny ukon (myslim ci si ich viem nahodit sam)
SFIII, 2014, 2,2CRDi, 145kw
david.hub
Příspěvky: 2
Registrován: 05 úno 2015, 17:28

Re: Zvýšení Santy

Příspěvek od david.hub »

Zdravím
Jsem čerstvým majitelem santy 2,7 lpg r.v. 2002 a chtěl bych ho trošičku nazdvihnout . Měl by někdo zkušenosti s podložkami pod pružiny?
Našel jsem jen originály weisem a to se docela ranec (4tis.kč za pár). Tak jen jestli si náhodou nenechával někdo vyrobit kopie a neposkytnul by výkres?
Mám známého v zám. dílně , tak si myslím, že by to vyrobil. Mám zkušenosti s těmito podložkami u jiných aut (opel frontera, octavia combi 4x4 i predokolka) a pokaždé to byly lepší jizdní vlastnosti než original- auto se trochu přitvrdí a lépe sedí.
Předem mod děkuji za odpověď a o pokračování diskuze
Odpovědět

Zpět na „Santa Fe - Podvozek a řízení“