Dveře řidiče

Moderátoři: Lukino, Moderátoři

Odpovědět
Luka
*
Příspěvky: 20
Registrován: 01 srp 2007, 12:56

Dveře řidiče

Příspěvek od Luka »

Zdravím pánové mám problém s dveřma u řidiče. Včera jsem přijel normálně k baráku zavřel a dneska když jsem někam chtěl vyrazit, přijdu k autu odemknu dveře vemu za kliku a nic.. chvilku jsem tak koukal okolo obě kliky jak vnitřní tak vnější tahaj za páčky(kladky nebo na co jsou napojený) takže to bude asi někde až u zámečku. Myslel jsem že bych je teda rozebral ale tam jsem narazil taky na problém a to že jeden šroub je schovanej pod palubkou.. Nevěděl by někdo nějaký jiný způsob jak se k tomu dostat aniž bych musel rozdělávat celou palubku? :) teda dyštak můžu lízt přes spolujezdce ale je to dosti nepraktické :lol:
Reklama
 

Uživatelský avatar
David PLEVA
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 22 lis 2005, 18:35
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Re: Dveře řidiče

Příspěvek od David PLEVA »

podívej se zde na můj příspěvek:
https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.p ... ght=#58843
NOW:
Hyundai Azera TG'07 3.8V6 LIMITED US
Hyundai Grandeur TG'09 3.3V6
HISTORY:
Hyundai Elantra XD'01 2.0GLS
Hyundai Sonata NF´05 2.4i ELEGANCE LPG
Hyundai Sonata Y-3B´96 2.0i 16V GLS
Hyundai Lantra J2 ´97 1.6 16V
Luka
*
Příspěvky: 20
Registrován: 01 srp 2007, 12:56

Příspěvek od Luka »

Díky moc nějak jsem to přehlídl. Máš můj obdiv Davide, že jsi to udělal tak jak si napsal.. Myslel jsem, že to udělám stejně, ale bylo tam tak málo prostoru, že bych to pomalu přirovnal k operaci srdce přes anální otvor :D Ale udělal jsem to odeklovaní pomocí upravenýho(ve skutečně zlomenýho při mí úpravě a následné drženýho v klestích :) ) šroubováku. A pak jsem teda změnil tvůj způsob tím, že jsem vykompenzoval funkci pružinky pravítkem otevřel si. Sundal to vnitřní obožení dveří, nasadil pružinku a zase dal zpátky a hotovo:-) takže rozdělat dveře aby na to bylo vidět, pravítkem nebo něčím dlouhým tenkým otevřít dveře, sundat obložení, nasadit pružinu, zašroubovat a hotovo :) odpadá odstranění sedačky a myslím, že je takle i jednoduší manipulace. Každopádně díky moc za Know how bez něj bych asi lezl ještě nějakou dobu přes spolujezdce..
Odpovědět

Zpět na „SONATA“