Přepínání podsvícení navigace/rádia

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Uživatelský avatar
jouza
*
Příspěvky: 10
Registrován: 20 črc 2006, 11:08

Příspěvek od jouza »

Motorsport píše:Ano, naše produkty jsou dostupné i na Slovensku v dealerské síti HYUNDAI.
Modul přepínání osvětlení je použitelný i pro originální HYUNDAI rádio, ale mám pocit, že u originálního rádia se při rozsvícených světlech nemění jas displeje, ale pouze tlačítek.
Práve o to ide, nestmieva sa displej len tlacitka a jazda v noci je dosť neprijemna. Potrebujem vyriesit prave ten dislej. Pôjde to tým Vaším modulom?
Hyundai SantaFe 2,2 CRDI,Elegance,AT + VW Golf VI 1,6 TDI DSG7
VW Passat 1.9 TDI 4 motion,Highline
Skoda Octavia 1,9 TDI,SLX
Seat Cordoba 1,8i GLX
Skoda Favorit 1.3 LXi
Reklama
 

Uživatelský avatar
Motorsport
**
Příspěvky: 114
Registrován: 24 říj 2007, 22:45
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Motorsport »

To právě nejde, proto jsem na to upozorňoval. Technicky bychom to asi dokázali vyřešit, ale znamená to zásah do vlastního rádia.
Uživatelský avatar
Zamo
**
Příspěvky: 150
Registrován: 22 kvě 2007, 22:41
Bydliště: Karlovarsko

Re: Přepínání podsvícení navigace/rádia

Příspěvek od Zamo »

Motorsport píše:Od tohoto týdne bude k dispozici u dealerů úprava, aby se dalo přepínat podsvícení navigace - denní/noční režim. Tuto úpravu je možno objednat jak do nových vozů, tak i do vozů již v provozu. Katalogové číslo Hyundai je 005ND IDS. Denní/noční zobrazení se přepíná dle nastavení intenzity osvětlení přístrojů. Pokud je nastaven maximální jas (jízda ve dne) je navigace v denním režimu. Jakmile se sníží jas podsvícení minimálně o jeden stupeň, přepne se navigace automaticky do nočního režimu. Přepínání den/noc je možno použít i u jiných rádií, která mají odlišné podsvícení ve dne a v noci.
Jezdím do zemí, kde denní svícení není povinné. Od 1.1.2008 se tato povinnost ruší i v Rakousku. To znamená že pokud pojedu za bílého dne s vypnutým osvětlením a tudíž nebude svítit podsvícení přístrojů tak bude navigace v nočním režimu ?
SF 2,2 CRDi VGT 4x4 A/T / H1 VAN6 2,5CRDi / iX35 2.0 GDi 4x4 / i20
Uživatelský avatar
Motorsport
**
Příspěvky: 114
Registrován: 24 říj 2007, 22:45
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Motorsport »

Ne ne naopak, pokud jsou světla zhasnuta je navigace v denním režimu.
Uživatelský avatar
Zamo
**
Příspěvky: 150
Registrován: 22 kvě 2007, 22:41
Bydliště: Karlovarsko

Příspěvek od Zamo »

U dealera jsem si nechal namontovat modul k přepínání podsvícení navigace AVIC-D3 od Motorsportu.
Žel, nezadařilo se. V kabelovém svazku navigace schází údajně nějaký kabel, který se má podle návodu připojovat k přepínacímu modulu.
Že by jiná verze navigace :?:

( s prázdnou jsem ale neodešel. Jako bonus mi dealer odbloknul DVD - grátis )
SF 2,2 CRDi VGT 4x4 A/T / H1 VAN6 2,5CRDi / iX35 2.0 GDi 4x4 / i20
Uživatelský avatar
Motorsport
**
Příspěvky: 114
Registrován: 24 říj 2007, 22:45
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Motorsport »

Jak jsem již psal v SZ, tak v tomto případě došlo k úpravě standardní montáže navigace - originální konektor Hyundai byl ustřižen a vodiče byly naletovány. U dealera, který montoval modul si bohužel něděli rady, protože dodávaný návod počítá se standardní montáží navigace. Je jen otázkou kdo udělal tu nestandardní úpravu, protože navigace, které jsou dodávány jako díl v dealerské síti Hyundai obsahují vlastní navigaci, plastový rámeček, adaptér ovládání z volantu a kabelovou redukci Hyundai-ISO.
Odblokování DVD spočívá v trvalém ukostření vodiče, který se má připojit na ruční brzdu.
bubienok
*
Příspěvky: 13
Registrován: 17 úno 2008, 11:30

Příspěvek od bubienok »

existuje vobec moznost nejak technicky ztlmit podsvietenie displeja v noci?okrem handricky cez displej :D
Uživatelský avatar
Zamo
**
Příspěvky: 150
Registrován: 22 kvě 2007, 22:41
Bydliště: Karlovarsko

Příspěvek od Zamo »

bubienok píše:existuje vobec moznost nejak technicky ztlmit podsvietenie displeja v noci?okrem handricky cez displej :D
menu "System" tlacitko "V.Adjust" , dale Dimmer "-". Nebo "Screen of" (vpravo od V.Adjust) a jezdit s vypnutym displejem.
SF 2,2 CRDi VGT 4x4 A/T / H1 VAN6 2,5CRDi / iX35 2.0 GDi 4x4 / i20
Uživatelský avatar
Zamo
**
Příspěvky: 150
Registrován: 22 kvě 2007, 22:41
Bydliště: Karlovarsko

Přepínání podsvícení navigace new SantaFe

Příspěvek od Zamo »

dnes mi namontovali modul k prepinani podsviceni navigace: otocenim regulace jasu panelovych pristroju pohasne display AVIC. Pokud je v systemovem nastaveni prepnuta navigace do "Podsviceni", tak se zobrazi nocni nebe s hvezdickami, pokud je v "Den" tak jen pohasne display bez zmeny pozadi. Modul stal 637,- Kc a montaz 495,- Kc (bez DPH).
Jo a ten chybejici kabel ve svazku (jak popisuji vyse) byl prave ten, ktery v orig. zapojeni zpusoboval pri zapnuti svetel prepnuti do nocniho rezimu. No a moje SF bylo prvni u ktereho to kdy muj dealer delal, protoze nikdo z kupujicich (az na moji malickost) si to pri predvadecich jizdach nevsiml a nedozadoval se zmeny zapojeni navigace.
Jeste doplnim: pokud je osvetleni zhasnuto, navigace sviti naplno.
Je to OK. :-)
Naposledy upravil(a) Zamo dne 14 bře 2008, 23:24, celkem upraveno 3 x.
SF 2,2 CRDi VGT 4x4 A/T / H1 VAN6 2,5CRDi / iX35 2.0 GDi 4x4 / i20
Uživatelský avatar
Motorsport
**
Příspěvky: 114
Registrován: 24 říj 2007, 22:45
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Motorsport »

Tak jsem rád, že se to nakonec zdárně vyřešilo :-)
Odpovědět

Zpět na „Santa Fe - Elektronika“