jak dlouho jste čekali na nového accenta

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jirka59
*
Příspěvky: 13
Registrován: 13 dub 2008, 19:36
Bydliště: Beroun

Příspěvek od Jirka59 »

Tak nevím,já jsem si auto obědnával 18.4.08 a k vyzvednutí bylo 2.5.08,bylo to v Praze v Auto paláci Butovice. Přístup personálu byl vstřícný a velice ochotný.
Hyundai Accent 1,4Elegance Space Silver 5/2008
Reklama
 

Uživatelský avatar
Schwarzie
**
Příspěvky: 106
Registrován: 20 úno 2008, 21:53
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Schwarzie »

ZdeněkSvoboda píše:Ahoj.
Dneska jsem se ptal prodejce, jak to je s autem a co mi bylo řečeno snad neni ani k uvěření. Auto už je od minulé středy v Mladé Boleslavi, ale jelikož nemá autosalon peníze na zaplacení Accenta, tak mi auto stojí ve skladě a importér ho nepošle, dokud třebíč nezaplatí. To už je do nebe volající. jednou za život si kupuju nové auto a mám zrovna takové "štěstí"na prodejce!!! Fakt super nálada...týden už jsem si mohl jezdit v autě a kvůli neschopnosti prodejce mám smůlu!!! Mně se to snad ani nechce věřit!!!! :evil: :evil: :evil:
No ale já jsem se tu ptal před časem, jak je to s velkým techničákem. Z odpovědí jsem pochopil, že TP je ihned k dispozici, když dealer zaplatí ještě před předáním auta zákazníkovi. Když dealer platí dovozci až potom, co dostane peníze od zákazníka, dostane zákazník TP až po cca týdnu. Z toho mi vyplývá, že dealer mívá auta "půjčený" od dovozce a platba je pojištěná předáním TP. Tak nevím, proč to v tvým případě takhle nejde. Ale možná jsem špatně pochopil, jak to funguje.
Hyundai Accent 1.5 CRDi Elegance, zlatá met., 4/2008
Obrázek
Uživatelský avatar
_miv_
**
Příspěvky: 318
Registrován: 03 kvě 2008, 13:02
Bydliště: BB - SK

Příspěvek od _miv_ »

ja som kupil auto v piatok a technicak teda ta plachta formatu A4 mi prisla k predajcovi od importera v utorok tzn o 2 pracovne dni, spolu so servisnou knizkou mi to dali naraz...
Hyundai i30 Fastback - 1,4 T-GDi 7DCT - Style - Polar white - MY2019
Hyundai Accent - 1,5 CRDi VGT - Elegance - Gold Beige
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Schwarzie píše:
ZdeněkSvoboda píše:Ahoj.
Dneska jsem se ptal prodejce, jak to je s autem a co mi bylo řečeno snad neni ani k uvěření. Auto už je od minulé středy v Mladé Boleslavi, ale jelikož nemá autosalon peníze na zaplacení Accenta, tak mi auto stojí ve skladě a importér ho nepošle, dokud třebíč nezaplatí. To už je do nebe volající. jednou za život si kupuju nové auto a mám zrovna takové "štěstí"na prodejce!!! Fakt super nálada...týden už jsem si mohl jezdit v autě a kvůli neschopnosti prodejce mám smůlu!!! Mně se to snad ani nechce věřit!!!! :evil: :evil: :evil:
No ale já jsem se tu ptal před časem, jak je to s velkým techničákem. Z odpovědí jsem pochopil, že TP je ihned k dispozici, když dealer zaplatí ještě před předáním auta zákazníkovi. Když dealer platí dovozci až potom, co dostane peníze od zákazníka, dostane zákazník TP až po cca týdnu. Z toho mi vyplývá, že dealer mívá auta "půjčený" od dovozce a platba je pojištěná předáním TP. Tak nevím, proč to v tvým případě takhle nejde. Ale možná jsem špatně pochopil, jak to funguje.
Mně prodejceříkal, abych co nejdříve donesl peníze (akontaci), že to pošle do Prahy, aby mi poslali techničák. Že to prý posílají až po zaplacení auta. Nechápu ale, proč musím posílat importérovi peníze já i prodejce?? Buď to zaplatí celé prodejce (banka - uvěr) nebo já??? Já už nevím, co si o tom mám myslet!!! :evil:
Když tam pošlu akontaci, tak mi oni dají techničák, ale na co mi bude, když auto stejně nedostanu...až ho zaplatí prodejce!!!
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

