Kolísání otáček při studeném startu Accent 1,4 .

Motorové součásti, spojka, provozní kapaliny

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
JoSp
*
Příspěvky: 82
Registrován: 30 zář 2006, 10:43

Příspěvek od JoSp »

Silva píše:Takže v servise mi řekli,že už tam za technikama byli i Korejci,tak údajně se co nevidět dočkají vyřešení problému.Pak jsem obvolávala další servisy a v každém mi řekli něco jiného :? V jednom,že už je druhá verze sw na světě, ale ještě se testuje ohledně emisí atd. a v Pražském servise mi řekli, že už je dávno problém vyřešen a přehrávají auta už dávno :roll:
Jenže pokud mi to tady přehrají někde až v létě stejně nepoznám jestli je vše vpořádku a budu muset čekat do prvních mrazů, abych poznala jestli to pomohlo nebo ne :(
Uvažuju ,že sjedu do Prahy a nechám to přehrát tam i když jim se to moc nelíbí, když auto není kupované u nich .
To záleží, kdy jsi to auto kupovala, pokud někdy teď tak podle mně máš oslední verzi programu v řidící jednotce a tudíž ti nemají co přehrát...
Reklama
 

Uživatelský avatar
Silva
**
Příspěvky: 149
Registrován: 08 led 2008, 15:16
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Silva »

Kupovali jsme ho v srpnu tak myslím, že mám tu verzi, kterou jako první přehrávali a bylo to k ničemu :(
Accent 1.4 Dynamic - NATURAL GRAY
Uživatelský avatar
peaty
**
Příspěvky: 285
Registrován: 04 led 2007, 17:19
Bydliště: Stará Turá

Příspěvek od peaty »

Silva píše:Takže v servise mi řekli,že už tam za technikama byli i Korejci,tak údajně se co nevidět dočkají vyřešení problému.Pak jsem obvolávala další servisy a v každém mi řekli něco jiného :? V jednom,že už je druhá verze sw na světě, ale ještě se testuje ohledně emisí atd. a v Pražském servise mi řekli, že už je dávno problém vyřešen a přehrávají auta už dávno :roll:
Jenže pokud mi to tady přehrají někde až v létě stejně nepoznám jestli je vše vpořádku a budu muset čekat do prvních mrazů, abych poznala jestli to pomohlo nebo ne :(
Uvažuju ,že sjedu do Prahy a nechám to přehrát tam i když jim se to moc nelíbí, když auto není kupované u nich .
Silva, ja som teda myslel, ze si tam na nich isla nabehnut a nie sa iba "porozpravat". Takto ti povedali iba bla bla bla, za zachvilku to uz urcite bude opravene... To ti tvrdia stale. Mohla si si teda aspon vyziadat pisomne stanovisko servisu, ze v dnesny den hyundai nie je schopny zavadu odstranit... To co je na papieri je na papieri a da sa s tym neskor ohanat :wink:
Obrázek
Accent 1.5 CRDi, 2007, Red Wine
Obrázek
Uživatelský avatar
Silva
**
Příspěvky: 149
Registrován: 08 led 2008, 15:16
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Silva »

Jsem měkota :cry: oni pokaždé začnou slušně vysvětlovat a já zmlknu ,ale mám vše sepsané a i doklad s minulého servisu co mi dělali a manžel tam naběhne,ten už se nedá :lol:
Oni jsou holt školení ,aby to s lidma zmákli , a na reklamaci prý nemám šanci uspět ,jedině to dát k soudu ,takže jsem zmlkla poděkovala a odešla ,už jsem nebyla schopna říct ani zbytek co jsem měla na ně připravené :roll:
Trochu mně uklidnilo ,když jsem pak volala do pražského servisu, že tam je problém už vyřešený, tak snad je to fakt a jen u nás v Ostravě jsme jako vždy sto let za opicema :cry:
Accent 1.4 Dynamic - NATURAL GRAY
Uživatelský avatar
palčo
**
Příspěvky: 306
Registrován: 15 lis 2007, 17:41
Bydliště: RK

Příspěvek od palčo »

Tak dnes som sa rozprával so servisom, povedali mi, že termistor nedošiel z dôvodu prehrávania softvéru na nových accentoch. Dokonca uvažujú o zvolávacej akcii, ale to nie je isté. Mne sľúbili, že ma istotne budú kontaktovať niekedy v marci (t.j. za pár dní), keď im príde nový soft z Prahy. Takže, či to bude OK, sa asi dozvieme až koncom roka, keď udrú mrazy (ak nejaké udrú). To je najnovšia informácia k tomuto problému.
HYUNDAI Accent, 1,4 Dynamic-Gold beige
Uživatelský avatar
blacki1
*
Příspěvky: 55
Registrován: 02 pro 2007, 19:51
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od blacki1 »

