Santa Fe - hodne otazek :-)

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Romcis
**
Příspěvky: 259
Registrován: 25 srp 2005, 20:45
Bydliště: Prysk village
Kontaktovat uživatele:

Santa Fe - hodne otazek :-)

Příspěvek od Romcis »

Cau panove,tak po delsi dobe tlumocim nejake otazky od brachy :-D

1.nevi nekdo jakymi zarovickami jsou osazeny tlacika automaticke klimy? zrejme mu nejake nesviti.
2. sviti tlacitko varovnych svetel? jedine mu pry nesviti tak nevi,ostatni(mlhovky atd) mu sviti.
3.mohl by mu sem nekdo popsat jak funguji tlacitka tempomatu na volantu? myslel nejspis jak nastavit tempomat.
4.kde se v rekneme okrese Ceska Lipa a Decin + okoli jeste daji zatmavit skla(folie) - pokud ma nekdo nejakej dobre zkusenosti s nejakou firmou.
5.informartivne(proto to nedavam do sekce bazar) - nemel by nekdo na prodej sede kozene vyhrivane sedacky? on je ma ale nemaji vyhrivani, popr. nezavisle topeni.

Tot zatim asi vse :-) Predem dekuje za odpovedi.
Hyundai SCoupe - 1.5 12V ECFi 65kW 94' - KI Bright Aqua
Reklama
 

Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Santa Fe - hodne otazek :-)

Příspěvek od black_sheep »

hoj pane, zkusim neco nadhodit.. :-)

1. myslim ze hyundai dava vsude takovy ty malicky sprcky jako byli ve scoupe, patice T5.. maj je v autokelly. neni nic jednodussiho nez to rozdelat a sjet tam... ;-) jiny uz to mozna bude v novejsim S.F.
2. na lantre taky nesviti - teda myslim :mrgreen:
5. pokud ma sedacky zachovaly a pekny tak nema cenu shanet jiny a radeji dokoupit vyhrejvani... ;-) nemusi to byt original, nekde se to tady probiralo - zkousel jsi tady hledat?
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Mr. HYUNDAI
*******
Příspěvky: 11579
Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
Bydliště: Lázně Toušeň

Re: Santa Fe - hodne otazek :-)

Příspěvek od Mr. HYUNDAI »

Tady je to vyhřívání: http://www.htcarsystem.cz/nase_vyrobky/ ... ni_sedadel

Ohledně tempomatu. Pokud je to originál, má tři tlačítka nad sebou mezi pravými rameny volantu a za tímto ovladačem ještě vypínač. Jdu si do auta pro manuál a přesně to opíšu :-). Scaner mi umřel.
25. (OPEL 2.) Astra PHEV GS line
24. (OPEL 1.) Mokka-e Ultimate
Uživatelský avatar
Mr. HYUNDAI
*******
Příspěvky: 11579
Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
Bydliště: Lázně Toušeň

Re: Santa Fe - hodne otazek :-)

Příspěvek od Mr. HYUNDAI »

1. Stiskněte tlačítko hlavního spínače tempomatu. Na palubce se rozsvítí zelená kontrolka "cruise". Tím je systém zapnut.
2. Zrychlete na požadovanou rychlost vyšší než 40 km/hod.
3. Jakmile máte požadovanou rychlost stiskněte tlačítko "set (coast)", rozsvítí se zelená kontrolka "set". A sundat nohu z plynu.
4. pokud je potřeba na chvíli zrychlit, stačí přidat plyn. Jakmile se pedál pustí, auto se vrátí na původní rychlost.
Nastavenou rychlost lze zrušit stisknutím tlačítka "cancel", systém však zůstává zapnutý a pamatuje si poslední nastavenou rychlost. Funkce systému se také zruší šlápnutím na brzdový či spojkový pedál.
Původně nastavená rychlost se obnoví stisknutím tlačítka "resume (accel)".
Zvýšení nastavené rychlosti: Podrž tlačítko "resume (accel)" do dosažení požadované rychlosti.
Snížení nastavené rychlosti: Podrž tlačítko "set (coast)" do dosažení požadované rychlosti.

