znovu narozený člen

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Příspěvek od mirpie »

civici jedou hodně dobře, a dá se to říct o každé jejich motorizaci. Já měřil síly (ještě na Renaultu 19 1,8 16V 136PS) mimojiné s Hondou Civic 1,6 16V, verze bez VTi, tedy 120PS. Ten Civic vážil asi o 200kg míň než rencek a měl jsem co dělat. Jeli jsme pevný start do kopce, v noci bez provozu na silnici. Celou dobu vedle sebe, teprve až při vyšší rychlosti se začal projevovat můj o 16koní vyšší výkon. Ve 160ti km/h jsem byl před ním o čumák auta...Pak už jsme najížděli do zatáčky, tak jsme přestali, vyhrál jsem. Z těch ostatních aut jsem na danou vzdálenost ještě utrhl Octávii 1,8 20V 125PS (těžká, tam to bylo jasný), pak BMW 735 3,5 R6 210PS (prohrabal na startu tolik, že už to nedohnal) a pěkný vítězství bylo nad Audi 80 2,3 R5 quatro 133PS. Na rozjezd mi dal, ale asi kolem 80ti km/h jsem ho předjel a už jsem mu jen ujížděl, měl to taky těžký...
Ale to byly moje mladý léta....Ted už tak neblbnu, ale motor honim pořád, využívám ty koně.
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Reklama
 

Pistolník
*
Příspěvky: 49
Registrován: 08 led 2008, 10:57
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pistolník »

Na Hondy pozor, mám jednu doma, a ty motory jsou super a nezapomeňte že je to hodně lahký auto tak to s tím pěkně cvičí
Hyundai Coupe 2.0
rok 1998
Uživatelský avatar
Selshig
****
Příspěvky: 1254
Registrován: 21 bře 2007, 10:55
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Selshig »

Jerry159 píše: Já jsem se nedostal do takové situace abych.... na 40 sec..... :cry: ale jenom mohu říct co tady píšeš ten čas je hodně dlouhý a to povídám když jsem vyjel na ten horizont tak se to vleklo a já musel vymyslet co s tím a jediná možnost abych nikomu neublížil byla taková :( a mohu taky děkovat všem hasičum ale hlavně chirurgum a taky rodině a kamarádům hodně mi všichni pomohly když jsem byl v nemocnici každý den za mnou jezdily a pomahalo to hodně a to nepovídám jak se o mě staraly sestřičky :D :o a jinak nepromýtlo se ti něco hlavou ? když..... mě se tam promítlo dectví :( když jsem byl ve školce a tak ... :cry:
no myslím že víš o čem mluvíš..ty hodiny když sem psal u mě stravenych v těch 40ti sekundac mi prolitlo snad vše hezke i špatne co jsem doposud zažil v životě...no a pak se člověk probere opichany morfiem orentgenovaný zacefkovaný a po dlouhych 11ti hodinach na sale se probudíte na ARU...no a když se mozek po čtyřech měsicich naučí ovladat funkce těla jako je chuze tak vam pak začina novej jinej život... :roll:
Accent 1,4i MPI DOHC 16V 71,3kW
EBONY BLACK, tinted front windows 25% rear 95%
koupeno 10/2010
Uživatelský avatar
Jerry159
***
Příspěvky: 881
Registrován: 10 úno 2007, 15:26
Bydliště: Česká Třebová U Podhorky 168
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerry159 »

