santa fe prava zadni cast

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Odpovědět
saile1
*
Příspěvky: 39
Registrován: 05 pro 2009, 15:15

santa fe prava zadni cast

Příspěvek od saile1 »

chci se zeptat. zacalo se mi ozyvat z prave zadni casti nekde u kola klepani. kdyz prejedu pres diru , prejezd apod. jako by neco narazelo na neco. me to prijde jako ze vyfuk klepe do napravy. nemeli jste nekdo neco podobneho? ptam se at vim kde muzu zacit hledat. tlumice to nejsou byl jsem na testu a ty jsou dobre. mozna ulozeni. nevim tak se ptam.
Reklama
 

zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Re: santa fe prava zadni cast

Příspěvek od zdenek76 »

muzou to byt tycky stabilizatoru, kdyz tak rovnou menit na obou stranach. tycky mohu pripadne dodat
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
saile1
*
Příspěvky: 39
Registrován: 05 pro 2009, 15:15

Re: santa fe prava zadni cast

Příspěvek od saile1 »

zdenek76 píše:muzou to byt tycky stabilizatoru, kdyz tak rovnou menit na obou stranach. tycky mohu pripadne dodat
ahoj.tycky to nejsou jak to bylo na zvedaku tak jsme to zkouseli a vse drzelo. dneska jsem se kolem toho motal a koumal co to muze byt a je to tlumic. z venkovni strany mezi tlumicem a kastli neni ta gumova podlozka proto to tak triska.takze problem vyresen. musim jen sehnat nejakou gumovou podlozku co tam dam a je to.
Maky
*
Příspěvky: 33
Registrován: 25 říj 2007, 19:57
Bydliště: Malacky, SR

Re: santa fe prava zadni cast

Příspěvek od Maky »

Myslim si, ze mam podobny problem. Nejako som to zatial neriesil. Teraz sa chystam na prezutie, tak by bolo fajn, ak by sa to dalo zrepasovat, ked uz to bude hore na zdvihaku.
"saile1" ak mas prosim ta nejake foto, ze kde sa nachadza ta gumova podlozka, mozes ho hodit sem?
Prosim ta kvoli tomu, ze aby som im v servise presne ukazal, ze co chcem vymenit. Inak by mi tam kludne vymenili aj celu zadnu napravu :( ...su to proste sikulky na to ako zarobit :-$
Inak tu: https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=47&t=15882 sa preberalo nieco podobne. Asi to je ten isty problem a to iste riesenie, len tam to volaju silent-block....mozno :?:
2001, 4x4, 2351cm3, benzin a od 20110221 LPG GASTECH 600S + flashlube
spotreba 11.8l/100km benzin, LPG 13.5l/100km
koperko
*
Příspěvky: 17
Registrován: 23 srp 2008, 03:54
Bydliště: poprad
Kontaktovat uživatele:

Re: santa fe prava zadni cast

Příspěvek od koperko »

preberalo sa to..ale to u mna nebolo klepanie ale vrzganie ako stare zelezne dvere v starych hororovych filmoch na zamku:)))
santafe 2005
saile1
*
Příspěvky: 39
Registrován: 05 pro 2009, 15:15

Re: santa fe prava zadni cast

Příspěvek od saile1 »

tak jsme rovnou poresily i to tluceni a vypada to ze je vybite horni ulozeni tlumice. tim i moje otazka.da se koupit samostatne horni ulozeni zadniho tlumice a za kolik.
Odpovědět

Zpět na „Santa Fe - Exteriér/karosérie“