nové pneu na santu

Moderátoři: miooo, Moderátoři

fiam
**
Příspěvky: 107
Registrován: 22 říj 2007, 10:42

Re: TOMKIHO KORČULE 275/45 R19

Příspěvek od fiam »

santafe007 píše:Nech sa PÁAAAAAAAAAAAAČI......je to papanička

A ked sme pri tom traseni, tak vyska profilu 45 nieje az tak nizka vzhladom k priemeru disku a sirke pneu...... cize je to ako tak v norme....nie je to zase 275/30 ZR 19...to by bol narez, tam by to bolo citit.... tu ked to porovane tak skutocna vyska profilu pneu je a ako v porovnani s 215/55 R16 vzhladom k vyske od asfaltu k prvemu stycnemu bodu disku.....cize vyska profilu pneu...to je take moje konstatovanie

neni to moc velky kostitras?[/quote]

Tomki hovorí ze nie......ze je to parada...spytaj sa jeho....on to ma na aute :lol: :lol: :lol: :lol:
______________________________________
Reklama
 

tomki
**
Příspěvky: 282
Registrován: 05 srp 2006, 17:13

Re: TOMKIHO KORČULE 275/45 R19

Příspěvek od tomki »

fiam píše:
santafe007 píše:Nech sa PÁAAAAAAAAAAAAČI......je to papanička

A ked sme pri tom traseni, tak vyska profilu 45 nieje az tak nizka vzhladom k priemeru disku a sirke pneu...... cize je to ako tak v norme....nie je to zase 275/30 ZR 19...to by bol narez, tam by to bolo citit.... tu ked to porovane tak skutocna vyska profilu pneu je a ako v porovnani s 215/55 R16 vzhladom k vyske od asfaltu k prvemu stycnemu bodu disku.....cize vyska profilu pneu...to je take moje konstatovanie

neni to moc velky kostitras?
Tomki hovorí ze nie......ze je to parada...spytaj sa jeho....on to ma na aute :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

hosi kostitras to rozhodne nie je!!!!!!!!!!!!!!!§
Je tvrdsie ale akoby som to povedal, skor je citit ze sa tak naprevaluje na pneumatikach nez by bolo citit tvrdost. Skratka mam omnoho viac informacii z cesty ktore sa prenasaju do volantu ale pozor, ziadne razy len informacie. Tazko sa to vysvetluje ale komfort neutrpel, skratka auto pruzi a vznasa sa rovnako len vzdialenost medzi diskom a cestou je kratsia co prispieva k lepsej stabilite a odozve. Mam to odksusane na ostrych zakrutach kde som pri 50km/h uz isiel von a gumy sa odlepsili a stratil som uplne stopu. Teraz tade prejde cca 65km/h s velkou rezervou. O reakciach na pohyby volantu ani nehovorim. Rozhodne to kostitras nie je.
Uživatelský avatar
Andy4
***
Příspěvky: 674
Registrován: 31 črc 2006, 18:28
Bydliště: ke/ks

Re: nové pneu na santu

Příspěvek od Andy4 »

Ja som santíkovi doprial na zimu jednu chuťovku :

BBS FORMULA 8Jx17" ET 35 . Dúfam, že ich zima veľmi nezničí...

Obrázek
(fotené E52)

Poraďte nejaký normálny rozmer pneu, nech nezažijem "balónový" šok, v lete jazdím na 255/55/R18
mx5/swiftsport/santafe/accent
Odpovědět

Zpět na „Santa Fe - Kola a pneu“