čo chutí hlodavcom aneb ako si pochutili na kábloch Hyundai

Motorové součásti, spojka, provozní kapaliny

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: čo chutí hlodavcom aneb ako si pochutili na kábloch Hyun

Příspěvek od cert »

Ono asi nic jinýho nezbyde - někde na vrakáči kus izolace z Fabky/Octavky, vystřihnout záplatu a nalepit chemoprenem.... Nechápu, co těm kunám na tom chutná a že se neotráví.
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Reklama
 

Uživatelský avatar
MICHAL77
****
Příspěvky: 1044
Registrován: 22 kvě 2010, 22:29
Bydliště: Vysočina

Re: čo chutí hlodavcom aneb ako si pochutili na kábloch Hyun

Příspěvek od MICHAL77 »

Máme doma kunu už nějakej ten pátek, sousedka má slípky a tak tam má asi jídelnu a u nás bydlí. Nyní když už nemáme slípky mi to nevadí (dřív mi to vadilo, slípky bez hlav sice nic nesní, ale ani nesnesou vejce.... #-o ](*,) ), v obouch autech mám v motorovém prostoru pověšenou fusakli s vlasama a jednou měsíčně je vyměním a zatím mám klídek [-o< :-$ , je to účinější než spreje a podobné vychytávky....
.........
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: čo chutí hlodavcom aneb ako si pochutili na kábloch Hyun

Příspěvek od Martun »

cert
taky nechápu co jim na tom chutná.. Kór na téhle vatě.. :roll: Jo asi tak to vyřeším. Kamarád má plnou buňku různých věcí z aut, tak se tam určitě najde i kus tohoto...
Blesk007
čoveče a to se divím.. :-k říká se že kuna doma neloví... A u nás to platilo!! My ji měli doma ve stodole a slípky byly naprosto v pohodě.. Jen sousedům okolo nás se nějak ztenčovali počty.. :lol:
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: čo chutí hlodavcom aneb ako si pochutili na kábloch Hyun

Příspěvek od Vilda »

Márty ..... U Twinga mi kuna takhle vyrvala kus čalounění za motorem ( asi tak 20 cm x 20 cm ) a dělala si z něj pelech na ventil. víku :!: aby nemusela spát na tvrdým, mrcha jedna !!!!

Nimrod v hospodě mi radil psí chlupy .... trs svázaných psích chlupů. Takže jsem se vrhnul na jezevčíka a u pinďoura jsem mu ufaklil nůžkama kousek jeho ozdoby, přidělal na motor a čekal .... no a ráno tam měla pelech znova :-& chlupy nechlupy. Nakonec zabrala stará gumová rohožka před dveře, na kterou jsem přidrátoval past na krysy s kusem salámu .... tu jsem přidělal na ventil. víko a od té doby tam nebyla .... říká se, že jakmile cítí něco podezřelého, tak tam nejde ...
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
Donald
**
Příspěvky: 431
Registrován: 06 bře 2006, 09:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: čo chutí hlodavcom aneb ako si pochutili na kábloch Hyun

Příspěvek od Donald »

U nás na půdě strašívaly kuny po dlouhá léta. V noci se ozývaly podivné, tajemné zvuky. Když to na ně přišlo, honily se nám nad hlavami jako fotbálisti za mičudou. Pak k nám přišly odněkud kočičky. Kocour Fanda se usídlil někde na půdě. Musel tak udělat pořádek, protože od těch dob jsme už o kunách neslyšeli.
Ford Mondeo TDCi 96 kW, Euro 4
Elantra, model 2004, CRDi (zůstala v rodině)
Dříve: Accent, model 2003, CRDi (zůstal v rodině)
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: čo chutí hlodavcom aneb ako si pochutili na kábloch Hyun

Příspěvek od Martun »

=D> =D> čoveče, sepsals to jak pohádku! =D> :lol: i s dobrým koncem :wink:
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Alerich
Příspěvky: 1
Registrován: 04 kvě 2016, 19:42

Re: čo chutí hlodavcom aneb ako si pochutili na kábloch Hyun

Příspěvek od Alerich »

Poznám dvoch známych čo majú hyundai i20 a i30 kombi a majú rovnaký problém. Ide o to, že hyundai je ekologická značka takže používajú napr. eko farby. Na izoláciu káblov používajú nejakú zmes vyrobenú z kukurice, takže preto to myšiam tak chutí. Ja mám hyundai i30 a raz som tam našiel stopy po kune. Používam spej a zatiaľ je to dobré no kolega kupuje už rušičku.
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Motor a převodovka“