Svicky do FX coupe

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Uživatelský avatar
LongStar
****
Příspěvky: 1275
Registrován: 12 říj 2007, 21:13
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LongStar »

no tak jestli nevi co s prachama tak at si je tam prdne:)
:hyu: S-coupe s Fénem:)
ScoupeTech ->->->->->->->VWGolf-IV Objem stylem nenahradíš!!!
Reklama
 

Uživatelský avatar
tiburon
*
Příspěvky: 45
Registrován: 15 led 2008, 13:26

Příspěvek od tiburon »

tiburon píše:jeste dotaz je stejny typ svicek do 2.0 a 1.6 ?
tak si odpovim sam ... NE! :wink:
Uživatelský avatar
Vladislav Bureš
*****
Příspěvky: 1569
Registrován: 29 led 2007, 07:36
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vladislav Bureš »

tiburon píše:
tiburon píše:jeste dotaz je stejny typ svicek do 2.0 a 1.6 ?
tak si odpovim sam ... NE! :wink:
Já jsem se na to také díval a abych řekl pravdu neodpověděl jsem protože se to rozcházelo některý prodejce říká ano jiný ne a některý u brisků má schodné pro oba motory a u denza má rozdílné takže v tuto chvíli si netroufnu říct kde je pradva ale očekával bych že budou různé ale a to jsem se docela divil protože jak ASIMO prodává své svíčky DENZO IRIDIUM IK16 do 2,0 motoru tak na stránce jednoho prodejce jsem našel do motoru 2,0 IK20 a do 1,6 morotu IK16. Začínám v tom mít docela maglajs :roll:
Scoupe LS
Scoupe GT
Nissan 200SX S13 1992
Nissan 200SX S13 1989
E36 318TDS T
Scoupe GT
E36 325Ci
E36 325Ci
AUDI A6
BMW E39 530d T
Audi S4 2,7 BiTurbo quattro
Ford Fiesta 1,4 TDCI 2005
Uživatelský avatar
tiburon
*
Příspěvky: 45
Registrován: 15 led 2008, 13:26

Příspěvek od tiburon »

Vladislav Bureš píše:
tiburon píše:
tiburon píše:jeste dotaz je stejny typ svicek do 2.0 a 1.6 ?
tak si odpovim sam ... NE! :wink:
Já jsem se na to také díval a abych řekl pravdu neodpověděl jsem protože se to rozcházelo některý prodejce říká ano jiný ne a některý u brisků má schodné pro oba motory a u denza má rozdílné takže v tuto chvíli si netroufnu říct kde je pradva ale očekával bych že budou různé ale a to jsem se docela divil protože jak ASIMO prodává své svíčky DENZO IRIDIUM IK16 do 2,0 motoru tak na stránce jednoho prodejce jsem našel do motoru 2,0 IK20 a do 1,6 morotu IK16. Začínám v tom mít docela maglajs :roll:
No a to byl prave ten problem, v US jsem si nasel 4 ks iridium vcetne postovneho za cenu 2 iridium v CR! Tak jsem si to nelajsnul a koupil jsem NGK.
Lado
*
Příspěvky: 58
Registrován: 21 led 2006, 23:15
Bydliště: Praha

Příspěvek od Lado »

specifikaci iridiových svíček Denso pro naše kupátka najdete na www.autodoplnky.cz klepnutím na motorové tuningové díly a dalším výběrem. Specifikace souhlasí s údaji na webu Densa.
Uživatelský avatar
laxo18
*****
Příspěvky: 1601
Registrován: 13 lis 2006, 16:36

Příspěvek od laxo18 »

hej v tom som bol trosku aj ja mimo ze niekde udavali ze do 2.0 ma ist ik20 a niekde som nasiel ze tam maju ist ik16 pricom mi to moc neslo do hlavy lebo tam udavali ze ten motor ma 110 kW myslim a to nemaju ani jeden ale odskusal som teda ich tam vlastne mam a idu bez problemou
accent 1,5 rv 96 65kW EX
sonata 2,0 rv 04 96kW
coupe 2,0 rv 02 102kw EX
laguna coupe rv 09 V6 dci 173kw
Uživatelský avatar
asimo
**
Příspěvky: 151
Registrován: 05 dub 2006, 19:59

