Zapojení dovírání oken - pomůže někdo se zapojením?

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Uživatelský avatar
robertbulko
****
Příspěvky: 1039
Registrován: 10 črc 2013, 15:05
Bydliště: Trenčín

Re: Zapojení dovírání oken - pomůže někdo se zapojením?

Příspěvek od robertbulko »

Mike.M píše:Ja trreba doplnim, u sante to je tak, ze pin C je ve standardu nespojen ani s A ani n B je proste mezi. Kdyz drzis zavirani oken tak spojis C s A a okno se vytahuje, jakmile okno dojede, nema a nepozna jak se odpojit. Pokud vypnes motor u auta a radio das tise, tak uslysis piskani motorku po dojezdu okna. pokud drzis elektrika tam jede. Jedine je vypinani predniho okna smerem dolu.
To čo si napísal (len čo sa týka pinov) je možné len za predpokladu, že by bol jeden kontakt motorčeka trvalo pripojený na kostru a na druhý kontakt je privedených buď +12V, alebo -12V, podľa toho či sa okno sťahuje alebo vyťahuje.
Naposledy upravil(a) robertbulko dne 13 říj 2015, 17:27, celkem upraveno 1 x.
Hyundai i40 CW EAGLE edition • Style • 1.7 CRDi • 100kw • 6A/T
Reklama
 

Uživatelský avatar
robertbulko
****
Příspěvky: 1039
Registrován: 10 črc 2013, 15:05
Bydliště: Trenčín

Re: Zapojení dovírání oken - pomůže někdo se zapojením?

Příspěvek od robertbulko »

UPDATE: Je možné, že SantaFé má predsa len trochu inak riešené okná ako ostatné modely :hyu: Pozeral som nejaké moduly na dovieranie okien na aliexpresse a našiel som jeden čo má iné konektory ako tie na ktoré som v :hyu: zvyknutý. :?

Každopádne bez schémy by som sa do toho nepúšťal.
Hyundai i40 CW EAGLE edition • Style • 1.7 CRDi • 100kw • 6A/T
Mike.M
**
Příspěvky: 347
Registrován: 05 úno 2010, 15:05
Bydliště: Bystrice 73995
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapojení dovírání oken - pomůže někdo se zapojením?

Příspěvek od Mike.M »

jj presne ale nekteri kteri neumi cist schema tak je jim to nanic. Jinak nejhorsi se diagnostikovat a najit kabel ve svazku. Onehda jsem delal dalkove na fiestu a chtel jsem to mit pekne, tak jsem dal RJ pod volant do plastoveho krytu, ale najit ty spravne kabely proste porod. navic mi nedoporucovali take ty plattove prořezavaci spojky, ktere se davaji k taznemu a tak, prej se to casem zoxiduje, takze kabely odizolovat naletovat a zaizolovat.

Ale u Sante chcu vymenit okna tak jak je to na oktavce. vsechny na 4 polohy s aut. doviranim. Pripadne jen predni auto otevirani i zavirani. zkusim nekde se´hnat schemu, pripadne si to zbastlim sam. mozna opravdu bude stacit nejaky obvodek, ktery pri napeti pozna ze se motorek uz netoci a odpoji to.
Hyundai Santa-Fe, 2.4, 16V, DOHC, 4WD, srtibrny
Odpovědět

Zpět na „Santa Fe - Elektronika“