Kvalita navigace AVIC

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Odpovědět
dusan
*
Příspěvky: 54
Registrován: 02 úno 2008, 19:18
Bydliště: Olomoucko

Kvalita navigace AVIC

Příspěvek od dusan »

Za měsíc snad budu majitelem Santaféčka a proto se chci zeptat na Vaše zkušenosti se zabudovanou navígací AVIC. Doposud jsem používal přenosné navigace - pohldlné naplánování trasy doma atd. I grafika se mi zdála lepší u mé přenosné. Absolvovval jsem zkušební jízdu i s navigací, ale za tu půlhodinu jsem neměl šanci moc hodnotit. Je tu někdi kdo přesedlal z přenosné na AVIC a podělí se o zkušenost??
Reklama
 

Uživatelský avatar
Pavel M
***
Příspěvky: 508
Registrován: 15 srp 2005, 21:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Pavel M »

Jenom dotaz jdou tam dohrát vlastní body zájmu/POI/ myslím jako do tomtoma radry a pod.dík
Hyundai Santa Fe CRDi 2.0 VGTr.v.2005-2008,Hyundai Santa Fe Elegance 2,2 r.v.2008-2013-Subaru xv 2013-
lesanek1949
*
Příspěvky: 43
Registrován: 20 srp 2006, 20:08
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lesanek1949 »

AVIC-D3
+kvalitní radio tak jako každý Pioneer
+možnost rozšíření USB, Bluetooth
+přijímač dopravních informací pro navigaci
-navigace která s přenosným Tomtomem GO500 nejde vůbec srovnávat
-navigace nemluví česky
-mapové podklady jsou velmi neaktuální, teleatlas 04.2006
-databázi radarů tam nenahrajete

Shrnu-li to: S radiem jsem naprosto spokojen, navigací bych to nenazval.
Hyundai Sonata 2.0 Elegance 2004
Hyundai Santa Fe 2006 2.7 V6
Hyundai ix55 3.0 V6 ropa
Uživatelský avatar
santafe007
**
Příspěvky: 122
Registrován: 06 bře 2007, 16:52
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kvalita navigace AVIC

Příspěvek od santafe007 »

dusan píše:Za měsíc snad budu majitelem Santaféčka a proto se chci zeptat na Vaše zkušenosti se zabudovanou navígací AVIC. Doposud jsem používal přenosné navigace - pohldlné naplánování trasy doma atd. I grafika se mi zdála lepší u mé přenosné. Absolvovval jsem zkušební jízdu i s navigací, ale za tu půlhodinu jsem neměl šanci moc hodnotit. Je tu někdi kdo přesedlal z přenosné na AVIC a podělí se o zkušenost??

...tak si hlavne uz ted opatri kryt navigace!!!, hadr, papir, matekru...
kradou se tak, ze to snad neni mozne. jen v prosinci a v lednu 300 pripadu!
takze skoro vsechny...
znici ti komplet palubku, a vetsinou i dvere a sedacku.
skoda snadno kolem 180000Kc...
dej na mou radu :)

jinak software se da opatrit v aktualizacich... to neni problem...
Santa FE 2.2CRDi VGT Elegance AT
http://www.cydonia.cz
lesanek1949
*
Příspěvky: 43
Registrován: 20 srp 2006, 20:08
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lesanek1949 »

Jaký máš SW a kde ti ho přehráli pls?
Hyundai Sonata 2.0 Elegance 2004
Hyundai Santa Fe 2006 2.7 V6
Hyundai ix55 3.0 V6 ropa
Veol
Příspěvky: 2
Registrován: 07 úno 2008, 13:18

Re: Kvalita navigace AVIC

Příspěvek od Veol »

Kam na aktuální software....našel jsem sice mapy 70D (02/2008) na netu za 4,87 USD (ale vše je warez - neduveryhodne zdroje) Basys je myslím v nabídce nemá...
santafe007 píše:
dusan píše:Za měsíc snad budu majitelem Santaféčka a proto se chci zeptat na Vaše zkušenosti se zabudovanou navígací AVIC. Doposud jsem používal přenosné navigace - pohldlné naplánování trasy doma atd. I grafika se mi zdála lepší u mé přenosné. Absolvovval jsem zkušební jízdu i s navigací, ale za tu půlhodinu jsem neměl šanci moc hodnotit. Je tu někdi kdo přesedlal z přenosné na AVIC a podělí se o zkušenost??