Příspěvek od asimo »

laxo18 píše:hej v tom som bol trosku aj ja mimo ze niekde udavali ze do 2.0 ma ist ik20 a niekde som nasiel ze tam maju ist ik16 pricom mi to moc neslo do hlavy lebo tam udavali ze ten motor ma 110 kW myslim a to nemaju ani jeden ale odskusal som teda ich tam vlastne mam a idu bez problemou
to je este nic.. u mohjo predajcu ukazuje IK16 do V6.. hahaha.. to je jak u debilov.. asi si tam sedia za stolom, a jeden hovori znacky aut a ten druhy tipuje.. "hyundai coupe 2.0?" druhy na to "hmmmm... dajme tomuuu.. ik16" ten prvy na to.."hmmmm.. ne ne.. mne sa paci nazov ik20, lepsie pasuje k 2.0.." hehee.. asi tak mam predstavu.. aaale nie.. ik16urcite do 2.0.. mam to potvrdene aj od nemcurikov z fora.. :D
"mess with the best.. ..die with the rest"

http://www.youtube.com/asimoVT

hyundai coupe 2003 V6 GT
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

1,6l a 2,0l používají stejný typ svíček(od NGK i Champion).2,7l má jiný typ.
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Vladislav Bureš
*****
Příspěvky: 1569
Registrován: 29 led 2007, 07:36
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vladislav Bureš »

Borek píše:1,6l a 2,0l používají stejný typ svíček(od NGK i Champion).2,7l má jiný typ.
ASIMO říká že jsou rozdílné a spousta obchodů také ono to má i logiku protože válec má menší vrtání a tudíš menší prostor pro ventili takže hlava je jiná tomu by odpovídali jiný typ svíček a je fakt že zrovna u denza jsem v naprosté většině případů našel rozdílné svíčky
U modelů 1996-2002 jsem našel schodné označení svíček z příručky AUTODATA a t osvíčky NGK BKR5E-11 které podle dané příručky jsou schodné i Scoupe 1,5 LS (GT má mít podle toho NGK BKR6E)
Je také možné že denzo má vzhledem k zachování kvality pro každý motor (i když mohou být svíčky stejné) jiné svíčky protože každý motor je specifický takže si ještě někam napíšu a dám vědět něco mě ještě napadlo protože je opravdu také možné že některý výrobce bude mít pro oba motory schodné a jiný ne.
Scoupe LS
Scoupe GT
Nissan 200SX S13 1992
Nissan 200SX S13 1989
E36 318TDS T
Scoupe GT
E36 325Ci
E36 325Ci
AUDI A6
BMW E39 530d T
Audi S4 2,7 BiTurbo quattro
Ford Fiesta 1,4 TDCI 2005
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Není to můj dohad-mám před sebou otevřenou servisku.Pokud to chceš naprosto přesně i s typem,tak do motorů 1,6l i 2,0l :!: patří dle výrobce svíčky NGK-typ BKR5ES-11(ty tam mám teď-najeto 3000km)nebo Champion-RC10YC4(ty jsem tam měl z výroby-najely 40000km a až do výměny šlapaly na 100%).Píšu o motorech Coupe GK-2.generace,ale předpokládám,že stejné doporučení bude i pro 1.generaci. :wink:
Pravda je,že jsem se také zarazil,když někdo psal(tuším Vipe),že stejný typ NGK je montovaný i do Getze.Také bych předpokládal,že nárok na svíčku v 2,0l nebo 1,3l bude jiný.Asi univerzální typ. :P
Před výměnou jsem psal,že bych zkusil doporučené Brisky-ne kvůli ceně,ale porovnat svíčky a předat zkušenosti(tak jak to zkušebně udělal Rasty s Bosch 4,na které mu motor zlobil,stávkoval a nejel-předal zkušenost a ušetřil jiným peníze a zklamání),ale Black mě nadal,že chci šetřit pár korun a jedině origo.....Tak co bych někomu něco vnucoval :? To stejné je s oleji,benzínem,pneu.... :roll:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Odpovědět

Zpět na „COUPE“