Dělící síť

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Odpovědět
kajynka
Příspěvky: 3
Registrován: 06 úno 2011, 11:56

Dělící síť

Příspěvek od kajynka »

Ahoj, v předchozích tématech jsem se odpovědi nedopátrala, tak zakládám novou diskuzi a prosím o radu. Mám Féčko 2007 a marně sháním takovou tu dělící přepážku (spíš teda síť) do prostoru mezi zadní sedačky a kufr. Vozím tam dva psy a ti prevíti, když se začnou nudit, lezou dopředu, což za jízdy není úplně dobrý. Ani dcera, která sedí na zadním sedadle jejich šplhací mánii úplně neoceňuje 8) Koupila jsem v Huyndai jakousi roztahovací kovovou potvoru, ale děs běs, vydržela cca jednu díru v silnici a pak se poroučela. Štěstí, že jsem zrovna vezla jenom toho velkýho šakala, bo malej by to tutově nepřežil :oops: kovovou tím pádem teda nechci, spíš bych ráda síťovou... Už jsem prolezla kdeco, ale nikde nic pořádnýho nemaj. Mě by nevadilo navrtat si čalounění a mít to tam natvrdo, jenom to někde sehnat 8) Nicméně! už se mi párkrát stalo, že jsem potkala jiný Féčko, který mělo v kufru takovou obdélníkovou síť, vypadala jako z Audi nebo BMW, takovej pevnější síťovej obdélník s pevnými okraji, ale nejsem si jistá a do autosalonů zmíněných značek nejdu, páč tam kdyžtak zajdu, až když si budu jistá... což si zatím nejsem, páč se mi nikdy nepodařilo to, většinou protijedoucí, auto dojet a majitele vyzpovídat :D

A tak se ptám, jestli náhodou nemáte někdo Féčko, ve kterým máte v kufru něco dělícího, případně jestli neznáte někoho, kdo tam má. A kdybyste mi mohli tím pádem dát tipa, kde se dá pořídit :) je mi fuk, co to bude stát, zas tak hrozný to být nemůže (snad) a jak se to přidělá, s tím si poradíme 8)

Díky všem za tipy Karolína
Naposledy upravil(a) kajynka dne 06 úno 2011, 20:12, celkem upraveno 1 x.
Reklama
 

sery
*
Příspěvky: 46
Registrován: 29 kvě 2008, 13:33

Re: Dělící síť

Příspěvek od sery »

Mám ve sklěpě ochrannou mříž do kufru originál do santy. Majitel přede mnou ji měl právě kvůli psu. Namontovaná drží pevně,ani se nehne,jenom zadní sedačky nesmí být sklopeny až nadoraz. Musí být cca 2 zoubky před koncem.Mříž drží za držáky bezpečnostních pásů a nandání trvá cca 2 minuty. Jsem ochoten ji prodat,ale nevím jak ji předat.
kajynka
Příspěvky: 3
Registrován: 06 úno 2011, 11:56

Re: Dělící síť

Příspěvek od kajynka »

Ahoj Sery, díky za nabídku, já právě potřebuju spíš tu síťovou, protože na zadní sedačce vozím malou dceru a potřebuju, abych jí sedačku mohla sklopit, když spí, což ale s přepážkou napevno nejde... ale díky.
kajynka
Příspěvky: 3
Registrován: 06 úno 2011, 11:56

Re: Dělící síť

Příspěvek od kajynka »

Jo, to by mohlo být ono, díky moc!!objednám, nainstaluju a dám vědět, kdyby to někdy ještě někdo potřeboval, dík. moc jsi mi pomohl K.
Odpovědět

Zpět na „Santa Fe - Interiér“