Kolísání otáček při studeném startu Accent 1,4 .

Motorové součásti, spojka, provozní kapaliny

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
PaoloS
*
Příspěvky: 28
Registrován: 03 zář 2007, 21:49

Příspěvek od PaoloS »

Dakujem vam za odpovede ohladom tej kontrolky. Tesi ma aspon fakt, ze to nie je nic vaznejsie.
Hyundai Accent 1.4
Elegance - Space Silver
Reklama
 

okxs
*
Příspěvky: 10
Registrován: 06 bře 2008, 01:00
Bydliště: Praha

Příspěvek od okxs »

Tak jsem byl dnes na přehrání softwaru - problém cukavého (trhaného) rozjezdu při studeném startu, tak zítra ráno uvidím, zda-li pomohlo.
Nicméně mi při předávání auta technik sdělil, že právě dostali informaci o tom, že bude prováděna svolávačka (na přání výrobce), ohledně nahrání dalšího softíku, který se právě vyvinul a řeší problém se vstřikováním, který se vyskytl zejména u slovenských aut. Nedokáže určit, jestli to je otázka dnů, či týdnů. Mimo svolávačky, budou nahrávat i na pravidelných prohlídkách. Tak snad problém bude již definitivně vyřešen
Uživatelský avatar
Silva
**
Příspěvky: 149
Registrován: 08 led 2008, 15:16
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Silva »

Tak to jsem zvědavá ,jestli to přehrají teď, tak stejně to poznám až nastanou mrazy ,za momentálního počasí nepoznám nic :(
Accent 1.4 Dynamic - NATURAL GRAY
Uživatelský avatar
blacki1
*
Příspěvky: 55
Registrován: 02 pro 2007, 19:51
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od blacki1 »

aaaaaaaaaaa? Že by se ledy hnuly? :shock: Hned volám do servisu :shock: To jsem zvědavej, co mi zase řeknou :? Dám vědět!
Accent 1.4 Elegance Gold
okxs
*
Příspěvky: 10
Registrován: 06 bře 2008, 01:00
Bydliště: Praha

Příspěvek od okxs »

a jak se vyřešil můj problém cukavého startu při studeném motoru?
na 100% ne, ale situace je o hodně lepší a řekl bych, že se to tak o 75% zlepšilo. Dokonce i rozjezdy na jedničku (normálně při provozu) se mi zdají takové "hladší". Tak už jen doufám, že se mi zbývajících 25% vyřeší na "vstřikovací" svolávačce.
blacki1: tak co Ti pověděli v servisu?
Jinak moje informace pramení z Hyundai Pyramida Průhonice - Praha
Uživatelský avatar
blacki1
*
Příspěvky: 55
Registrován: 02 pro 2007, 19:51
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od blacki1 »

Samozřejmě že jsem nepochodil!!! :twisted: Zase ty keci že nic ještě nemají atd :wink: Jinak auto za studena je pořád líné a líné :cry: pěkně se nám to dusí a škube :wink: Pěkně mě to otravuje :twisted: Pochybuji že se dočkáme opravy. Mám dojem,že nás pěkně tahají za nos :shock:
Accent 1.4 Elegance Gold
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Ahoj.
Nezlobte se na mě, ale přijde mi, že motory 1,4 u Accentů jsou stejné jako motory u Felicií 1,3. Otec má 1,3 a dělá mu to úplně stejně :cry:
Za studena to cuká, nechce to táhnout, prostě děs. Je možné, aby byly motory konstrukčně stejné nebo to prostě některé motory dělají normálně??
Jelikož jsem stále ještě čekatelem na nového Accenta, musím si půjčovat otcovo auto a je to peklo :roll: Nic vám nezávidím!!
Pevné nervy přeju. Zdeněk
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
blacki1
*
Příspěvky: 55
Registrován: 02 pro 2007, 19:51
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od blacki1 »

Děkujem :shock: :D
Accent 1.4 Elegance Gold
Uživatelský avatar
Matejsl
*
Příspěvky: 44
Registrován: 13 led 2008, 08:25