ZdeněkSvoboda: no ked uz si vydrzal tak dlho, tak par dni este pockaj.. ale potom tym babrakom z trebica nejak oslad zivot

pocitame hodiny s tebou :P
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

co řešíš? ja jezdil týden bez techničáku. to je asi normální doba už sem kupoval 3 nové auta. Hlavně auto už máš??????????????????????
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

No pravě že nemám.
Stojí ve skladě v Mladé Boleslavi, protože prodejce namá na to, aby ho od importéra odkoupil!!!! Pro normálního člověka nemyslitelné :evil:
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1010
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Příspěvek od rokolo »

ZdeněkSvoboda píše:No pravě že nemám.
Stojí ve skladě v Mladé Boleslavi, protože prodejce namá na to, aby ho od importéra odkoupil!!!! Pro normálního člověka nemyslitelné :evil:
Tak se zkus zeptat, jestli by ho pro tebe nějaký jiný prodejce z toho centrálního skladu neodkoupil. Třeba se tak bokem dozvíš, jestli ti nelžou :idea:
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

ZdeněkSvoboda píše:No pravě že nemám.
Stojí ve skladě v Mladé Boleslavi, protože prodejce namá na to, aby ho od importéra odkoupil!!!! Pro normálního člověka nemyslitelné :evil:
Tak to si dělaš prd..l ne??? jak nemá aby ho koupil??? to jsem v životě neslyšel.. zlaty Zlín. po měsíci po sepsání objednávky dodáno...
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Dneska jsme se dohodli, že už mám vše schválené, připravené smlouvy atd. slevili mi auto na 316 000 (včetně defend loku, metalízy, zástěrek, gum. koberců) je to prý menší omluva...no nevím nevím, zítra dovezu akontaci 165 papouchů a pak, že už to nebude problém...nerad platím něco předem...doufám, že už to vyřeší a auto bude příští týden. Doplácím na cizí neschopnost...síla
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

ZdeněkSvoboda píše:Dneska jsme se dohodli, že už mám vše schválené, připravené smlouvy atd. slevili mi auto na 316 000 (včetně defend loku, metalízy, zástěrek, gum. koberců) je to prý menší omluva...no nevím nevím, zítra dovezu akontaci 165 papouchů a pak, že už to nebude problém...nerad platím něco předem...doufám, že už to vyřeší a auto bude příští týden. Doplácím na cizí neschopnost...síla
no ono 316 k za to co dostanes je teda parada.. mna to stalo cca 345 000 (plus este nejake drobnosti dokopy za 5 000), takze to nemas zle
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1010
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Příspěvek od rokolo »

Taky si myslím, já za to dal 340000,-Kč. Místo metalízy jsem měl sice orig. rádio (to je mimochodem levnější než metalíza) a přední zástěrky jsem si musel doplatit.
Já to říkal, že to špatné je někdy k něčemu dobré :D
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Příspěvek od zdenek76 »

ZdeněkSvoboda: a to platíš celé nebo na splátky/leasing?
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

myslím že psal 164tis akontačku :-)
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Příspěvek od zdenek76 »

tak jestli jsou to splátky/leasing, tak pokud se nic nezměnilo - zaplatíš akontaci a na základě toho dostaneš auto bez TP, TP ti prodejce zašle až v momentě, kdy mu leasingovka/splátková společnost převede na účet zbytek peněz za auto. Někdy to může docela trvat, když jsem bral já, tak TP mi přišel snad až poslední den platnosti těch zelených převozních značek.
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“