znovu narozený člen

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Uživatelský avatar
Jerry159
***
Příspěvky: 881
Registrován: 10 úno 2007, 15:26
Bydliště: Česká Třebová U Podhorky 168
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerry159 »

DKF píše:Cau Jerry, tak jsem si na rychlovku cetl co sepsalo, docela extrem.. ohledne smrti.. jizdy.. atd.. clovek si to nekdy vse ani neuvedomi.. Jinak ja mam v kufru 380mm basak, ma 800w a hraje luxusne.. zabira sice pulku, ale stoji to za to, pro coupe jak delany, bedna vyjde na 800kc nova calounena, vytlumena, proste komplet bez repraku.. mam ji tam polozenou a perfektne pasuje do zkosu ke konci auta.. jinak se za tebou poterbuju zastavit, vyridit ty papiry, tak muzes mrknout..
hmm můžeš akorát jsem zvědav jestli teda dojedeš :shock:
Reklama
 

Uživatelský avatar
DKF
*
Příspěvky: 57
Registrován: 10 pro 2007, 13:44
Bydliště: Val. Bystřice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DKF »

Jo, to si pis, jen vubec uz nevim kam driv skocit, prace vsude tolik, ze uz vypadava mozek.. Snad bych mohl pristi tyden ve stredu, ctvrtek, popr patek, co myslis???
Uživatelský avatar
Jerry159
***
Příspěvky: 881
Registrován: 10 úno 2007, 15:26
Bydliště: Česká Třebová U Podhorky 168
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerry159 »

tento týden co bude nebo až ten další? tento týden mám odpolední :? pak mám raní
Uživatelský avatar
DKF
*
Příspěvky: 57
Registrován: 10 pro 2007, 13:44
Bydliště: Val. Bystřice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DKF »

No myslim tedka co bude 19.20.21., nekdy v tech dnech.. zalezi na tobe, mi je jedno jestli rano, nebo odpoledne.. :D
Uživatelský avatar
Jerry159
***
Příspěvky: 881
Registrován: 10 úno 2007, 15:26
Bydliště: Česká Třebová U Podhorky 168
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerry159 »

DKF píše:No myslim tedka co bude 19.20.21., nekdy v tech dnech.. zalezi na tobe, mi je jedno jestli rano, nebo odpoledne.. :D
mě se to hodí akorát rano tak a v jaký den jestli středa ,čtvrtek či pátek to mi jedno zaleží na tobě jak budeš mít možnost
Odpovědět

Zpět na „COUPE“