vaše pneu a zkušenosti...

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Odpovědět
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Příspěvek od zdenek76 »

hlobilp píše:zdenek76: vydrz treba pro me nema moc vyznam.... staci, kdyz vydrzi 25-30.000km. To jsou dva roky a pak bych je stejne rad vymenil. A pri polovicni cene jak vehlasne znacky jsem spokojeny
Pro mě taky ne, když guma neubývá je něco špatně - příliš tvrdá směs. U mě je to také cca 25t km nebo dva roky, pak už ta guma pozbývá své původní vlastnosti, takže je stejně lepší koupit nové.
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
Reklama
 

Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Příspěvek od mirpie »

na Kumho jsem slyšel negativní reakce, že nic nevydrží, resp, že se sjíždí velmi rychle..
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
laxo18
*****
Příspěvky: 1601
Registrován: 13 lis 2006, 16:36

Příspěvek od laxo18 »

no tak ja mam michelin pilot primaci osobne by som si ich nekupil lebo su strasne drahee a nenormalne sa rychlo deru a to nesumerne myslel som si ze mam zlu geometriu ale tym to nebolo lebo jeden pan ich tiez mal na tom istom aute a tak isto sa mu rychlo zodrali ale na druhu stranku maju perfetne vlastnosti su strasne tiche a dobre sedia to im zobrat nemozem ja som ich kupil spolu s autom tak menit by sa mi to neoplatilo zimne som skusal pirelli tie su fakt super nic im nemozem vytknut teraz na zimu som si kupil ojazdene za lacny peniaz dunlopky winter sport tak zas ich moc porovnavat nemozem lebo nemal som ich ako nove ale tuto zimu vydrzali a to som na nich jazdil dost tak by som im dal plus body ako za test ojazdenych vlastnosti
inak odporucal by som zimne uniroyal perfektne vlastnosti za mokra a na vode niekedy som mal pocit ze su lebsie ako za sucha :) na sonate mame teraz obute goodyer hydra grip co sa tyka vlastnosti su perfektne len ked clovek na ne kuka tak vypadaju ako z traktora :( ale su fakt dobre
accent 1,5 rv 96 65kW EX
sonata 2,0 rv 04 96kW
coupe 2,0 rv 02 102kw EX
laguna coupe rv 09 V6 dci 173kw
Uživatelský avatar
tiburon
*
Příspěvky: 45
Registrován: 15 led 2008, 13:26

Příspěvek od tiburon »

PIRELLI PZero Rosso, na suchu super, na mokru super (na ceste mezi Olomoucem a Ostravou prselo jako blazen, na silnici vody pojd me jebat jsem si to cvachtal v levym s prehledem jak na suchu). Stabilni, drzej smer, prilnavost neocenitelna. Ve zmene smeru jizdy i agresivni zmene, drzej, si pripadam jak v F1 s nima :lol:
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Mirpie-Nankang je výroba Tchajwan-moje vynikající zkušenosti se váží k typu NS1 Sport,nevím jaký rozměr používáš ty,jestli se v něm dělají(NS2-mají jiný vzorek a nižší rychl.koeficient-240km/h-myslím tím v mém rozměru 215/45R17).Na dálnici se neboj-prodělaly se mnou několik cest do Itálie a třeba z Hradce Králové do Prahy po nové dálnici(nový úsek mezi HK a Poděbrady je super skvělý a se zákazem kamionů)-ráno nikde nikdo,manželka mě přibrzdila,když viděla ručičku za 240km/h. :oops: Auto bylo jak přilepené k asfaltu,to na Michelinech jsem si ve 130km/h připadal jako na lodi. :?
Jak píše Hlobilp-dobrá cena výkon jsou čínské Kenda.Těch bych se také ani v nejmenším nebál.

Když budeš chtít-napiš rozměr,značku a typ pneu a já se ti mrknu na nejlepší cenu.Nakupuji u 3 bezkonkurenčních int.obchodů-před 2 týdny jsem koupil 2 nové pneu na Tiburona za 1300,-/ks(nové pneu i s dovozem domů)-značku nebudu zdělovat,protože s ní zatím nemám osobní zkušenost a nemíním se dohadovat se značkaři. :lol: Nové pneu kupuji tak půl roku před výměnou a tyhle právě nahradí v půlce srpna Nankangy. :wink:
Přikládám malý obrázek Nankangů NS1 Sport,co mám na autě. Obrázek
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
tom.rockys
**
Příspěvky: 441
Registrován: 05 zář 2007, 12:22
Bydliště: Pacov ( u hranice jižních čech a vysočiny )
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tom.rockys »

mirpie píše:no, dík Borku za pozitivní informace. Kluci kamarádi z města, maj japonský auta (subaru impreza gt rok 97 a Toyota Celica rok 95) a oba maj korejský pneu, nevim, značku, ale prej v poho. Nankang je tuším vyráběnej na Tchajwanu a stojí málo, protože je vyráběj "levné ruce", kvalita ale ok.
Tak na jedu sezonu je tedy zkusim. V létě se chci na otočku podívat do Paříže, tak snad mi na dálnici někde nezklamou.... No, ještě si projdu cenové odstupy. Bohužel toho hodocení a recenzí jsem na netu moc nenašel...
ty korejský pneu určitě myslí Hankook .. já mám na Lantře pneumatiky Hankook Sport K104 o rozměru 205/45 R16 ale mám je skoro nový tak se na nich moc nenajezdilo .. ale zdaji se bejt moc v pohodě .. nejsou hlučný, pěkně držeji na suchu i na mokru takže jsem zatim spokojenej
2x Lantra 1.6 16V [G4CR], J1, r.v.1992 ( červená ) a 1993 ( modrá )
---
info about my car -->>> http://rockys.lantraweb.net/
---
fotoreportér, kameraman, hlavní grafik & přispívající redakror pro tuningový server http://WWW.EXTRA-TUNING.COM
Míla001
*
Příspěvky: 95
Registrován: 18 říj 2007, 00:04
Bydliště: Roudnice n.Labem

