Prosim pomoc!PROBLEM s Elektrikou

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Odpovědět
Santik
*
Příspěvky: 79
Registrován: 20 říj 2008, 14:06
Bydliště: Aš-nejzapadnejsi mesto republiky
Kontaktovat uživatele:

Prosim pomoc!PROBLEM s Elektrikou

Příspěvek od Santik »

Ahojte vsichni Santickari.Mam brutalni problem.Praskla mi v kufru zarovka osvetleni na strope.Tak jsem ji vymenil,ale nesviti mi vubec nic.Vsechno osvetleni ktere je na strope mi nesviti.Vymenil jsem vsechny zarovky a samozrejme i pojistky ale proste to porad nejde.Nevite nekdo co s tim?Uz to resim asi 3 tydny a zacinam bejt znacne nervni ze to porad nejde.Je to hlavne na prd kdyz jedu za tmy do prace i z prace a v aute nic nesviti tak nevim kde se co vali po aute a nemuzu po tme nasjit dalkovy od radia :D jako ze to dalkovy neni dulezity ale vadi mi ze to nefunguje.Do Hyundai servisu me hlavne neposilejte byl jsem tam jednou jeste kdyz jsem mel Lantru 1.8 GT a neumeji se chovat a lezou mi na nervy s jejich recma:Kdyz to mate rozbite tak si u nas kupte nove.Copak kradu nebo co?
Myslite ze by jste mi nekdo mohl poradit nebo nejak pomoct co s tim mam delat?
Budu Vam moc vdecny za kazdou radu.
Jinak preji Vam vsem Santickarum vasim rodinam,pribuznym a pratelum hezke a pohodove proziti vanocnich svatku v klidu a v pohode.
V garazi mam
Hyundai Santa Fe r.v.02 2.7 V6
Hyundai Santa Fe r.v.02 2.7 V6 motor 145KW
Hyundai Lantra 1.8GT 16v r.v.1995cca 120KW
Hyundai Lantra 1.6i 16v r.v.1995-motor Sonata 2.0i 16v 115KW
a par crosovych motorek,2 ctyrkoly 750ccm,1 rally auto.
Reklama
 

Uživatelský avatar
PetrD.
Příspěvky: 1
Registrován: 01 bře 2015, 11:58

Re: Prosim pomoc!PROBLEM s Elektrikou

Příspěvek od PetrD. »

zdravim,
ted řeším uplně stejnej problém. Vyndal jsem baterku a dal ji zpátky a najednou přestali fungovat všechny světla na stropě. Už víš čim to bylo u tebe??
Uživatelský avatar
frenkiecz
*
Příspěvky: 46
Registrován: 16 říj 2014, 06:59
Bydliště: Podkrkonoší-Hostinné

Re: Prosim pomoc!PROBLEM s Elektrikou

Příspěvek od frenkiecz »

Zkus oddělat kontakty z baterky,propojit je na chvíli a o5 zadělat.Některý auta takhle resetujou PC. Pak otočit klíčkem, zase pauza-načtení systému a teprve start.
Když ti někdo život ničí... usměj se ........................... a vem ho tyčí!
Santa Fe 2.0 16v 2WD
Uživatelský avatar
Richard555
******
Příspěvky: 2737
Registrován: 03 bře 2010, 18:08
Bydliště: Praha

Re: Prosim pomoc!PROBLEM s Elektrikou

Příspěvek od Richard555 »

Já vím, že to nepatří sem a ani se nejedná o Hyundai, ale o Fabii 1 kterou jsem sehnal dceři, všechny pojistky jsou OK, červený světla ve dveřích svítí, ale vnitřní osvětlení včetně včetně čtecích lampiček je mrtvé..... žárovky OK, pojistky OK a ani prd..... dozvěděl jsem se že to řídí jakási komfortní jednotka a nějaké mikrospínače přímo v zámku..... bohužel doba, kdy se přes dveřní kontakty připojovala kostra a v lampičkách byl stálý plus a vše přežilo obvykle celý auto, na případnou poruchu v elektrice se šlo se žárovkou s dvěma dráty je asi nenávratně pryč :-(
Mazda CX3 2.0 6°man.,IX55 V6 CRDI 4x4,Santa Fe CRDI VGT 4X4 2005,YAMAHA 125 Majesty 2005,bejvávalo:Daewoo Nubira kombi 2.0 CDX LPG,Škoda Felicia Kombi 1,3MPI,Pontiac Le Mans,Mistubishi Space Wagon,Škoda Favorit,Moskvič 2140,Moskvič 403,skůtr ČZ175
Uživatelský avatar
frenkiecz
*
Příspěvky: 46
Registrován: 16 říj 2014, 06:59
Bydliště: Podkrkonoší-Hostinné

Re: Prosim pomoc!PROBLEM s Elektrikou

Příspěvek od frenkiecz »

Richraarde,mam posit, že u zámku jsou mikrospínače a ty se časem zasviní a nechodí.Dávno tomu jsem to už řešil.Musíš do dveří a vyčistit nebo vyměnit. více na skodahome.cz.Hodně zdaru.
Když ti někdo život ničí... usměj se ........................... a vem ho tyčí!
Santa Fe 2.0 16v 2WD
Mike.M
**
Příspěvky: 347
Registrován: 05 úno 2010, 15:05
Bydliště: Bystrice 73995
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosim pomoc!PROBLEM s Elektrikou

Příspěvek od Mike.M »

Určitě tam bude i elektronika, jelikož to svicení po zamknuti auta plynule zhasina, ale ke a co, nevím.
Hyundai Santa-Fe, 2.4, 16V, DOHC, 4WD, srtibrny
Odpovědět

Zpět na „Santa Fe - Elektronika“