Nový Hyundai Accent

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od Gandalf »

Tak mám o víkendu za sebou velmi příjemnou projížďku novým autíčkem :) Samozřejmě, že se ani vzdáleně nepřibližuji dávkám některých z Vás, ale objel jsem včera pár známých na Vysočině a 150 km naskočilo "co by dup". Jízda velmi příjemná, snad s výjimkou "mrtvého chodu" volantu kolem střední polohy při vyšších rychlostech, ale o tom už se tu někde psalo. Motor táhne nádherně, na to, že má najeto pár stovek km. A spotřeba se ustálila i přes občasné popojíždění v brněnských kolonách na 6,0 l/100km. Jedna drobnost, kterou jsem já ocenil, ale nedocení majitelé luxusněji vybavených modelů s dálkovým centrálem. Naučil jsem se při vystupování zamknout zatlačením tlačítka u kličky zámku na vnitřní straně dveří a nemusím už zvenčí strkat klíček do zámku. Docela se mi líbí, že je zamykání kufru oddělené od dveří, protože u Fabie jsem sice dálkově otevřel, ale všechno současně. A když je člověk sám někde na velkém parkovišti nebo v podzemní garáži, nemusí při přehrabování věcí v kufru uhlídat i čtyři dveře do kabiny.
Takže zatím nejlepší dojmy a zážitky za volantem. Všem přeji totéž... :)
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Reklama
 

Uživatelský avatar
HCD
**
Příspěvky: 215
Registrován: 20 pro 2007, 10:51
Bydliště: Slaný - okres Kladno

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od HCD »

Zdravicko,

tak se asi zase po dlouhe dobe zapisi sem:D Nakonec jsem se po totalni skode sveho 10 mesicu stareho Accenta rozhodl jit do nej znovu;) Uplne se bojim jak ho chlapci z vychodu ocesali:)
Hyundai Accent 1,5 CRDi ELEGANCE - 12/2008
Ebony Black - loketka, parkovacky, vyhrivani sedadel, bocni airbagy, tonovani skel, HF, zasterky

RIP - Hyundai Accent 1,5 CRDi ELEGANCE Celadon Blue - 12/2007
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od Mexican »

HCD píše:Zdravicko,

tak se asi zase po dlouhe dobe zapisi sem:D Nakonec jsem se po totalni skode sveho 10 mesicu stareho Accenta rozhodl jit do nej znovu;) Uplne se bojim jak ho chlapci z vychodu ocesali:)
hey bracho :o to je dobre ze si na nas nezabudol... vazne ides znova do Accenta? Ja by som dneska siel do i30...asi.. no neriesim to.. a ty dufam vyberies spravne.. vela stastia
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
palčo
**
Příspěvky: 306
Registrován: 15 lis 2007, 17:41
Bydliště: RK

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od palčo »

Gandalf. Plne sa stotožňujem s Tvojimi postrehmi, a to zamykanie používam takisto. Jednoducho odídeš od auta a nikto si ani nevšimne kedy si ho zamkol. Je to super.
HYUNDAI Accent, 1,4 Dynamic-Gold beige
Uživatelský avatar
CzechJoker
**
Příspěvky: 217
Registrován: 27 zář 2007, 07:31
Bydliště: Schallingrad

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od CzechJoker »

HCD píše:Zdravicko,

tak se asi zase po dlouhe dobe zapisi sem:D Nakonec jsem se po totalni skode sveho 10 mesicu stareho Accenta rozhodl jit do nej znovu;) Uplne se bojim jak ho chlapci z vychodu ocesali:)
Asi bych šel raději do Ceeda. Za současnou cenu je to o generaci novější auto v ochcávkové třídě a imho je hezčí, než Accent s i30 dokopy.
Hyundai Accent 1.5 CRDi VGT SS Elegance
Uživatelský avatar
HCD
**
Příspěvky: 215
Registrován: 20 pro 2007, 10:51
Bydliště: Slaný - okres Kladno

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od HCD »

Mexican píše:
HCD píše:Zdravicko,

tak se asi zase po dlouhe dobe zapisi sem:D Nakonec jsem se po totalni skode sveho 10 mesicu stareho Accenta rozhodl jit do nej znovu;) Uplne se bojim jak ho chlapci z vychodu ocesali:)
hey bracho :o to je dobre ze si na nas nezabudol... vazne ides znova do Accenta? Ja by som dneska siel do i30...asi.. no neriesim to.. a ty dufam vyberies spravne.. vela stastia
Mno ja uz taky i30 mel vybranou a nasmlouvanou. i30 cw ve vybave style se zamykanim zpatecky za 460 000 CRDi. predvadeci a najeto 900 km. Super kup. Ale na to clovek musi mit nejake ty penize na akontaci, jinak se nedoplati. A to je to co zrovna nemam kdyz ted vyplatim stare auto a tak;).. Pocitam stejne ze tak za 2 roky by mohlo byt sluzebni auto..