Selshig píše:
Jerry159 píše: Já jsem se nedostal do takové situace abych.... na 40 sec..... :cry: ale jenom mohu říct co tady píšeš ten čas je hodně dlouhý a to povídám když jsem vyjel na ten horizont tak se to vleklo a já musel vymyslet co s tím a jediná možnost abych nikomu neublížil byla taková :( a mohu taky děkovat všem hasičum ale hlavně chirurgum a taky rodině a kamarádům hodně mi všichni pomohly když jsem byl v nemocnici každý den za mnou jezdily a pomahalo to hodně a to nepovídám jak se o mě staraly sestřičky :D :o a jinak nepromýtlo se ti něco hlavou ? když..... mě se tam promítlo dectví :( když jsem byl ve školce a tak ... :cry:
no myslím že víš o čem mluvíš..ty hodiny když sem psal u mě stravenych v těch 40ti sekundac mi prolitlo snad vše hezke i špatne co jsem doposud zažil v životě...no a pak se člověk probere opichany morfiem orentgenovaný zacefkovaný a po dlouhych 11ti hodinach na sale se probudíte na ARU...no a když se mozek po čtyřech měsicich naučí ovladat funkce těla jako je chuze tak vam pak začina novej jinej život... :roll:
obdivuji tě :( nic takového co jsi si prožil já nechci a jsem rad jak to dopadlo že jsi v pořádku doufám a tak :? .já jsem byl furt při vědomí i při té nehodě.Když se to stalo tak ke mě přiběhl kamarád a jestli mi něco není já že ne a hned jsem se ptal na auto :wink: to bylo v té době na první řadě no a pak tam zastavily auta a tři chlapy mě otvírali dveře které nakonec neotevřeli a to zrovna kolem projížděl chirurg z nemocnice který jel po šichtě dom který se nakonec se mnou vratil do nemocnice. No a nakonec přijeli hasiči dali mi nakrčník nebo jak se to jmenuje no a já na ně ''tak chlapy tak mi otevřete ať mohu vylízt no a tak mi otevřeli já chtěl vylízt a oni že se nesmím hýbat tak jsem se nehybal dva hasiči mě z auta vytahli položily na nosítka a už jsem jel do špitalu po 5 a půl hodinach všeljakých testů jsem šel na na operaci tam jsem byl 2 a půl hodiny no a když jsem se probudil tak druhý den odpoledne kde předemnou staly nejbliší a prostě všichni co pro mě něco znamenali :roll: a to se pak motají věci v hlavě :shock: stalo se to v něděli a ve středu jsem šel na další operaci protože jsem vnitřní krvácení :roll: pohmožděný plíce, slinivku břišní, a hlavně střeva na 5 místech potrhaný tak mi je sešily ale neslostly k sobě dobře tak mi museli 20cm vzít tenkého střeva :cry: dobrý dva měsíce jsem chodil jednou maximalně dvakrát za týden na velkou :wink: otřesný a pak jak jsem dopadl? po měsici straveným doma s vychzkama jsem si je nechal prodloužit od 13:00 do 17:00 a celý týden jsem se vracel v 6:00 rano z hospody a od kamarádek za týden jsem prochlastal 10 000kč za ten týden jsem zapoměl na kamarady kteří za mnou jezdily pravidelně do nemocnice prostě jsem je vypustil z hlavy no a když jsem pochopil co dělám měl jsem je na půl ztracené :cry: dalo mi to hodně práce je získat zpět ale snažil jsem se a snaha se vyplatila :)
Uživatelský avatar
Selshig
****
Příspěvky: 1254
Registrován: 21 bře 2007, 10:55
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Selshig »

no ja byl taky při vědomí jen si nepamatuji dobu narazu a dobu padu...mezi tou se mě vypnul mozek ale pak když sem si tak ležel ve škarpě a viím roztrhany loket šlachy přervane žili vše kost z paže venku z vřetena třištiva zloměnina stehna a bercaku v koleni tak si pamatuju jen na šok křík o pomoc mamky a pak nějakapaní co mi pomahalaa a toho k smrti vystaršeneho chlapa co mě sejmul a pak blik konec klinicka smrt 40secud podle zaznamu a pak si jen pamatuji jak jsem se probral v sanitce a před salem když se mě ptali doktoři jak se jmenuju tak jsemjim pry řek i čislo občanky když sem ho sand nikdy neviděl :D "zajímave jak člověk v těhle chvilich pracuje". když sem se probral na ARU cely zafačovaný a zašity na kapakach krev a další věci tak jsem viděl svoje rodiře a sestru...když mě pak dali na traumačku a ladovali do mě vesele injekce a prašky a ja pak dostal alergii na zasranej corylan tak mi odebrali veškere "umrtvujici prostředky" proti bolesti a v tom začlo byt peklo..pohnul jsem jednou rukou bolela neskutečně noha...za tři tydny 25kilo dole psychika na sračky po tom co vam přítelkyně řekne "mrzak mě nezajíma" po čtyřech měsicich ležení na zadech ustavičných bolesti když mě rehabilitovali tak jsem udělal "maly kruček pro lidstvo oborovsky pro mě" začlo se vše spravovat k lepšímu. pak lužkova rehabka měsic a pak 4,5měsíce hrabyně...pak další 4operace a ted snad krom plastiky kolene a coxartrosy v kyčli a vylečených migren už jsem snad v poho no:-) jiank jatra slezina plice které utrpěli dost těžke zranění mam už v pohodě ....

Nikd ybych nepřá l aní tomu nejhoršímu nepřiteli tohle zažit
Pro ty co zajimmá co se stalo tomu chlapovi který mi ubližil svou vlastní neopatrností, tak "dva roky bez řidičáku a dva roky podmínka" den nehody 11.9.2000 rok na to ....ten datum znáte...
Accent 1,4i MPI DOHC 16V 71,3kW
EBONY BLACK, tinted front windows 25% rear 95%
koupeno 10/2010
Uživatelský avatar
Selshig
****
Příspěvky: 1254
Registrován: 21 bře 2007, 10:55
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Selshig »

sory za překlepy člověk když tohle píše tak se trošku třepou ruce.... :roll:
Accent 1,4i MPI DOHC 16V 71,3kW
EBONY BLACK, tinted front windows 25% rear 95%
koupeno 10/2010
Uživatelský avatar
Jerry159
***
Příspěvky: 881
Registrován: 10 úno 2007, 15:26
Bydliště: Česká Třebová U Podhorky 168
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerry159 »