Příspěvek od Matejsl »

ZdeněkSvoboda píše:Ahoj.
Nezlobte se na mě, ale přijde mi, že motory 1,4 u Accentů jsou stejné jako motory u Felicií 1,3. Otec má 1,3 a dělá mu to úplně stejně :cry:
Za studena to cuká, nechce to táhnout, prostě děs. Je možné, aby byly motory konstrukčně stejné nebo to prostě některé motory dělají normálně??
Jelikož jsem stále ještě čekatelem na nového Accenta, musím si půjčovat otcovo auto a je to peklo :roll: Nic vám nezávidím!!
Pevné nervy přeju. Zdeněk
Mne to Felda robila tiez......
KIA RIO II 1,4 SPORTY
Uživatelský avatar
MEJZLIK
*
Příspěvky: 97
Registrován: 29 říj 2006, 13:46

KOLÍSÁNÍ OTÁČEK

Příspěvek od MEJZLIK »

Ahoj HUYNDAÁCI.Čtu tady ve foru KOLÍSÁNÍ OTÁČEK jakÝ máte problém a moc vás lituji!!! Já jsem majitelem ACCENTA od roku 2006\06 A tento problém vůbec neznám ( v zimě v létě) mi auto šlape jako hodinky!!Asi jsem narazil na nějaký povedený kousek a mám štěstí.Přeji vám do dalších kilometrů hodně štěstí a úspěch ve vyřešení vašich problémů. Obrázek
Uživatelský avatar
Silva
**
Příspěvky: 149
Registrován: 08 led 2008, 15:16
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Silva »

Máš Accenta 1.4 ???? Protože jenom těmto to dělá co vím :( :(
Accent 1.4 Dynamic - NATURAL GRAY
Uživatelský avatar
vojtop
*
Příspěvky: 35
Registrován: 29 úno 2008, 09:20
Bydliště: nedaleko Bratislavy

Příspěvek od vojtop »

Moja skúsenosť s čerstvonadobudnutým Accentom 1.4/16V - auto stojí vonku a rozjazy OK, žiiadne cukanie, ani kolísanie otáčok - aj keď je pravda, že zas až taká zima fakt nie je. :D
Uživatelský avatar
Silva
**
Příspěvky: 149
Registrován: 08 led 2008, 15:16
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Silva »

To dělá fakt až při mrazech, tak dočkej času do další zimy :lol: :lol: :lol: ale já myslím,že už snad do další zimy bude problém vyřešen :roll:
Accent 1.4 Dynamic - NATURAL GRAY
Uživatelský avatar
palčo
**
Příspěvky: 306
Registrován: 15 lis 2007, 17:41
Bydliště: RK

Příspěvek od palčo »

V to dúfame všetci. Ja som telefonoval do "môjho" servisu (BB) a tam mi povedali, že soft z Prahy ešte nedošiel. Možno ide pešo :lol: :wink: . U nás v RK dokonca nevedia vôbec o probléme tzv. trhania a kolísania voľnobehu. Ale, keď im to nikto nepovedal... A v Nových Zámkoch mi povedali, že môžem prísť, že prehranie softu nie je problém. Len sa divili, prečo chcem ísť tak ďaleko. No a ísť do servisu cca200km sa aj mne vidí priďaleko. Dokonca ani nevedia o tejto stránke.
HYUNDAI Accent, 1,4 Dynamic-Gold beige
JoSp
*
Příspěvky: 82
Registrován: 30 zář 2006, 10:43

Příspěvek od JoSp »

Tak jenom při mrazech to rozhdoě nedělá, dneska +5 ráno , +4 odpoledne a blblo to ráno i večer... Nevím jeslti na to má vliv i to jestli s tím jezdíme hodně po městě nebo i dlouhé trasy.

V servisu mi řekli, že jedou tento týden na školení do Prahy, takže jsem objednán na pátek, pokud něco budou mít, tak mi to tam rovnou šupnou. Pak dám vědět.
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Motor a převodovka“