COUPE ZO ŠVAJČIARSKA

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
HYNDUISTA
*
Příspěvky: 15
Registrován: 14 čer 2008, 14:02

COUPE ZO ŠVAJČIARSKA

Příspěvek od HYNDUISTA »

ahojte hyudaisti kupil som si coupátko od známeho ktorý to priniesol zo švajčiarska zobrali mu vodičáák na dlhóóó iné mu neostalo iba ho predať je to všetko v totalne výbornom stave len to je strašne pripleštené k zemi až tak že keď idem cez retardér rýchlosťou kočíka z tromesačným dieťaťom tak chytám predné zásterky servisované bolo na slovensku už doma a riaditel servisu mi povedal že to aftíčko pozná a že má zmenený podvozok že to má nejaký sport kit neviete náhodou niečo viac o takejto uprave? je to originál kit od hyundaia zaručene originál možte si pozrieť pár fotiek bubú aj lepšie len to musím pofotit http://fotoalbumy.azet.sk/btmbtm.sk/moj ... 493c31e760[/img]
Reklama
 

Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

mno ty jo tak ta barva nema chybu - je to ta sama jak davali na coupe FX EVO :wink: chvalim, hned bych menil! :lol:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
HYNDUISTA
*
Příspěvky: 15
Registrován: 14 čer 2008, 14:02

Příspěvek od HYNDUISTA »

black_sheep píše:mno ty jo tak ta barva nema chybu - je to ta sama jak davali na coupe FX EVO :wink: chvalim, hned bych menil! :lol:
díki čéče a ešte o tom som tu nepísal su zmenené strmene bŕzd BREMBOOOOO brzdí to jak blázon :D a ťahá jak drak mal ho taký starý pánko ktorý to mal ako koníček ja som spokojný len hm v zime som zvedaví keď napadne sneh ako budem jazdiť či nebudem náhodou odhŕňať sneh tebe sa ako jazdí v zime rátaj s tým že mne medzi prednú zásterku vopcháš topánku tak akurát zásterka je vo výške od zeme uplne na chlp s retardérom čo ty na to http://cgi.ebay.co.uk/HYUNDAI-COUPE-SAN ... dZViewItem kup si tu sadu sedel som v jednom štandardnom coupátičku a boli skoro nové pomenil to majitel a fakt keď to možem porovnať tak štandart nič moc tieto sa dajú kupiť písal som tam mail a že pohoda že pošlú aj do SVK ajCZ :D a keby som tu napísal kolko ma vyšlo autíčko tak mi to nebude nikto veriť a ozaj teraz ma napadlo že výfuk je sebrink myslím že tak je to tam napísané
Naposledy upravil(a) HYNDUISTA dne 14 čer 2008, 16:53, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
HYNDUISTA
*
Příspěvky: 15
Registrován: 14 čer 2008, 14:02

Příspěvek od HYNDUISTA »

vlastne ešte musím pozisťovať čo tam vlastne ešte je pomenené oproti origoš lebo sa mi nezdá ako to ťahá až príliš mám pocit oproti tomu čo som sedel nemeral som za kolko dá 100Km/h ale tak odhadom 6sekund dnes to vyskúšam potom napíšem za kolko to dá tebe???
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

mno chybi Ti fakt jen kridlo, narazniky a uz bych si myslel ze jsi sehnal nejaky dovezeny FX EVO :-) sice se prodavali jen v UK, ale kdyby to nekdo prestavel....

posli nejaky detailnejsi fotografie motoroveho prostoru pro zajimavost.. :lol: taky je mozny se si ten pan ze svajcar sehnal popis uprav na EVU a trosku tuningoval.. :-)

to by me taky zajimalo.. jak to je s tou vackou z 1.8 do 2.0 :?:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

No pekne ....
A nemas i lepsi fotky, kde to nestoji na trave a neni pred nim motorka ?
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Uživatelský avatar
HYNDUISTA
*
Příspěvky: 15
Registrován: 14 čer 2008, 14:02

Příspěvek od HYNDUISTA »

black_sheep píše:mno chybi Ti fakt jen kridlo, narazniky a uz bych si myslel ze jsi sehnal nejaky dovezeny FX EVO :-) sice se prodavali jen v UK, ale kdyby to nekdo prestavel....

posli nejaky detailnejsi fotografie motoroveho prostoru pro zajimavost.. :lol: taky je mozny se si ten pan ze svajcar sehnal popis uprav na EVU a trosku tuningoval.. :-)

to by me taky zajimalo.. jak to je s tou vackou z 1.8 do 2.0 :?:
je to možné bol to ževraj taký dosť prachatý kutil dnes to pofotím otestujem tu stovku ešte som chcel spýtať či tempomat sa dával do všetkých FX ja ho mám musím zbehnuť na letisko je tam tuning zraz a potom to všetko doplním :)
coupe 2,0FX 139hp
Uživatelský avatar
HYNDUISTA
*
Příspěvky: 15
Registrován: 14 čer 2008, 14:02