Tak jsem dnes volal do servisu, jako každý týden :P a zase nic :cry: Pokaždé stejná odpověď!! Za 2 týny už to bude :? ha,ha!! :x
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

No, ty máš aspoň auto.
Já už volám od 14. ledna každý týden do autosalonu, kdy mi dovezou nové auto a odpověď je taky pořád stejná...
Asi mají naučené stejné slogany od Hyundaie :evil: :twisted:
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
palčo
**
Příspěvky: 306
Registrován: 15 lis 2007, 17:41
Bydliště: RK

Příspěvek od palčo »

Auto Ti určite príde. O to bude vzácnejšie. A k tomu voľnobehu-na druhý týždeň budem volať. Sľúbili mi, že v marci má prísť ten sft. :!: :!:
HYUNDAI Accent, 1,4 Dynamic-Gold beige
Uživatelský avatar
atrex
*
Příspěvky: 82
Registrován: 29 zář 2006, 11:10

Příspěvek od atrex »

Prekvapuje ma, ze toto vlakno je stale nesmierne zive, mne bol problem s kolisajucimi otackami pri starte odstraneny este pred vianocami, servis a predajna M.A.N. Slovensko sro v Novych Zamkoch. Spolahlivo, trvale. Preto mi nejde do hlavy preco sa to niekde da a inde zase nie.... :roll:
Hyundai Accent, 1,4 Elegance - Ebony Black
Uživatelský avatar
Silva
**
Příspěvky: 149
Registrován: 08 led 2008, 15:16
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Silva »

a nepřehráli ti ten první sw??? Prý už nějaký přehrávali, ale stejně to ještě není ono,při mrazech stejně auto občas nenastartuje :?: :?:
V Ostravě mi řekli ,že je už na světe nová verze, ale ještě ji musí odzkoušet na emise atd.
I když v pražském servise mi zase řekli,že je problém vyřešen :roll: :roll:
Accent 1.4 Dynamic - NATURAL GRAY
Uživatelský avatar
atrex
*
Příspěvky: 82
Registrován: 29 zář 2006, 11:10

Příspěvek od atrex »

Mal som problem s kolisanim otacok pri nastartovani, vybehli ku 2tisic, potom na 800-900, potom zas na 2000, dva alebo trikrat.. toto bol prosim problem ktory som riesil. Vyriesil sa pred Vianocami, absolvoval som lyzovacku na horach kde mrzlo pravidelne, ranne starty boli bezproblemove, ziadne cukanie ako predtym.. O nejakom druhom sw nemam sajn.. kedze vsetko ide ako ma.
Hyundai Accent, 1,4 Elegance - Ebony Black
Uživatelský avatar
hubis
*
Příspěvky: 55
Registrován: 15 úno 2008, 14:35
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hubis »

Mám blbej pocit, že počkají na teplo, přehrajou sw a řeknou O.K. A pokud bude něco špatně, tak se to objeví až příští zimu...snad je to jen blbej pocit a jsou to profíci, kteří to vyřeší ke vší spokojenosti.
Hyundai Accent 07/07
1.5 CRDi Elegance Gold beige ZLATUNA
Uživatelský avatar
blacki1
*
Příspěvky: 55
Registrován: 02 pro 2007, 19:51
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od blacki1 »

Měli by se stydět!! Divím se, že se vůbec v dnešní "MODERNÍ" době děje tohle!! :twisted: Ať řeknou narovinu, že si s tím neví rady a ať už z nás dále nedělají BLBCE!! :?
pexobb
*
Příspěvky: 47
Registrován: 24 říj 2007, 19:35
Bydliště: Banská Bystrica

Příspěvek od pexobb »

atrex píše:Mal som problem s kolisanim otacok pri nastartovani, vybehli ku 2tisic, potom na 800-900, potom zas na 2000, dva alebo trikrat.. toto bol prosim problem ktory som riesil. Vyriesil sa pred Vianocami, absolvoval som lyzovacku na horach kde mrzlo pravidelne, ranne starty boli bezproblemove, ziadne cukanie ako predtym.. O nejakom druhom sw nemam sajn.. kedze vsetko ide ako ma.
Tak napis co presne ti spravili v servise a my by sme potom uz iba povedali nak urobia presne to iste :!:
HYUNDAI ACCENT 1.4 16V
EBONY BLACK
ELEGANCE
Uživatelský avatar
PaoloS
*
Příspěvky: 28
Registrován: 03 zář 2007, 21:49

Pri starte

Příspěvek od PaoloS »

Pri starte mi uz dvakrat blikala zlta kontrolka motora. Bolo to pocas jazdy hned po starte (studeny motor, ktory trochu kaslal). Podla manualu ide vraj o zalezitost s turboduchadlom. Stalo sa nieco podobne aj vam? Ako to riesite? Treba s tym ist k servisakom?
Hyundai Accent 1.4
Elegance - Space Silver
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Motor a převodovka“