Zamlžování čelního skla

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Uživatelský avatar
Accentdevil
*****
Příspěvky: 1724
Registrován: 03 úno 2009, 11:48
Bydliště: Sokolov

Re: Zamlžování čelního skla

Příspěvek od Accentdevil »

belkov píše:A dnes ráno -10 mi dokonce zvnitřku namrzlo. To se mi stalo naposledy ve Š 1000 MB. :D
Taky mi sklo zevnitr zamrzne a rozmrazovat to foukanim trva i 10minut, musim to proste seskrabat a kabinovy filtr nemam, ale u accenta taky kabinovy filtr neni a nenamrzlo snad ani jednou, vzdycky se jen zamlzilo, ale oproti xedosu nenamrzlo zevnitr, stve me to a nevim co s tim, kdyz pospicham tak proste vemu skrabku a zevnitr to seskranu, ale to mam pak po celem aute trochu toho snehu :? co s tim taky nevim
Volkswagen Passat 2.8 V6 30V 142KW r.v.1999 LPG (ČERNÁ-METALÍZA)
Fiat Tipo 1,6 57KW r.v. 1991 LPG (ZELENÁ-METALÍZA)
Mazda Xedos6 1.6 16V DOHC 79KW r.v.1996(ZELENÁ-METALÍZA)
Bylo:
Škoda Favorit
Hyundai Accent 1.3 12V 62KW 3-dv, r.v.1997(ŠEDÁ-METALÍZA)

V.a.l.i.5@seznam.cz
Reklama
 

belkov
*
Příspěvky: 58
Registrován: 30 bře 2009, 10:01

Re: Zamlžování čelního skla

Příspěvek od belkov »

Tak jsem koupil sadu ubrousků proti zamlžování čelního skla AmmorAll a zatím paráda.Uvidím jak dlouho natření vydrží.
Slavek8
**
Příspěvky: 121
Registrován: 28 kvě 2009, 19:28
Bydliště: Krupka

Re: Zamlžování čelního skla

Příspěvek od Slavek8 »

Abych nezakladal novy tema tak budu reagovat na prvni prispevky, me se zda ze mi nejak malo fouka, proste ten proud vzduchu je nejaky slaby, porovnavam to z volvem kdyz zapnu ventilator ve volvu na 1 tak to fouka stejne intenzivne jako kdyby v santikovy sem to zapnul na 3. Napadlo me ze budu mit zaneseny kabinovy filtr. Ale nejak sem v manualu nikde nenasel kde je. Tak jestli mi nekdo napisete priblizne kde ho mam najit.
SantaFe 2003 2.0 CRDi 4WD
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Re: Zamlžování čelního skla

Příspěvek od zdenek76 »

Kabinový filtr je za schránkou spolujezdce v palubní desce. Otevřeš schránku, pak je potřeba odjistit takové jakoby dorazy, aby šla schránka úplně vyklopit ven. A za ní už je filtr, tuším, že je ještě krytý takovými dvířky, která odsuneš do boku.

Filtr měním každý rok, tak možná proto ty problémy nemám.
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
Odpovědět

Zpět na „Santa Fe - Interiér“