Vzpěry zadních dveří

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Odpovědět
Ovárek
*
Příspěvky: 43
Registrován: 25 led 2009, 09:59

Vzpěry zadních dveří

Příspěvek od Ovárek »

Čau lidi,potřeboval bych poradit.
Při silných mrazech mi odešli zadní vzpěry,sice mám santíka garažovanýho,ale to věčný vyjíždění z tepla garaže do mrazu a naopak zapříčilnily zrovna tohle,podobný problémy jsem měl i na mazdě a proto se vás chci zeptat zda je lepší objednat origo zadní vzpěry,nebo stačí náhradní výroba??Podle me stačí náhradní,protože zase jednou odejdou :D a jestli víte kde by se daly objednat prostřednictvím e-shopu?? :P Díky za každou pomoc 8)
Reklama
 

marianmKE789
*
Příspěvky: 23
Registrován: 29 zář 2008, 11:42
Bydliště: Kosice

Re: Vzpěry zadních dveří

Příspěvek od marianmKE789 »

napr. za par Kč ich kupiš na autokelly.cz:-)
Ovárek
*
Příspěvky: 43
Registrován: 25 led 2009, 09:59

Re: Vzpěry zadních dveří

Příspěvek od Ovárek »

Jasně kouknu se tam :wink: ja jsem temer vse kupoval origo nebo pres kamarada,co si myslim ze mi obcas vymyte penezenku :lol: Prichazim na to,ze origo je zbytecne predrazeny a tak se chci pokusit kupovat dily pres net :D/
Mám rád český pivo,holky a nesnáším český cigá..:-)
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzpěry zadních dveří

Příspěvek od Borek »

Nebo tady http://www.aci.cz/default.asp?cls=spres ... rid=113096 .Napiš si do podpisu,co máš konkrétně za auto(rok,motor).Potom ti můžeme lépe pomoci.Jestli máš nový typ Santy,tak ho na těch stránkách najdeš také.A nebo jak psal kolega Autokelly,můžeš také zkusit www.elitecat.cz a další.
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Ovárek
*
Příspěvky: 43
Registrován: 25 led 2009, 09:59

Re: Vzpěry zadních dveří

Příspěvek od Ovárek »

Díky za pomoc,ja se tu teprve rozhlizim,takze nekde ten podpis najdu a pak bude neboj :D/ Jinak mam santu 2.0 CRDi vyroby 2003 a je to muj OFF ROAD :D teda teprve ho ucim jezdit terenem uz 2 roky,ale Patrol to neni :roll: ale i tak zatím dik,kazdy e-shop dobry...
Mám rád český pivo,holky a nesnáším český cigá..:-)
Fidži
*
Příspěvky: 47
Registrován: 22 říj 2008, 21:42

Re: Vzpěry zadních dveří

Příspěvek od Fidži »

Zdarec, měl jsem ten samej problém a měl jsem ho i na mazdě (taky :mrgreen: náhodička). u obou aut stačilo párkrát zapumpovat dveřma a bylo ok-drželi.až přestanou mrazy, tak se to uklidní.
Ovárek
*
Příspěvky: 43
Registrován: 25 led 2009, 09:59

Re: Vzpěry zadních dveří

Příspěvek od Ovárek »

Jenomze mrazy jsou pryc a porad je to spatny.
Ja to objednam na tom jednom e-shopu,500 za jeden neni zas tak moc
Ono to prestalo fahčit v mrazu a v teplu garaze to fungovalo,ted se mi zda,jako by to tlacilo obracene,protoze ty vrata jsou pekne tezky :mrgreen:
Mám rád český pivo,holky a nesnáším český cigá..:-)
Fidži
*
Příspěvky: 47
Registrován: 22 říj 2008, 21:42

Re: Vzpěry zadních dveří

Příspěvek od Fidži »

aha, tak to už bude pokročilé stádium a 500 neni moc, čekal jsem víc.
Ovárek
*
Příspěvky: 43
Registrován: 25 led 2009, 09:59

Re: Vzpěry zadních dveří

Příspěvek od Ovárek »

Ja jsem taky cekal vic,tak okolo 15 kil,ty origo by vysly docela draho,uz je mam objednany :-$ Ale pres toho kamose bych i za nahradni vyrobu dal okolo 800 si myslim,no panove pomohly jste mi,aspon bude na pivo :D/ :D/
Mám rád český pivo,holky a nesnáším český cigá..:-)
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzpěry zadních dveří

Příspěvek od Borek »

Ovárek píše:.....,no panove pomohly jste mi,aspon bude na pivo :D/ :D/
Myslíš " bude na pivo" jako pro nás. :D Výhodným nákupem uspoříš tolik peněz,že to sám propít nezvládneš. :mrgreen: Jeden tady také po dobré radě uspořil fůru peněz,NEROZDĚLIL SE S KAMARÁDY a podívej jak ošklivě dopadl. :(
Přílohy
106_www_mp3base_net_.jpg
106_www_mp3base_net_.jpg (36.22 KiB) Zobrazeno 2543 x
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Ovárek
*
Příspěvky: 43
Registrován: 25 led 2009, 09:59

Re: Vzpěry zadních dveří

Příspěvek od Ovárek »

Lakomec jeden... :-k
Tak samozrejme jak rikam "bude na pivo",ale zatim je to mala castka,pro tolik lidi :mrgreen: to mi budete muset jeste parkrat poradit,avsak s tim santou co mam na sraz prijet nemuzu,uz jenom kvuli pneu #-o a je trosku otukany terenem,takze skrabance,protlaceny plechy apod...byste me zabily kdybyste to videli,jezdim s tim hlavne ve Vojenskych lesích LIBAVA a v prosinci jsem sletel do zakopu,no prijel me vytahnout kamarad v lakatošem #-o chvilicka nepozornosti pri couvačce a je to v pi.. prední naprava 2 metry v luftu a kdyz jsem se pokousel s toho vylezt tak se jeste zklouzlo na bok :cry: ale uvazuju o koupi NEW Santa Fe,ale to by do terenu nebylo,lehce vytunit a jezdit po cestach a polnich,treba lesnich...to by stacilo :D
Mám rád český pivo,holky a nesnáším český cigá..:-)
Odpovědět

Zpět na „Santa Fe - Interiér“