houkající alarm

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
pato7892
Příspěvky: 5
Registrován: 30 lis 2015, 11:03

houkající alarm

Příspěvek od pato7892 »

Dnes jsem po delší době odemkl auto druhým (originálním) klíčkem. Vzhledem k tomu, že ovladač DO nereagoval odemčel jsem manuálně klíčem. Po otevření dveří se spustil alarm. Nepomohlo ani zasunutí klíčku do spínací skříňky. Jediné řešení bylo auto znovu manuálně zamčít. Při použití druhého ovladače vše funguje normálně. V prvním ovladači jsem vyměnil baterii, ale ovladačem nelze odemknout, pouze zamknout. I s baterií se spouští opakovaně alarm. Tento nevypne ani po uzamknutí pomocí DO ,ale pouze po manuálním zamčení. Setkal se někdo s něčím podobným? A jaké vás napadá řešení?
Hyundai Santa Fe 2003 2.0 CRDi 4X4, AUDI A4 1.8 T
Reklama
 

Uživatelský avatar
alarm
******
Příspěvky: 3685
Registrován: 08 kvě 2009, 21:31
Bydliště: BLAVA

Re: houkající alarm

Příspěvek od alarm »

žena mi síce stále nadáva, že húkam, ale nie som si toho vedomý :mrgreen:
Podla mňa máš pokazený ovladač. Ten používa iný kanál na otvorenie, a iný na zatvorenie dverí. Pokazený máš kanál, čo zatvára.
Ako pomoc by som ti navrhol:
skontroluj, či pri stlačení zatvorenia auta zasvieti ledka rovnako na oboch vysielačoch, alebo ti na pokazenom nezasvieti vôbec.
Ak nezasvieti vôbec, rozober ho, mal by tam byť malý microspínač, ten sa na ovládačoch všeobecne kazí, lebo je to jediný mechanicky namáhaný diel . Ak zoberieš kusok drôtu, a prepojíš na 1 sekundu kontakty mikrospínača, a ledka ti zasvieti, stačí ho vyletovať a vymeniť.
Accent 94 .... 1998-2003
Favorit 135 ,Favorit 136
Škoda 100, Škoda 100
i 30 COMFORT 1,4 continental silver 2007 (predaný)

Accent LC 2004
Suzuki Vitara 2WD

alarm.ba@gmail.com
Odpovědět

Zpět na „Santa Fe - Elektronika“