Mensi oprava sante

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Odpovědět
Mike.M
**
Příspěvky: 347
Registrován: 05 úno 2010, 15:05
Bydliště: Bystrice 73995
Kontaktovat uživatele:

Mensi oprava sante

Příspěvek od Mike.M »

Ahojda. Musim vam to tu napsat, jelikoz jsem ted zainvestoval nejaky penizek do Santy.
Prvne zacla blbnout spojka, po rozebrani setrvak v trapu a odnesl i spojku. Setrvak dvouhmota nesel sehnat, tak nastal repas. Udelane pekne jede jako novy cena 6500,- taky jsem si rek, ze i spojku kupim celou sadu. na autokseft.cz sachs za 5500,- cela sada. No a prace montaz demontaz vysla na 5000,- Po montazi ale byla mirne rozhozena geometrie, tak na geosku, tam mi rekli ze neudelaji, v haji jsou tycky rizeni, a cep ramene. Doma jsem na to kuknul, cep ramene se hybal cely v rameni ne v kloubu (asi spatne nalisovane cca rok stary) no tak jsem vymenil radeji cele rameno 2000,- a tycky rizeni cca 500,- obe. Zjistil jsem ze i desky jsou uz na pokraji zivotnosti, Zadni sada 800 predni brembo 1200,-. Tak jsem se vydal znova na geo. tam mi zase jiny rekl ze je vylity tlumic, ze to neudela. No tak jsem nechal vymenit i tlumice predni oba. Mechanikk si vsiml i zadniho ramene uplne prohnileho, Tlumice 4400,- zadni rameno 2500,- no a jeste patalie s vyfukem. byl zhnity takze vymeneno. No a dalsi je vyfuk. oba tlumice v haji, zadni ucpany predni vysypany a delal kraval. tak za 7000,- mam neoriginal zadni s Laguny 2l a stredni z mondela 2l. Takze cena za ND by vyslo podobne jako jine auto. UFFF
Hyundai Santa-Fe, 2.4, 16V, DOHC, 4WD, srtibrny
Reklama
 

Uživatelský avatar
Richard555
******
Příspěvky: 2737
Registrován: 03 bře 2010, 18:08
Bydliště: Praha

Re: Mensi oprava sante

Příspěvek od Richard555 »

No to ses do toho "zakous" ;-)

Kde jsi dělal ten repas dvouhmoty ?

Jinak já většinou nakupuji na automedik.cz připadá mi to tam, že máš větší přehled co kupuješ .....
Mazda CX3 2.0 6°man.,IX55 V6 CRDI 4x4,Santa Fe CRDI VGT 4X4 2005,YAMAHA 125 Majesty 2005,bejvávalo:Daewoo Nubira kombi 2.0 CDX LPG,Škoda Felicia Kombi 1,3MPI,Pontiac Le Mans,Mistubishi Space Wagon,Škoda Favorit,Moskvič 2140,Moskvič 403,skůtr ČZ175
Mike.M
**
Příspěvky: 347
Registrován: 05 úno 2010, 15:05
Bydliště: Bystrice 73995
Kontaktovat uživatele:

Re: Mensi oprava sante

Příspěvek od Mike.M »

No vedet to tak pujde z domu, ale pak jsem si rek, ze 6 let nemel poradne udrzbu, tak jsem to za tech 6 let chtel dohnat.

Repase jsem delal na http://dvouhmotovy-setrvacnik.cz/ rok zaruka bez hodnoty najetych kilometru
https://goo.gl/photos/KMZmjvRcLRaktTC29
tady jsou foto, skoda ze jsem nevyfotil ten stary, mel nalitane cca 170tis, ale nesetril jsem jej. No automedik prodava i nove? nebo jen repasy a z buracek? Ja mam stesti ze jeden tipek od nas cca 30km dela do santafecek buracky a tak, takze ma temer vse zatim co jsem potreboval.
Hyundai Santa-Fe, 2.4, 16V, DOHC, 4WD, srtibrny
Odpovědět

Zpět na „Santa Fe - Technická sekce“