Příspěvek od Míla001 »

Mám na autě značku Pneumant o které jsem nikdy neslyšel(byly na autě při koupi) a jsem také velmi spokojen i když to zřejmě nebude žádna super značka.
Coupe 2003,černá metla
Uživatelský avatar
Jiří
**
Příspěvky: 141
Registrován: 11 srp 2006, 17:03
Bydliště: Oznice(Vsetín)

Příspěvek od Jiří »

No já mám nankang ns2 a naprostá spokojenost příště půjdu do nich zas.Jednoznačně dobrý poměr cena,výkon.Na www.pneushop.cz jsou za bezkonkurenční ceny!!!Dříve jsem měl goodyear a nangank jsou takřka na stejné úrovni!
Hyundai Elantra 1.6 16V 66kw r.v 2003 LPG
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Míla001 píše:Mám na autě značku Pneumant o které jsem nikdy neslyšel(byly na autě při koupi) a jsem také velmi spokojen i když to zřejmě nebude žádna super značka.
Pneumant je východoněmecká značka.Dodávali k nám pneu už za minulého režimu.Nyní Pneumant patří pod Dunlop.
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Příspěvek od mirpie »

Borek píše:Mirpie-Nankang je výroba Tchajwan-moje vynikající zkušenosti se váží k typu NS1 Sport,nevím jaký rozměr používáš ty,jestli se v něm dělají(NS2-mají jiný vzorek a nižší rychl.koeficient-240km/h-myslím tím v mém rozměru 215/45R17).Na dálnici se neboj-prodělaly se mnou několik cest do Itálie a třeba z Hradce Králové do Prahy po nové dálnici(nový úsek mezi HK a Poděbrady je super skvělý a se zákazem kamionů)-ráno nikde nikdo,manželka mě přibrzdila,když viděla ručičku za 240km/h. :oops: Auto bylo jak přilepené k asfaltu,to na Michelinech jsem si ve 130km/h připadal jako na lodi. :?
Jak píše Hlobilp-dobrá cena výkon jsou čínské Kenda.Těch bych se také ani v nejmenším nebál.

Když budeš chtít-napiš rozměr,značku a typ pneu a já se ti mrknu na nejlepší cenu.Nakupuji u 3 bezkonkurenčních int.obchodů-před 2 týdny jsem koupil 2 nové pneu na Tiburona za 1300,-/ks(nové pneu i s dovozem domů)-značku nebudu zdělovat,protože s ní zatím nemám osobní zkušenost a nemíním se dohadovat se značkaři. :lol: Nové pneu kupuji tak půl roku před výměnou a tyhle právě nahradí v půlce srpna Nankangy. :wink:
Přikládám malý obrázek Nankangů NS1 Sport,co mám na autě. Obrázek

Vypadaj fakt dobře, myslím dezén. Neměli by podobný dezén v rozměru 205/50 15 ?
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Mirpie-člověče,tak jsem se díval a nemají. V patnáctkách je typ Nankang NS2 Obrázek-dala by se sehnat za méně než 1235,-Kč/ks(i s dopravou do tvé garáže :lol: ).S tímhle typem nemám osobní zkušenost a co jsem zjistil,měla by být technicky pod NS1(i vyráběný rozsah rychl.koeficientu tomu napovídá). :wink:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Příspěvek od mirpie »

kolik maj ten index rychlosti? Do 240km/h? Mně to víc jak 210 stejně asi nepojede... :lol: Ale na dálnici těch 200 už jsem párkrát měl, ale na zimákách fakt nedoporučuju 8)
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Míla001
*
Příspěvky: 95
Registrován: 18 říj 2007, 00:04
Bydliště: Roudnice n.Labem

Příspěvek od Míla001 »

Na dálnici na zimních značka Pneumant 200km'h a sedělo jak přikovaný.
Coupe 2003,černá metla
Uživatelský avatar
Kleskojot
**
Příspěvky: 149
Registrován: 21 pro 2006, 02:21
Bydliště: chvaletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kleskojot »

ja budu ted obouvat pirelli p6000 tak jsem zvedav co snesou jedna me stala 1200kc coz se mi zdalo slusny Obrázek
HYUNDAI coupe 2.0 r.97 zlutasek lepsi nez 120ka))) seru kref
HYUNDAI Lantra 1.6 r.95 opet lepsi nez 120cka)))
Uživatelský avatar
LongStar
****
Příspěvky: 1275
Registrován: 12 říj 2007, 21:13
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LongStar »

ja budu obouvat TOYO T1R jedna asik za 1700 myslim,- tak pak taky povim. z hlavy ted nevim jaky mam zimaky ale ty se snad nikdy nesjedou:D az nekam pojedu budu se muset podivat na vyrobce !
:hyu: S-coupe s Fénem:)
ScoupeTech ->->->->->->->VWGolf-IV Objem stylem nenahradíš!!!
Odpovědět

Zpět na „COUPE“