Doplnky chrom kde koupit?Plssss help

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
DOEMIXXX
*
Příspěvky: 58
Registrován: 01 srp 2006, 20:46
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Doplnky chrom kde koupit?Plssss help

Příspěvek od DOEMIXXX »

Zdravim jsem novy na foru...nevim zda je nekdo ma,ale otcovi jsem je uz objednal pred pul rokem z www.autodoplnky.cz a jsou TOP!!
Lehce jsem se tady rozhlizel po foru a nenasel jsem to nikde...treba se vam budou hodit....

Jinak zajimalo by me zda se daji v Cr nekde dokoupit vsechny ty chromove doplnky do interieru ci exterieru....Santu resim jako bokovou zalezitost, ma ji tata a chci, aby vypadala k svetu...nakej zaklad (chromu) uz ma, ale porad je co doladovavat...tak pls lidi co vite kde se to da koupit tak sem s tim.Diky vsem.... :)

jinak neprodava nekdo ciry lampy na Santu zadni??Tady v Cr jsem objevil za 5500,-- nejlevnejsi...jinak na nakym amer. serveru jsem je nasel za 670,-- za par a to je ok nabidka.....mate nejake oblibene zahranicni servery kde nakupujete doplnky???Dikyyyy
Naposledy upravil(a) DOEMIXXX dne 01 srp 2006, 23:41, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
BMW E38 740i INDIVIDUAL
Hyundai Santa fe 2.0CRDi
Reklama
 

Uživatelský avatar
DOEMIXXX
*
Příspěvky: 58
Registrován: 01 srp 2006, 20:46
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DOEMIXXX »

kua tak ted jsem trochu podrobneji projizdel forum a zjistil jsem ze ty ciry blinkry uz jsme schanel nekdy pred 7mesicema a jeste ten topic tady je...tak sry...jsem b***c.. :D poradne jsem se nekouknul a pisu zbytecny veci...
Obrázek
BMW E38 740i INDIVIDUAL
Hyundai Santa fe 2.0CRDi
pablo
Příspěvky: 3
Registrován: 17 srp 2006, 23:24

Xenony

Příspěvek od pablo »

Přesto že píšeš,že věci okolo Santy,jsou okrajové,poradˇkontakt na člověka ohledně Xenonů,potřebuji řešit Tucsona,díky moc.
Uživatelský avatar
Piskotkiller
Moderátor
Příspěvky: 679
Registrován: 25 črc 2009, 21:26
Bydliště: Fidži

Re: Doplnky chrom kde koupit?Plssss help

Příspěvek od Piskotkiller »

zdravím
Hodím to sem,pač nechci zakládat nové téma,ale ví někdo v Praze kde mi za slušnou cenu nachromují plast i s kovem?Díky
Hyundai Scoupe GT
Uživatelský avatar
Josef
****
Příspěvky: 1282
Registrován: 10 kvě 2005, 11:32
Bydliště: Praha

Re: Doplnky chrom kde koupit?Plssss help

Příspěvek od Josef »

DOEMIXXX píše:...Jinak zajimalo by me zda se daji v Cr nekde dokoupit vsechny ty chromove doplnky do interieru ci exterieru....Santu resim jako bokovou zalezitost, ma ji tata a chci, aby vypadala k svetu...nakej zaklad (chromu) uz ma, ale porad je co doladovavat...tak pls lidi co vite kde se to da koupit tak sem s tim.Diky vsem.... :)
http://www.korea-suv.cz/index.php?sec=zbozi
Odpovědět

Zpět na „Santa Fe - Ostatní“