Koberečky

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Olaf
*
Příspěvky: 34
Registrován: 01 lis 2007, 07:08
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od Olaf »

rica píše:To Zdenek 76 ... to se ani nepochlubíš že koberečky jsou na světě už jsem si je objednal v e shopu jak to bude vypadat časově?

Koberečky jsou?? Zdeněk slíbil, že to sem dá a počítá s těmi, co objednali. Ty blafuješ!
SF 2007 Elegance Satin Begie
Reklama
 

zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Příspěvek od zdenek76 »

Ne ne, tyhle na webu jsou jiný, od Korejců. Ty americké Weathertech, co jsme objednávali, se konečně našli na letišti v Mnichově. Už jen dokládám papírově vlastnictví a vezou je sem.
Tady ty korejské budu poprvé brát na zkoušku v druhé půlce února. Narozdíl od Weathertechu (který dělá ty tvarované jen na nové SantaFe) je Korejci dělají na téměř všechny vozy Hyundai.
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
Uživatelský avatar
rica
**
Příspěvky: 119
Registrován: 10 pro 2006, 16:16
Bydliště: Brno

Příspěvek od rica »

Aha tak já to tak důkladně nezkoumal tak to já si vezmu ty od toho Weathertechu ty korejský jsou sice hezčí,ale praktičtější mně příjdou ty první.Už jsem ale ty korejský objednal na e shopu tak to prosím zruš díky
New Santa Fe 2,2VGT ELEGANCE
Black pearl béžová kůže
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Příspěvek od zdenek76 »

Nemožné se stalo skutkem a ztracené koberce Weathertech jsou tady. Takže kdo má i po tak dlouhé zájem, dejte vědět, hned pošlu nebo to pak při nezájmu dám do prodeje. Podle mých záznamů by to mělo být:

rica - komplet, barva Tan (bere, takže posílám nebo dovezu)
Olaf - komplet, barva Tan
Zdeněk ČB - přední, barva Black
m@rten - přední, barva Black
David Sedlák - komplet, barva Black

Ceny:
- komplet 2.960,- bez DPH (3.522,- s DPH)
- předek 1.380,- bez DPH (1.642,- s DPH)

Díky všem za info.
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
Uživatelský avatar
rica
**
Příspěvky: 119
Registrován: 10 pro 2006, 16:16
Bydliště: Brno

Příspěvek od rica »

To není možný :D určitě beru!!!
New Santa Fe 2,2VGT ELEGANCE
Black pearl béžová kůže
Uživatelský avatar
Zdeněk ČB
**
Příspěvky: 223
Registrován: 04 lis 2006, 17:28
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Zdeněk ČB »

I když zima už je téměř za námi tak beru. Však ono nám příští rok zase zasněží. :D
A možná budou fajn i na léto.
Prosím tedy Zdeňka ať mne kontaktuje kanálem dle vlastního uvážení pro domluvu podrobností. Děkuji
2002-2006 SF 2,00 CRDi dynamic Black
2006-? New SF 2,2 VGT elegance A/T Blue titanium MY 2007
Olaf
*
Příspěvky: 34
Registrován: 01 lis 2007, 07:08
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od Olaf »

zdenek76 píše:Nemožné se stalo skutkem a ztracené koberce Weathertech jsou tady. Takže kdo má i po tak dlouhé zájem, dejte vědět, hned pošlu nebo to pak při nezájmu dám do prodeje. Podle mých záznamů by to mělo být:

rica - komplet, barva Tan (bere, takže posílám nebo dovezu)
Olaf - komplet, barva Tan
Zdeněk ČB - přední, barva Black
m@rten - přední, barva Black
David Sedlák - komplet, barva Black

Ceny:
- komplet 2.960,- bez DPH (3.522,- s DPH)
- předek 1.380,- bez DPH (1.642,- s DPH)

Díky všem za info.

zdenku díky, beru, objednávku jsem upřesnil na e-mailu obchodu korea - suv.
SF 2007 Elegance Satin Begie
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Příspěvek od zdenek76 »

díky všem za reakci, takže zůstává jen:

David Sedlák - komplet, barva Black
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
Uživatelský avatar
Zdeněk ČB
**
Příspěvky: 223
Registrován: 04 lis 2006, 17:28
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Zdeněk ČB »

Tak přátelé, koberečky jsou již v autě.
Musím předeslat, že domluva se Zdeňkem (Korea-SUV) naprosto pohodová a i velmi rychlá. Ale .......

