Pískání v motoru......

Motorové součásti, spojka, provozní kapaliny

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Martin Korpel
**
Příspěvky: 213
Registrován: 19 kvě 2009, 13:58
Bydliště: Slovakia / Zvolen

Re: Pískání v motoru......

Příspěvek od Martin Korpel »

Okej pokusim sa ale budem to robit v takom strese ze neviem ci sa mi to podari ale uvudeme a pokusim sa. Potom dam vediet. :twisted: :lol: :D/ [-o<
Hyundai Elantra 2017 - 2020 Black Phantom - Premium
Reklama
 

MIKEs84
*
Příspěvky: 18
Registrován: 20 dub 2008, 18:57

Re: Pískání v motoru......

Příspěvek od MIKEs84 »

Ahoj nejaka zmena po zasahu anebo jeste neprobehnul ?

Resim stejny problem. Piskani turba mam od novoty, dle 3 Hyundai servisu je to normalni.
Od cca 120t se hvízdání zvyšuje. Ted najeto cca 145t, pred nedavnem pretesnene sani (neskutecny jekot - asi jako kdyby do vas sili 3 tchyne najednou a na max).
Piskani nejspis od turba mi zustalo. Vypozoroval jsem, ze pri studenem motoru je klid, po ohrati je slyset.
Dela mi to, kdyz razantne slapnu na plyn od cca 1800 do 2500 otacek. Nejvic pri 2 a 3 rychlostnim stupni. Pri 4 a 5 stupni temer neni slysel.
Pokud plyn jenom lechtam a jedu nahoru opravdu pozvolna, malokdy neco zaslechnu.
Hyundai Matrix Premiun 1,5 CRDi
Martin Korpel
**
Příspěvky: 213
Registrován: 19 kvě 2009, 13:58
Bydliště: Slovakia / Zvolen

Re: Pískání v motoru......

Příspěvek od Martin Korpel »

U mna bol problem jednoduchy, stacilo kupit štift od turba a dokrutit turbo..... ak su tam tri tak jasom mal len dva...a podfukovalo turbo......v jednej firme to nazval DIERA..... ked som sa nato spytal co to je...tak mi povedal ze mam povedat odbornikom v Hyundai servise aby objednali štift.... a poriadne ho dotiahli. :) servis to chel riesit vymenou turba.... cca 890€ v tej dobe..... no stacila investicia 2,8€ za štift. :twisted: :twisted: :twisted:
Hyundai Elantra 2017 - 2020 Black Phantom - Premium
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Motor a převodovka“