Kolísání otáček při studeném startu Accent 1,4 .

Motorové součásti, spojka, provozní kapaliny

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Silva
**
Příspěvky: 149
Registrován: 08 led 2008, 15:16
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Silva »

Tak to mám asi štěstí, mi to dělá fakt jen při velkých mrazech :roll: když se ráno podívám z okna a vidím na autě námrazu ,už vím, že budu startovat tak minimálně pětkrát :( a tak při nule mi to startuje vpohodě, ale rozjezd děs běs :twisted: :twisted: :twisted: teď když je venku kolem 6 st. startování i rozjezdy vpohodě 8)
Accent 1.4 Dynamic - NATURAL GRAY
Reklama
 

Uživatelský avatar
blacki1
*
Příspěvky: 55
Registrován: 02 pro 2007, 19:51
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od blacki1 »

Co se týče servisu :? nemám už absolutně komentář :shock: Co 2 týdny tam volám už cca půl roku a opakují mě to samé dokola :? Zajímalo by mě, jestli o tom vědí Korejci co se tady děje 8) :roll: Ale je jim to všem asi jedno. Hlavně že se auta prodávají, mají kšefty ne?! :D Zajímávé také je, že nás nikoho prodejci neupozornily při koupi "NOVÉHO" auta na tento problém!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hlavně aby prodali!!!!!!!!!!!!!!! To se usmívají jak JELITA!!!!!!!!!!!! Ale pak příjde na řadu servis a to už se nikdo nesměje a prodejci se klidí :shock: A pak prý "Špičkově školený tým" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: No, myslím si, že se nápravy už BOHUŽEL nedočkáme :roll: :roll: :twisted: :twisted: To už jsem si mohl nechat mojeho staršího krasavce Fiat Brava :oops: :wink: A byl bych na tom líp :wink: :wink:
Accent 1.4 Elegance Gold
okxs
*
Příspěvky: 10
Registrován: 06 bře 2008, 01:00
Bydliště: Praha

Příspěvek od okxs »

Tak jak jsem minule psal, že se situace po přehrání softíku o 75% zlepšila (cukavé starty), tak hned 2 dny po přehrání, to nebyla pravda. Sice to je pořád lepší než předtím, ale už tak o 30%. Co se týká mrazů, tak mi to nedělá jenom při nich, když ráno přijdedu do práce, odpo odjířdím, je 8 st., tak stejně to cuká :-(
Minulý pátek jsem si nechal montovat nové rádio a jen tak jsem se zeptal, kdy už bude ta svolávačka ohledně softíku se vstřikováním a jelikož tam byl jiný technik, tak ten nevěděl vůbec nic - fakt profi servis
Uživatelský avatar
blacki1
*
Příspěvky: 55
Registrován: 02 pro 2007, 19:51
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od blacki1 »

Vždyť to pořád říkám! Pěkně na nás kašlou!! A když mě montovaly rádio, tak mě pěkně odřeli vrchní lištu co je nad rádiem :shock: Nejsem vůbec ale vůbec spokojen!!! :? Asi začnu jezdit k sousedům do spolkové republiky 8) Panečku!! Tam to šlape jinak starost o zákazníka!! :shock:
Accent 1.4 Elegance Gold
Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Příspěvek od tom »

Byl v servisu v Ústí nad Labem a ačkoli mám diesel, tak jsem se ptal na problém studených startů 1,4.
Odpověď:
Byl to problém programu řídící jednotky (byla špatně vyhodnocena informace od čidla teploty-docházelo ke spínání a vypínání sytiče), tento problém je již delší dobu vyřešen přehráním řídící jednotky, byla i vyhlášena svolávací akce. :?: :?: :?:
Tak mi připadá že někde je již problém dávno vyřešen a jinde ještě ani nezačali.
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
Uživatelský avatar
blacki1
*
Příspěvky: 55
Registrován: 02 pro 2007, 19:51
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od blacki1 »