Je mi líto, že musím malinko koberečky pohanět. Zdeněk za to samozřejmě (tedy alespoň myslím) nemůže, ale soudruzi z USA zřejmě někde udělali chybu. Vzhledem k tomu, že firma WeatherTech se na svých stránkách chlubí digitální laserovou technologii při výpočtu tvaru koberečků (tedy je to spíše vanička než kobereček) jsem velmi zklamán, protože "vanička" u řidiče naprosto nesedí. Je tam jiný náběh u podpěry levé nohy a to způsobuje, že celý plast uvízne na levé straně asi tak 2 cm nad podlahou a tím i přečnívá přes okraje prahu a podobně.
Je to škoda, protože materiál i zpracování vypadá dobře a "vanička" spolujezdce je docela v pohodě.
Napadá mně, že přeci jen ti amíci nemůžou být takoví amatéři a třeba je rozdíl ve verzi SF pro US a Evropu, a nebo když mi prodejce tvrdil, že mám modelový rok 07, že to nebyla až zas taková pravda. Fakt nevím. Jsem zvědavý na reakce od ostatních.
2002-2006 SF 2,00 CRDi dynamic Black
2006-? New SF 2,2 VGT elegance A/T Blue titanium MY 2007
Uživatelský avatar
rica
**
Příspěvky: 119
Registrován: 10 pro 2006, 16:16
Bydliště: Brno

Příspěvek od rica »

Problém u řidiče s odstáním jsem měl taky stačí to nahřát fénem z venkovní strany a dle potřebu ohnout a padnou tam jak prdel do gatí.Ale jinak fakt nemaj chybu asi začnu vozit i děti :D
New Santa Fe 2,2VGT ELEGANCE
Black pearl béžová kůže
Uživatelský avatar
Zdeněk ČB
**
Příspěvky: 223
Registrován: 04 lis 2006, 17:28
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Zdeněk ČB »

rica píše:Problém u řidiče s odstáním jsem měl taky stačí to nahřát fénem z venkovní strany a dle potřebu ohnout a padnou tam jak prdel do gatí.Ale jinak fakt nemaj chybu asi začnu vozit i děti :D
Jsi si jistý? U mne to není jen tak něco přihnout, ale operka nohy začíná asi 10 cm dřív než ta v koberečku a když jen tak nasucho to zkusím zatlačit dolů, celé se mi to podél okraje pokroutí ....
2002-2006 SF 2,00 CRDi dynamic Black
2006-? New SF 2,2 VGT elegance A/T Blue titanium MY 2007
Uživatelský avatar
rica
**
Příspěvky: 119
Registrován: 10 pro 2006, 16:16
Bydliště: Brno

Příspěvek od rica »

Já mněl problém jen s tím levým okrajem byl odchlíplej tak o 2 cm tak jsem to v tom ohybu nahřál ještě by to nepatrně chtělo,ale myslím že si to časem a teplem sedne samo.Ta opěra nohy má nějakou vůli,ale nějak se to nekroutí a koberec se ani nehne.
New Santa Fe 2,2VGT ELEGANCE
Black pearl béžová kůže
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Příspěvek od zdenek76 »

To mě mrzí, koberečky samozřejmě můžu vzít zpět. Já jsem je zkoušel akorát u prodejce na předváděčce a rozměrově to sedělo, pokroucení jsem počítal, že si sedne.
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
Uživatelský avatar
Zdeněk ČB
**
Příspěvky: 223
Registrován: 04 lis 2006, 17:28
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Zdeněk ČB »

zdenek76 píše:To mě mrzí, koberečky samozřejmě můžu vzít zpět. Já jsem je zkoušel akorát u prodejce na předváděčce a rozměrově to sedělo, pokroucení jsem počítal, že si sedne.
Nemá tě co mrzet. Spíš mám pocit, že mám nějaký mezimodel, protože jsem auto kupoval v roce 2006, ale už jako model 2007. Třeba tam byla nějaká změna, kdo ví. Počkám ještě na názory ostatních a pak se když tak pokusím o úpravu, nebo o přeprodání někomu se správnou verzí.
2002-2006 SF 2,00 CRDi dynamic Black
2006-? New SF 2,2 VGT elegance A/T Blue titanium MY 2007
Olaf
*
Příspěvky: 34
Registrován: 01 lis 2007, 07:08
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od Olaf »

Zdeněk ČB píše:
rica píše:Problém u řidiče s odstáním jsem měl taky stačí to nahřát fénem z venkovní strany a dle potřebu ohnout a padnou tam jak prdel do gatí.Ale jinak fakt nemaj chybu asi začnu vozit i děti :D
Jsi si jistý? U mne to není jen tak něco přihnout, ale operka nohy začíná asi 10 cm dřív než ta v koberečku a když jen tak nasucho to zkusím zatlačit dolů, celé se mi to podél okraje pokroutí ....


Mám naprosto stejný problém. U řidiče koberec - vanička naprosto nesedí. Tedy naprosto - on sedí všude, kromě té opěrky na levou nohu. Ta v reálu začíná o těch 10 cm dřív, než je na ní tvarovaná vanička. Horkovzdušnou pistolí jsem to sice trochu vytvaroval, ale není to ono. Pod sedadlem spolujezdce, ale hlavně vzadu je to paráda.

Objednal jsem u zdenka76 i ty korejské na léto. Doufám že budou sedět všechny.
SF 2007 Elegance Satin Begie
Odpovědět

Zpět na „Santa Fe - Interiér“