Selshig píše:sory za překlepy člověk když tohle píše tak se trošku třepou ruce.... :roll:
věřím :( mě ukápla i slza když jsem si na to zpoměl :cry: jediné co mohu h´ještě říct když za mnou přišel ten chcirurg tak mi podal ruku a řekl "kdyby jsi nebyl takoví chlap tak už jsi tady nebyl, hasiči ti davali 4% když vyděli auto a tak..."

jinak jsem rad že jsem neutrpěl nic s hlavou protože jsem jí měl venku z auta nuikam jinam se nevešla :cry:
Uživatelský avatar
Jerry159
***
Příspěvky: 881
Registrován: 10 úno 2007, 15:26
Bydliště: Česká Třebová U Podhorky 168
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerry159 »

koukám že to nemá nikdo jednoduchý :shock: od té doby teprv chapu smysl života a snažím se mu porozumět
Uživatelský avatar
Selshig
****
Příspěvky: 1254
Registrován: 21 bře 2007, 10:55
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Selshig »

mi řekl doktor co mě operoval "kdybys nedělal vrcholově ten triatlon tak tve srdce to nevydrží" od te doby beru život jinak...
Accent 1,4i MPI DOHC 16V 71,3kW
EBONY BLACK, tinted front windows 25% rear 95%
koupeno 10/2010
Uživatelský avatar
Jerry159
***
Příspěvky: 881
Registrován: 10 úno 2007, 15:26
Bydliště: Česká Třebová U Podhorky 168
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerry159 »

Co děláš že jsi furt na netu? nebo jsi doma? a nechceš se juknou třeba pokuď takhle brouzdáš na netu třeba mi pomoci najít nějaký subwofery do auta v base 2x12 palců spíš jetý a značkové. to jenom jestli nemáš co dělat :lol:
Uživatelský avatar
Selshig
****
Příspěvky: 1254
Registrován: 21 bře 2007, 10:55
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Selshig »

jsem v praci koukam na net a u toho robim jak mourovatej ale podivat se mužu no:-) :lol: :lol:
Accent 1,4i MPI DOHC 16V 71,3kW
EBONY BLACK, tinted front windows 25% rear 95%
koupeno 10/2010
Uživatelský avatar
Jerry159
***
Příspěvky: 881
Registrován: 10 úno 2007, 15:26
Bydliště: Česká Třebová U Podhorky 168
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerry159 »

děkuji 8) já jsem hledal ale nacházím jenom nové a to už nechci já jsem chtěl ale když vidím co mají kamarádi za směšnou cenu tak jen kroutím hlavu a brečím když nic nemohu najít a když se jich zeptám tak mi řeknou v šeljakých časopisech tak já už teda nevím a tuningi si kupuji
Uživatelský avatar
Selshig
****
Příspěvky: 1254
Registrován: 21 bře 2007, 10:55
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Selshig »

kurec ja zatim taky nic nenašel :( co třeba si vyrobit???
Accent 1,4i MPI DOHC 16V 71,3kW
EBONY BLACK, tinted front windows 25% rear 95%
koupeno 10/2010
Uživatelský avatar
Jerry159
***
Příspěvky: 881
Registrován: 10 úno 2007, 15:26
Bydliště: Česká Třebová U Podhorky 168
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerry159 »

Selshig píše:kurec ja zatim taky nic nenašel :( co třeba si vyrobit???
To se mi právě nechce :( ne žebych byl líný ale když to spočítáš co dáš za materiál a tak + repro tak jsemna ještě větší častce než když to koupíš celý a je to ještě odškoušené že to hraje supr a tak. ale když nic neseženu tak mi nic jiného nezbyde než jí udělat :wink: zatím budu doufat že něco najdu :? jo a děkuji za snahu ta se cení :)
Uživatelský avatar
DKF
*
Příspěvky: 57
Registrován: 10 pro 2007, 13:44
Bydliště: Val. Bystřice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DKF »

Cau Jerry, tak jsem si na rychlovku cetl co sepsalo, docela extrem.. ohledne smrti.. jizdy.. atd.. clovek si to nekdy vse ani neuvedomi.. Jinak ja mam v kufru 380mm basak, ma 800w a hraje luxusne.. zabira sice pulku, ale stoji to za to, pro coupe jak delany, bedna vyjde na 800kc nova calounena, vytlumena, proste komplet bez repraku.. mam ji tam polozenou a perfektne pasuje do zkosu ke konci auta.. jinak se za tebou poterbuju zastavit, vyridit ty papiry, tak muzes mrknout..
Odpovědět

Zpět na „COUPE“