Převodovka

Moderátoři: miooo, Moderátoři

hgt

Příspěvek od hgt »

Martin2 píše:Noo tak to je rozumná nabídka :wink: , ale ty kilometry by mě trochu děsily :( . Ale zas na druhou stranu lepší než koupit auto s najetejma 200t a na tacho "poctivejch" 80t s cenou o 200t vyšší :D
jo, me normalne taky, ale tim ze je to po majiteli salonu, s poctivym servisem, zarukou na skryte vady ... uvidime :-)
Reklama
 

zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Příspěvek od zdenek76 »

Ty jooo za 100t, to je teda luxusní cena, to snad ani není možný. To už se skoro vyplatí koupit třeba jen na díly :wink: Já jsem viděl nejlevnější za 240t, 265t a 269t a všechno byly dost šroty, ten za 240t dokonce bouračka na předek.
Uživatelský avatar
Leo
**
Příspěvky: 143
Registrován: 02 srp 2005, 17:07
Bydliště: Praha - Západ, Horoměřice

PRO PAVLA

Příspěvek od Leo »

Držím palce ať co nejdřív zase jezdíš.
Hyundai SANTA FE - 2.00 CRDi VGT
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Ty jo, ta cena kolem 100 je fakt good, taky jsem levnejsiho nez 240 nevidel a to mel kolem 140 na tachaku ...


Taky preju brzke uzdraveni u Santy.
hgt

Příspěvek od hgt »

zdenek76 píše:Ty jooo za 100t, to je teda luxusní cena, to snad ani není možný. To už se skoro vyplatí koupit třeba jen na díly :wink: Já jsem viděl nejlevnější za 240t, 265t a 269t a všechno byly dost šroty, ten za 240t dokonce bouračka na předek.
uvidime, musim se v tom projet a pak reknu ... ted mam alfu a jsem alfista ... no, nahlodala me prave ta cena ... a rozhodnout se srdcem jestli alfu nebo santu ...
i co se spotreby tyce, ten dvoulitr nesezere pry min jak 8 a ja s alfici jtd jezdim z a5,5 ale .. no ... bude to tezke rozhodovani :-)
Martin2
*
Příspěvky: 15
Registrován: 08 led 2006, 21:09
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin2 »

Kdybys to náhodou nevzal, tak dej vědět, jsem další v pořadí :wink:
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Příspěvek od zdenek76 »

Jestli je to ten starý benzinový dvoulitr, tak to neber, je na to auto dost slabej. U dieselu to chce hlavně prověřit turbo a vše kolem, životnost turba je někde kolem 150-180t km, pak s tím můžou být problémy. Jinak samo omrknout i vše ostatní, v těchto km budou nejspíš na výměnu ložiska, tlumiče, kotouče apod. Taky mrkni jestli jsou origo všechna skla a světla, no však to asi znáš.
Uživatelský avatar
Leo
**
Příspěvky: 143
Registrován: 02 srp 2005, 17:07
Bydliště: Praha - Západ, Horoměřice

Příspěvek od Leo »

Co s tím šrotem budeš dělat???
Jsou to vyhozený prachy. Měl bych strach, je to moc nízká cena. Tak za šrot a né za auto. Santa bez VGTčka ani pomalu nejede, dej vědět až se svezeš, ale myslím, že se na to vykašleš.
Hyundai SANTA FE - 2.00 CRDi VGT
hgt

Příspěvek od hgt »

Leo píše:Co s tím šrotem budeš dělat???
Jsou to vyhozený prachy. Měl bych strach, je to moc nízká cena. Tak za šrot a né za auto. Santa bez VGTčka ani pomalu nejede, dej vědět až se svezeš, ale myslím, že se na to vykašleš.
je to po majiteli servisu, takze by to melo byt v poho. Toho chlapka dobre znam, je to rodinny pritel, neodrbal by me ...
ta cena je proto tak nizka, protoze uz je to odepsane z ucetnictvi ... takze asi tak ...
Uživatelský avatar
Leo
**
Příspěvky: 143
Registrován: 02 srp 2005, 17:07
Bydliště: Praha - Západ, Horoměřice

Příspěvek od Leo »

No tak uvidíš, pro mě je 100tisíc dost na to abych je vyhodil za něco co mi nebude dělat radost, ale jestli je vše v poho tak do toho běž.
Hyundai SANTA FE - 2.00 CRDi VGT
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Příspěvek od zdenek76 »

Já bych to po technické stránce pořádně oklepl, prodej auta mezi známými nebo příbuznými je ideální jen do doby než se tam něco pokazí, pak se s prodávajícím dohaduje hůř než kdyby to byl cizí člověk.
Ještě bych možná upozornil na to, že právě pro někoho z autosalonu není problém servisku dorazítkovat až v době prodeje. U nás, kde se šidí kde co, bohužel serviska není zárukou, že to auto je v pořádku. :cry:
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
Uživatelský avatar
Leo
**
Příspěvky: 143
Registrován: 02 srp 2005, 17:07
Bydliště: Praha - Západ, Horoměřice

Příspěvek od Leo »

Souhlasím, vem si, že se něco po.... a jak se potom budeš dohadovat atd. Byl bych velmi opatrný, velmi výhodné koupě znamená stokrát prověřit. Potom vyhodíš 100litrů a nezmůžeš nic.
Hyundai SANTA FE - 2.00 CRDi VGT
1jaromir
*
Příspěvky: 16
Registrován: 20 čer 2005, 20:56

Příspěvek od 1jaromir »

Čau já nedám na Santa Fe dopustit mám 2,0 VTG jezdí supr od 8-9 litru nafty záleží jak na to šlapeš. mám ho již 2,5 roku najeto 218 000 km a jen mě měnili ložisko u difecu v 150 000 km a 2 žhaviče teď naposledy na prohlídce, nebýt těch mrazů tak jsem to ani nepoznal. Už se těším na nový model. :lol: :lol:
Přeji všem mnoho najetých kilometrů.
Felotron

Příspěvek od Felotron »

1jaromir píše:Čau já nedám na Santa Fe dopustit mám 2,0 VTG jezdí supr od 8-9 litru nafty záleží jak na to šlapeš. mám ho již 2,5 roku najeto 218 000 km a jen mě měnili ložisko u difecu v 150 000 km a 2 žhaviče teď naposledy na prohlídce, nebýt těch mrazů tak jsem to ani nepoznal. Už se těším na nový model. :lol: :lol:
Přeji všem mnoho najetých kilometrů.
Asi jsi myslel 2.0 VGT ...ale to asi pred 2 a pul rokem nebylo...
stojan

Příspěvek od stojan »

..myslim,ze sa vyraba uz od 2003,ale nie som si isty ;)
Odpovědět

Zpět na „Santa Fe - Technická sekce“