...tak si hlavne uz ted opatri kryt navigace!!!, hadr, papir, matekru...
kradou se tak, ze to snad neni mozne. jen v prosinci a v lednu 300 pripadu!
takze skoro vsechny...
znici ti komplet palubku, a vetsinou i dvere a sedacku.
skoda snadno kolem 180000Kc...
dej na mou radu :)

jinak software se da opatrit v aktualizacich... to neni problem...
lesanek1949
*
Příspěvky: 43
Registrován: 20 srp 2006, 20:08
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lesanek1949 »

Aktuální SW nevím, ale mapy tak ty vydaj tak za rok soudě podle jejich aktualizace pro starší modely... A to už se podle nich nedá jezdit teď...
Hyundai Sonata 2.0 Elegance 2004
Hyundai Santa Fe 2006 2.7 V6
Hyundai ix55 3.0 V6 ropa
Uživatelský avatar
Zamo
**
Příspěvky: 150
Registrován: 22 kvě 2007, 22:41
Bydliště: Karlovarsko

Re: Kvalita navigace AVIC

Příspěvek od Zamo »

dusan píše:Za měsíc snad budu majitelem Santaféčka a proto se chci zeptat na Vaše zkušenosti se zabudovanou navígací AVIC. Doposud jsem používal přenosné navigace - pohldlné naplánování trasy doma atd. I grafika se mi zdála lepší u mé přenosné. Absolvovval jsem zkušební jízdu i s navigací, ale za tu půlhodinu jsem neměl šanci moc hodnotit. Je tu někdi kdo přesedlal z přenosné na AVIC a podělí se o zkušenost??
AVIC-D3 jako navigace nic moc. Bez vlozeneho navigacniho DVD nenaviguje, nema dostatecnou pamet. Bez upravy mluvi anglicky, popis cesky. Audio cast je angl. Jak bylo napsano: nema databazi radaru, neumi navigovat podle souradnic (bezne zvlada jakakoliv prenosna NAVI), chatrne mapove podklady. Pro efekt ANO, pro prakticke vyuziti NE. Proto jiz ani nevozim sebou navigacni DVD.
Mnohem lepsi sluzby mi poskytuje navigace Mio C710+.
Ostatni funkce nehodnotim - popsali vystizne jini.
Plusem AVIC-D3 je snad jen ochrana proti kradezi = t.j. registrace u Pioneera a moznost zaheslovani i velmi slozitym heslem, ktere se ohlasi po vypadku napajeni. Bez nej je po tretim spatnem pokusu nepouzitelna a odblokovat ji pry umi jenom Pioneer. Ale ani toto plus nezabrani nejakemu debilovi poskodit vuz.
SF 2,2 CRDi VGT 4x4 A/T / H1 VAN6 2,5CRDi / iX35 2.0 GDi 4x4 / i20
dusan
*
Příspěvky: 54
Registrován: 02 úno 2008, 19:18
Bydliště: Olomoucko

Příspěvek od dusan »

MIO 710C+ mám taky, ale přece nebudu vozit dvě navigačky nad sebou. Jezdím spíš ČR, někdy SK a motačky po praze - snad to AVIC zvládne??
Gurthang
*
Příspěvky: 56
Registrován: 10 led 2008, 23:18

Příspěvek od Gurthang »

dusan píše:MIO 710C+ mám taky, ale přece nebudu vozit dvě navigačky nad sebou. Jezdím spíš ČR, někdy SK a motačky po praze - snad to AVIC zvládne??
No já mám s AVICem teprve krátkou zkušenost. Po Praze jsem jí zatím moc nepoužil, ale použil jsem jí při cestě do "Káraného". AVIC mě vedl naprosto nesmyslně o cca 10 km delší trasou, ale hlavně po nezpevněné cestě v ochraném pásmu vodárny, kde je zákaz vjezdu.
Takže zatím jsem s navigační funkcí nespokojen.
SF 2,2CRDi VGT, MT - Elegance - sleek silver


Obrázek
Uživatelský avatar
Zamo
**
Příspěvky: 150
Registrován: 22 kvě 2007, 22:41
Bydliště: Karlovarsko

Příspěvek od Zamo »

dusan píše:MIO 710C+ mám taky, ale přece nebudu vozit dvě navigačky nad sebou. Jezdím spíš ČR, někdy SK a motačky po praze - snad to AVIC zvládne??
pokud jezdis CR tak neni nad to si na fotomape (mapy.cz) v nejlepsim rozliseni vyhledat cil, zadat a ulozit souradnice GPS do MIO a vyrazit. Privede te az na parkoviste pred tvuj cil.
S AVICem je to nemyslitelné.
SF 2,2 CRDi VGT 4x4 A/T / H1 VAN6 2,5CRDi / iX35 2.0 GDi 4x4 / i20
Odpovědět

Zpět na „Santa Fe - Elektronika“