Nejdou odemknout a oteřít dveře 2,0 CRDI 2001

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Odpovědět
termosh
Příspěvky: 2
Registrován: 01 říj 2011, 15:58

Nejdou odemknout a oteřít dveře 2,0 CRDI 2001

Příspěvek od termosh »

Zdravim:) Nemáte prosím někdo zkušenost se zámkem dveří na santovi? Jde o dveře u řidiče, takže celkem problém. Dveře jsem prostě zabouch zamknul a odemknout a tím pádem ani oteřít už nejdou. Ani zevnitř, ani zvenku, ani centrálem ani manuálně. Vzhledem k tomu, že jsou dveře zavřený, tak nejdou ani pořádně rozebrat. Podařilo se mi tapec zezhora odpáčit aspon abych tam dostal ruku. Táhla od vnitřního i vnějšího otvírání i odemykání jsou všechny na svym místě, nic nikde nevypadlo, ale odemknout to prostě nejde. Problém je evidentně dole v tom mechanismu, kterej drží dveře u sloupku. Klíčkem v zámku jde otočit jen o tak 30 stupňů místo 90. Zrovna tak i tou vnitřní páčkou nad kličkou otevírání. Centrál v tom normálně cvaká jako kdyby se to odemklo, ale prostě nic. Vzhledem k tomu, že zámek se dá vyndat pouze po povolení šroubů, ke kterejm se nedá při zavřenejch dveřích dostat mě napadá jedině tak vyříznout kus dveří. Netušíte někdo co s tim? Díky moc 8)
Reklama
 

Uživatelský avatar
enjoy
****
Příspěvky: 1272
Registrován: 19 srp 2011, 20:23
Bydliště: Praha 3

Re: Nejdou odemknout a oteřít dveře 2,0 CRDI 2001

Příspěvek od enjoy »

Rada od technika v hyundai,kdyz se mi stalo uplne to samy u matrixe.vezmi za kliku dveri,drz ji a soucasne odemkni klicem.otevres dvere.
Hyundai Matrix 1.5 CRDi VGT 81kw
termosh
Příspěvky: 2
Registrován: 01 říj 2011, 15:58

Re: Nejdou odemknout a oteřít dveře 2,0 CRDI 2001

Příspěvek od termosh »

Tak jsem to ted zkusil a nic, nepomohlo to. Kazdopadne diky za radu :(
Odpovědět

Zpět na „Santa Fe - Exteriér/karosérie“