Kompetní pony po dílech

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Laky911
*
Příspěvky: 15
Registrován: 12 úno 2007, 15:46
Bydliště: Nížkov
Kontaktovat uživatele:

Kompetní pony po dílech

Příspěvek od Laky911 »

prodám dily z Hyundai Pony 1.5 GLSi, mám rozebrané celé auto. bílá barva...prodám vše kromě holé kastle a časti motoru... to zn.: přední blatníky, přední, zadní nárazník, přední a zadní světla, blinkry, všechny okna, nápravy kompet(kotouče, destičky, třmeny...) tlumiče...zadní, přední ty mají najeto cca 500km jsou uplně nové (plyno-kapalné), rozvody taky nové, palivové čerpadlo nové...viko zadního kufru, přední kapotu s imitací sání, výfuk laděný, disky rozteč 4x114.3 + 4 zimní kola 175/70R13...jete jednu zimu cca 2 měsíce, přídavné mlhovky, zrcátka, viko od nádrže, chladič, převodovku, el. kabeláž (pokud ji vymontuju..:-)..) spínací skříňku s klíčema, imobilizer, palubovku, sedačky, 4x dveře, tapecirum....některé části interiéru jsou ve světle modré barvě a celý interiér je modře podsvícen, pedály, prostě všechno sem vypisovat nebudu to by bylo na dlouho, ale jestli máte někdo o něco zájem tak mi napište na e-mail co by jste chtěli a kolik za to dáte, pak se můžeme domluvit, fotky zašlu na požádání a podle toho co budete chtít...
Hyundai Pony 1.5 GLSi r.v. 1992 62Kw
Reklama
 

Roman Nespěšný
Příspěvky: 2
Registrován: 12 zář 2008, 22:35
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Roman Nespěšný »

Ahoj,
sháním přední tlumič lévý v dobrém stavu.
hauzrik
Příspěvky: 2
Registrován: 15 říj 2008, 20:01

Re: Kompetní pony po dílech

Příspěvek od hauzrik »

Ahoj poterboval bych ridici jednotku do Ponika ... prodas ? a za kolik?diky Tomas (776139944)
Uživatelský avatar
bronas
*
Příspěvky: 42
Registrován: 27 říj 2008, 20:30

Re: Kompetní pony po dílech

Příspěvek od bronas »

ahoj zajimalo by me za kolik by jsi mi prodal prevodovku ja mam spatne synchrony a co schanim na meho milacka je tedy mlhovky predni a plovak co je v nadrzi prosim napis mi ceny za prevodovku,predni mlhovky a plovaku dekuji ti za nabidku
Hyundai Pony 1.5 GL 1993
TUNING
Kamil
***
Příspěvky: 634
Registrován: 22 čer 2007, 16:25
Bydliště: Ostrava a předtím Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Re: Kompetní pony po dílech

Příspěvek od Kamil »

Kolik by jsi chtěl za ty plecháče a v jakém jsou stavu.
Hyundai Accent 1,5 12V r.v. 96
Obrázek
Uživatelský avatar
Laky911
*
Příspěvky: 15
Registrován: 12 úno 2007, 15:46
Bydliště: Nížkov
Kontaktovat uživatele:

Kompetní pony po dílech

Příspěvek od Laky911 »

ponik rozprodan, kaste skoncila na ekologickem zruseni....mam doma par veci z interieru, okna, starter, posilovac, svetla..pokud mate o neco zajem tak na ICQ: 226-367-979 nebo na e-mail: laky911@seznam.cz jinak tady nepiste...uz sem nebudu chodit...
Hyundai Pony 1.5 GLSi r.v. 1992 62Kw
Uživatelský avatar
Laky911
*
Příspěvky: 15
Registrován: 12 úno 2007, 15:46
Bydliště: Nížkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Kompetní pony po dílech

Příspěvek od Laky911 »

Vše prodáno už nic nemám...
Hyundai Pony 1.5 GLSi r.v. 1992 62Kw
Odpovědět

Zpět na „PONY“