Terracan - never more

Moderátor: Moderátoři

fiam
**
Příspěvky: 107
Registrován: 22 říj 2007, 10:42

Re: Terracan - never more

Příspěvek od fiam »

rolbar píše:Ahoj lidi, nevím, jestli to píšu do dobré rubriky, ale chtěl bych se s vámi podělit o pár zkušenností s Terracanem a komplexem Auto Palace Butovice v Praze 5. Koupili jsme si loni v březnu nový Terracan, auto se nám líbilo na první pohled. Nechali jsme si hned namontovat zamykání řazení, mechanici objednali špatný zámek a jelikož už na něj vystřihli díry do středového tunelu, tak museli dávat celý tunel nový, po namontování správného zámku se objevili problémy s jeho zamykáním v kopci, prostě nešel zamáčknout posléze ani vyndat. Po malé úpravě to pak jakštakš šlo, prý nemáme parkovat na kopci. Při první jízdě na chalupu nám cestou vypadla tlaková hadice od turba, auto stratilo výkon a dělalo šílený zvuk, naštěstí byl opodál značkový servis a během chvíle vše opravili. Po nějaké době se začal projevovat symchron na dvojce, zezačátku to nebylo moc citelné, ale po čase se to bylo citelnější. Při roční prohlídce byla vyměněna náplň převodovky a to už se dvojka nedala řadit skoro vůbec a jelikož je auto v záruce, domluvili jsme se s APB na servise převodovky, během května objednali díly a auto jsme jim tam 30.5.07 dali na záruční servis s tím, že do 14 dnů bude vše OK, po skoro měsíci se jim povedlo rozhodit celou převodovku tak, že jí neumějí spasovat, aby nedělala hluk, auto jim tam stojí na dvoře jako "vrak" a nikdo se nemá k jeho opravě, stále se hájí tím, že objednávají nové ND, při náhledu do soupisu ND, které již namontovali se zjistilo, že jejich "objednávání" je totální blaf, jelikož v době, kdy nám říkali, že něco objednávají žádné díly nedostali!

jsem zvědav, kde nakonec toto zkončí, dle mého u soudu a auto v AAA, tam tyhle vraky berou

Tím jsme se s vámi chtěl podělit o zkušennost s APB a vozem Terracan, bohužel vůz za to nemůže, kdo ho servisuje a jak.
Jinak nám vůz plně vyhovuje a rádi by jsme ho měli zase doma.
to mi je luto ze to takto u Vas chodi....... u nas to je tiez obdobne...ale nie len uv Hyundai....vsade...jedno ci BMW, audi, Vw, peugeot , citroen.......
______________________________________
Reklama
 

fiam
**
Příspěvky: 107
Registrován: 22 říj 2007, 10:42

Příspěvek od fiam »

svokor mal problem so svojim teracanom v kosiciach, zly pristup servisu..... nakonec list priamo do korei....a naozaj sa to vyriesilo...stazoval sa na kosicky servis.....auto mu bolo po 15000 km vymenene za nove,....podotýkam už bez slova
______________________________________
Sempres
*
Příspěvky: 19
Registrován: 25 úno 2008, 23:17
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sempres »

Tak to je mazec jak to tady čtu. Je to pech. Já osobně jsem nikdy s Terracanem neměl kromě žárovek žádnej problém. Chodí mi vše jak má a nemůžu si vůbec stěžovat. Až ho jednou budu prodávat, tak mi to bude fakt líto. Udělal už hodně práce a ještě udělá.....
rolbar
*
Příspěvky: 17
Registrován: 26 čer 2007, 00:32

Příspěvek od rolbar »

Co se týče servisu, přešli jsme do Trutnova, kde se bude dělat i serviska a rozdíl v ceně proti APNB razantní. Jinak auto až stále na tu dvojku v pohodě, ty zimní starty jsou skvělý, jak u benzínu :wink:
rolbar
*
Příspěvky: 17
Registrován: 26 čer 2007, 00:32

Příspěvek od rolbar »

tak jsem objednaný do Trutnova na servisku - 2 letá, udělají to na počkání, cca 3h - v APB to bylo celý den :roll: a cena skoro 3/4
Odpovědět

Zpět na „TERRACAN“