Trochu jsem to zjednodušil a snažil jsem se to napsat srozumitelně :wink:
25. (OPEL 2.) Astra PHEV GS line
24. (OPEL 1.) Mokka-e Ultimate
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Santa Fe - hodne otazek :-)

Příspěvek od black_sheep »

Mr. HYUNDAI píše:1. Stiskněte tlačítko hlavního spínače tempomatu. Na palubce se rozsvítí zelená kontrolka "cruise". Tím je systém zapnut.
2. Zrychlete na požadovanou rychlost vyšší než 40 km/hod.
3. Jakmile máte požadovanou rychlost stiskněte tlačítko "set (coast)", rozsvítí se zelená kontrolka "set". A sundat nohu z plynu.
4. pokud je potřeba na chvíli zrychlit, stačí přidat plyn. Jakmile se pedál pustí, auto se vrátí na původní rychlost.
Nastavenou rychlost lze zrušit stisknutím tlačítka "cancel", systém však zůstává zapnutý a pamatuje si poslední nastavenou rychlost. Funkce systému se také zruší šlápnutím na brzdový či spojkový pedál.
Původně nastavená rychlost se obnoví stisknutím tlačítka "resume (accel)".
Zvýšení nastavené rychlosti: Podrž tlačítko "resume (accel)" do dosažení požadované rychlosti.
Snížení nastavené rychlosti: Podrž tlačítko "set (coast)" do dosažení požadované rychlosti.

Trochu jsem to zjednodušil a snažil jsem se to napsat srozumitelně :wink:
=D> parada, taky by se mi to libilo...
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Romcis
**
Příspěvky: 259
Registrován: 25 srp 2005, 20:45
Bydliště: Prysk village
Kontaktovat uživatele:

Re: Santa Fe - hodne otazek :-)

Příspěvek od Romcis »

Mr. HYUNDAI píše:1. Stiskněte tlačítko hlavního spínače tempomatu. Na palubce se rozsvítí zelená kontrolka "cruise". Tím je systém zapnut.
2. Zrychlete na požadovanou rychlost vyšší než 40 km/hod.
3. Jakmile máte požadovanou rychlost stiskněte tlačítko "set (coast)", rozsvítí se zelená kontrolka "set". A sundat nohu z plynu.
4. pokud je potřeba na chvíli zrychlit, stačí přidat plyn. Jakmile se pedál pustí, auto se vrátí na původní rychlost.
Nastavenou rychlost lze zrušit stisknutím tlačítka "cancel", systém však zůstává zapnutý a pamatuje si poslední nastavenou rychlost. Funkce systému se také zruší šlápnutím na brzdový či spojkový pedál.
Původně nastavená rychlost se obnoví stisknutím tlačítka "resume (accel)".
Zvýšení nastavené rychlosti: Podrž tlačítko "resume (accel)" do dosažení požadované rychlosti.
Snížení nastavené rychlosti: Podrž tlačítko "set (coast)" do dosažení požadované rychlosti.

Trochu jsem to zjednodušil a snažil jsem se to napsat srozumitelně :wink:
Super vyklad!!! :-) :hyu:
Hyundai SCoupe - 1.5 12V ECFi 65kW 94' - KI Bright Aqua
Uživatelský avatar
Mr. HYUNDAI
*******
Příspěvky: 11579
Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
Bydliště: Lázně Toušeň

Re: Santa Fe - hodne otazek :-)

Příspěvek od Mr. HYUNDAI »

Rádo se stalo, když můžu - pomůžu :wink: .
25. (OPEL 2.) Astra PHEV GS line
24. (OPEL 1.) Mokka-e Ultimate
Odpovědět

Zpět na „Santa Fe - Ostatní“