Příspěvek od HYNDUISTA »

Vita píše:No pekne ....
A nemas i lepsi fotky, kde to nestoji na trave a neni pred nim motorka ?
zatial nemám ale dnes večer budú
coupe 2,0FX 139hp
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

HYNDUISTA píše:
black_sheep píše:mno ty jo tak ta barva nema chybu - je to ta sama jak davali na coupe FX EVO :wink: chvalim, hned bych menil! :lol:
díki čéče a ešte o tom som tu nepísal su zmenené strmene bŕzd BREMBOOOOO brzdí to jak blázon :D a ťahá jak drak mal ho taký starý pánko ktorý to mal ako koníček ja som spokojný len hm v zime som zvedaví keď napadne sneh ako budem jazdiť či nebudem náhodou odhŕňať sneh tebe sa ako jazdí v zime rátaj s tým že mne medzi prednú zásterku vopcháš topánku tak akurát zásterka je vo výške od zeme uplne na chlp s retardérom čo ty na to http://cgi.ebay.co.uk/HYUNDAI-COUPE-SAN ... dZViewItem kup si tu sadu sedel som v jednom štandardnom coupátičku a boli skoro nové pomenil to majitel a fakt keď to možem porovnať tak štandart nič moc tieto sa dajú kupiť písal som tam mail a že pohoda že pošlú aj do SVK ajCZ :D a keby som tu napísal kolko ma vyšlo autíčko tak mi to nebude nikto veriť a ozaj teraz ma napadlo že výfuk je sebrink myslím že tak je to tam napísané
hehe - tyhle bremba urcite zlepsi brzdnou silu asi tak o 350% :-) myslim, ze za 50euro to nevyresis - jsou to jen krytky pres brzdice - proste imitace :) jestli tam mas opravdu brembace tak to byl docela ranec... :)

coupe brzdi luxusne, kdyz ma brzdy v poradku... :lol:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Příspěvek od zdenek76 »

tak tak, to jsou jen kryty ala Brembo, lepí se to na třmeny, dělají to Korejci, cena někde kolem 20 USD. Ohledně brzd - dělá se kit 6-ti pístkových brzd + větší kotouče (cca 1.800 USD), nebo 8-pístkové a kotouče (cca 3.200 USD) - jde o brzdy používané v Koreji na závodech
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
Uživatelský avatar
HYNDUISTA
*
Příspěvky: 15
Registrován: 14 čer 2008, 14:02

Příspěvek od HYNDUISTA »

ja vieeeeeeeeeeem len som nemohol nájsť tie origoš čo mám oni len tak vyzerajú ako na tom linku čo som pridal
coupe 2,0FX 139hp
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

HYNDUISTA píše:ja vieeeeeeeeeeem len som nemohol nájsť tie origoš čo mám oni len tak vyzerajú ako na tom linku čo som pridal
Vubec nejlepsi bude, kdyz to vyfotis .... :wink: :lol:
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Příspěvek od mirpie »

barva pěkná. Jinak to zrychlení za 6s je hodně odvážné tvrzení. Na to bys potřeboval výkon tak 280PS a to nepřeháním, za předpokladu zachování stávající hmotnosti, což znamená minimálně turbokit a to ještě s vysokým stupněm přeplnování. Neříkám, že ti Copué nejede dobře, ale pokud tvoje Coupé nemá přeplnování, nebo atmosféru s minimálně 3,5litrovým motorem, tak 6s je nesmysl. Ono dostat se se zrychlením z 10s na 9s není totéž, jako dostat se třeba ze 7s na 6s. Tam to ty koně už žere strašným způsobem, nehledě na to, že ty koně pak potřebuješ i nějak přenést na silnici, což mít 280PS jen na předku by bylo celkem k ničemu. Snestitelné maximum na předku je tak 200PS (např. dnešní Octávia RS). Každopádně vše vyfot. Nikdo ti nebude nadávat, když to bude upravené jen stylingově. Podíváme se rádi.
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

svata pravda, mirpie :wink:

kazdopadne, ja kdyz mel coupe novy, a jezdil jen 14dni fackem.. tak jsem mel pocit ze ma coupe zrychleni za 3.5 :lol: ted mam pocit ze snad za 30, nejak jsem si zvykl.. :roll:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Odpovědět

Zpět na „COUPE“