RacingBox

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Odpovědět
ferda328
*
Příspěvky: 89
Registrován: 06 zář 2016, 11:50
Bydliště: Bludov okr.Šumperk

RacingBox

Příspěvek od ferda328 »

:hyu: Na autě mám nainstalován RACINGBOX. Obal je rozbitý, vnitřek zaoxidovaný. Chtěl bych ho vyhodit, ale nevím jak na to, jak a kde je zapojen.
Kontaktoval jsem AUTOFAN Olomouc /zabývají se instalací tohoto zázraku/, ale po telefonu i emailu odmítají komunikovat s tím, že mám s autem dojet do firmy. Protože to mám dosti daleko tak jsem prosil jen o radu!?
Po odpojení pouze s konektoru, tak se mi rozsvítí kontrolka motoru. Má to být bez zásahu do ŘJ, ale logické je, že je to zapojené mezi něco!
Jedná se Hyundai Santa fe, 2.0. CRDI, rv.2005.
Moc děkuji za vaše rady
Reklama
 

Uživatelský avatar
Richard555
******
Příspěvky: 2737
Registrován: 03 bře 2010, 18:08
Bydliště: Praha

Re: RacingBox

Příspěvek od Richard555 »

Zařízení nemám, nikdy jsem neměl a ani nechci, nicméně je založené na oblbnutí senzorů, většinou se zapojuje na váhu vzduchu a upravuje směrem dolů info o teplotě (studenější vzduch má větší váhu - je ho tedy víc) stejně tak i zřejmě zkresluje tlak turba, který se naopak zvyšuje, no v poslední řadě musí prodloužit dobu vstřiku, aby se do motoru dostalo víc paliva, takže pokud důsledně půjdeš po kabelech určitě najdeš body, kde toto zařízení je připojeno to odpojit a původní konektory znovu spojit a vše by mělo být v pohodě. Horší situace však může nastat, pokud se při instalaci něco stříhalo či jinak elektroinstalace upravovala :-(((( tak pak může být opravdu problém
Mazda CX3 2.0 6°man.,IX55 V6 CRDI 4x4,Santa Fe CRDI VGT 4X4 2005,YAMAHA 125 Majesty 2005,bejvávalo:Daewoo Nubira kombi 2.0 CDX LPG,Škoda Felicia Kombi 1,3MPI,Pontiac Le Mans,Mistubishi Space Wagon,Škoda Favorit,Moskvič 2140,Moskvič 403,skůtr ČZ175
Odpovědět

Zpět na „Santa Fe - Interiér“