Mam celkem slusnou vybavu domluvenou. Cerny accent 1,5CRDi, 4 airbagy, cerna skla, zamykani zpatecky, vyhrev na sedadlech, senzory, handsfree a integrovane radio.. cena 320.. to myslim neni spatne. porad se tu jedna o rozdil splatek cca 2 800 mesicne;)

Na tu i30 by clovek musel slozit alespon stovku :(
Hyundai Accent 1,5 CRDi ELEGANCE - 12/2008
Ebony Black - loketka, parkovacky, vyhrivani sedadel, bocni airbagy, tonovani skel, HF, zasterky

RIP - Hyundai Accent 1,5 CRDi ELEGANCE Celadon Blue - 12/2007
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od David C3 »

jj sice říkal že máš doplatek úvěru ale zas Accent slevnil za tu dobu co ho máš o 50tis.. :-) jinak co bude se starým autem..? nejde to opravit?????
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
HCD
**
Příspěvky: 215
Registrován: 20 pro 2007, 10:51
Bydliště: Slaný - okres Kladno

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od HCD »

David C3 píše:jj sice říkal že máš doplatek úvěru ale zas Accent slevnil za tu dobu co ho máš o 50tis.. :-) jinak co bude se starým autem..? nejde to opravit?????
Dostal jsem pojistne plneni 280 000 minus cena, za kterou byl v aukci vrak vydrazen. Bylo to neco okolo 86 000 a ja se ted do prosince muzu rozhodnout, jestli vrak prodam tomu kdo ho vydrazil, nebo jestli to nejak prodam sam.. V autorizovanem servisu odhadovali opravu na 185 000 pokud by byla naprava v pohode (a to neni uplne jiste). Kazdopadne kdyz to koupi nekdo, kdo ma svoji dilnu, opravi si to za hubicku;) Nejake ty nahradni dily neoficialni (nebo bouranyho na predek sehnat) a ma auto s novym motorem za pakatel..

Nejradeji bych to strelil nekomu mimo, ale pocitam, ze to nakonec dam tomu cloveku, ktery ho vydrazil za 86, pac potrebuju koruny co nejdrive na doplaceni uveru;)
Hyundai Accent 1,5 CRDi ELEGANCE - 12/2008
Ebony Black - loketka, parkovacky, vyhrivani sedadel, bocni airbagy, tonovani skel, HF, zasterky

RIP - Hyundai Accent 1,5 CRDi ELEGANCE Celadon Blue - 12/2007
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od Gandalf »

V současné situaci bych možná uvažoval spíš o nové i20, ale obecně je lepší alespoň půl roku od započetí výroby počkat než vychytají první mouchy. Záleží taky na individuálních požadavcích na prostornost kabiny a kufru. Designově se mi osobně ale líbí mnohem víc než i30 a cenově bude mnohem příznivější...
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Pepino
*
Příspěvky: 23
Registrován: 04 lis 2007, 20:32

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od Pepino »

Mám technický dotaz: má Accent 1,5 CRDi, r.v. 2007 montován tzv. dvouhmotový setrvačník nebo má klasiku ?
Uživatelský avatar
adam221
****
Příspěvky: 1449
Registrován: 12 pro 2007, 23:24
Bydliště: Bratislava

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od adam221 »

Pepino píše:Mám technický dotaz: má Accent 1,5 CRDi, r.v. 2007 montován tzv. dvouhmotový setrvačník nebo má klasiku ?
Ja som to zistoval, vo viacerych servisoch mi nevedeli povedat, ale nakoniec som sa dozvedel ze ho nema..... :)
Opel Astra H 1,6
Renault Clio RS
Hyundai I30 1.4CVVT 2011 - 2012 - predane
Accent MC CRDi 2007 - 2011 - predane
Accent MC CRDi 2009 - 2021 - ekologika likvidacia
Ak si myslíte že poznáte Hyundai, zamyslite sa znova!
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Omlouvám se za zprávu "mimo mísu"

Lidi, kdo máte chuť, přijeďte zítra 15.11. na sraz na Karlštejn.

Bude nás tam zatím cca 7 kusů, tak ať nás je ještě víc :wink:
Ahoj Zdeněk
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od Vilda »

Taky se omlouvám, za zprávu " mimo mísu ", ale proběhl první sraz Accentů v praze a jsou pořízeny fotky s akce, na topicu " Sraz Accentů v Praze " bohužel, jinak to nejde :(
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od Mexican »

Vilda píše:Taky se omlouvám, za zprávu " mimo mísu ", ale proběhl první sraz Accentů v praze a jsou pořízeny fotky s akce, na topicu " Sraz Accentů v Praze " bohužel, jinak to nejde :(
moc pekne fotky :P
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od Vilda »

Mexičan: díky a doufám, že ještě nějaký přibudou ...... přece jen nás tam bylo šest a každej měl foťák :shock: :D
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“