V tomto případě by měli být všechny servisy snad upozorněny!! Tohle jsem jim v Olomouci také říkal a prej je to blbost,že se ještě nic kolem toho neví a kdyby už novej SW byl na světě,tak se o tom dávno ví! Tak fakt nevím co si o tom mám myslet :?
Accent 1.4 Elegance Gold
Uživatelský avatar
Silva
**
Příspěvky: 149
Registrován: 08 led 2008, 15:16
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Silva »

Taky nevím co si o tom všem myslet ,tady v Ostravě mi bylo řečeno,že se už něco děje, že u nich byli i Korejci a mluvili s technikama v dalším servise mi řekli, že už je sw na světě jen se ještě zkouší a když jsem obvolávala Prahu tak mi řekli, že je problém dáááááááávno vyřešen v jiném zas o tomto problému prý neví nic :lol: :lol: takže se stejně asi nikdo nedopídíme jak to je a nezbyde než čekat a pořád dokola do svého servisu volat a ptát se :roll:
Accent 1.4 Dynamic - NATURAL GRAY
Uživatelský avatar
blacki1
*
Příspěvky: 55
Registrován: 02 pro 2007, 19:51
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od blacki1 »

Dáme jim k ůhradě naše telefonáty,co??!! :lol: :lol:
Accent 1.4 Elegance Gold
Uživatelský avatar
Silva
**
Příspěvky: 149
Registrován: 08 led 2008, 15:16
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Silva »

no já mám v plánu s nich vytřískat ať mi za ty nervy dodělají dálkáč k centrálu :lol: :lol:
Accent 1.4 Dynamic - NATURAL GRAY
Uživatelský avatar
blacki1
*
Příspěvky: 55
Registrován: 02 pro 2007, 19:51
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od blacki1 »

TAK!! Volal jsem teď do servisu a dneškem začínají přehrávat nový SW. Tak že by jsme se dočkali? :o Jsem domluvenej na pátek!! Tak jsem fakt hooooodně zvědavej :shock: :roll:
Naposledy upravil(a) blacki1 dne 18 bře 2008, 08:47, celkem upraveno 1 x.
Accent 1.4 Elegance Gold
Uživatelský avatar
Silva
**
Příspěvky: 149
Registrován: 08 led 2008, 15:16
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Silva »

už jdu schválně taky zavolat ........................ :?: :?: :?:
Accent 1.4 Dynamic - NATURAL GRAY
Uživatelský avatar
Silva
**
Příspěvky: 149
Registrován: 08 led 2008, 15:16
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Silva »

to snad není ani pravda :roll: fakt se něco asi už bude dít ,zítra prý jedou kluci ze servisu na školení a přivezou to cd,tak si mám ve čtvrtek zavolat 8) snad bude klid a příští zimu už budu startovat vpohodě i v mrazech :?: :?: :?: :?: :?: :?:
Accent 1.4 Dynamic - NATURAL GRAY
Uživatelský avatar
blacki1
*
Příspěvky: 55
Registrován: 02 pro 2007, 19:51
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od blacki1 »

No tak uvidíme :shock: :lol: Jedu na dovču, tak snad nezůstanu někde viset a aspoň to vyzkouším!! :roll: Tak držím nám všem oba palce !!!!
Accent 1.4 Elegance Gold
Kamil
***
Příspěvky: 634
Registrován: 22 čer 2007, 16:25
Bydliště: Ostrava a předtím Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kamil »

No,mají to pěkně načasované.Teď,když zima skončila.Mají půl roku k dobru.Pak se zase budou vymlouvat,že jim nový soft ještě nedorazil.
Hyundai Accent 1,5 12V r.v. 96
Obrázek
Uživatelský avatar
Matejsl
*
Příspěvky: 44
Registrován: 13 led 2008, 08:25

Příspěvek od Matejsl »

mne prehrali soft uz pred zimou.........asi to cd muselo obehnut najskor Slovensko a potom Cesko :lol: :lol: :lol:
KIA RIO II 1,4 SPORTY
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Motor a převodovka“