řemenice na klice

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
xb01
Příspěvky: 1
Registrován: 10 srp 2016, 19:28
Bydliště: Přelouč
Kontaktovat uživatele:

řemenice na klice

Příspěvek od xb01 »

ahoj,
omlouvám se, jsem nový a třeba jsem vše pořádně neproštudoval, ale nevíte někdo, kde koupit řemenici ne kliku na SF I 2.4 16V 107kW 4x4 motor G4JS G, je gumová a fest mi šmajdá, a ničí řemen a píská to.dík moc
Beda :roll:
Reklama
 

Uživatelský avatar
Richard555
******
Příspěvky: 2737
Registrován: 03 bře 2010, 18:08
Bydliště: Praha

Re: řemenice na klice

Příspěvek od Richard555 »

mrkni se po netu, sehnat se to dá, něco mají např. i tady almix.cz výdejna je kousek od metra Florenc. je otázka jestli ti háže proto že ta guma co je navulkanizovaná mezi vnější a vnitřní část je už částečně trhlá a proto ti to vnější kolo "šmajdá" bude to pořád horší, až se ti to celý rozpadne (jako mě u nubiry) ceny jsou kolem 1500 a opravit se to nedá.... Ještě je jedna možnost, ale ta způsobuje spíš vibrace celého řemenu např.na volnoběh a to přeběhová spojka (volnoběžka) na alternátoru, pokud ji tam máš .....

Možná tohle, ale je to na můj vkus dost drahý: http://www.almix.cz/feb-remenice-kliky-s10632.html
Mazda CX3 2.0 6°man.,IX55 V6 CRDI 4x4,Santa Fe CRDI VGT 4X4 2005,YAMAHA 125 Majesty 2005,bejvávalo:Daewoo Nubira kombi 2.0 CDX LPG,Škoda Felicia Kombi 1,3MPI,Pontiac Le Mans,Mistubishi Space Wagon,Škoda Favorit,Moskvič 2140,Moskvič 403,skůtr ČZ175
Odpovědět

Zpět na „Santa Fe - Technická sekce“