Roletky nad zavazadlovým prostorem

Santa Fe druhé generace, 2006 -2012

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Uživatelský avatar
dudl
**
Příspěvky: 108
Registrován: 28 úno 2008, 12:28
Bydliště: BANSKA BYSTRICA

Příspěvek od dudl »

Dalibor píše:Tak já to příležitostně zkusím vyreklamovat. A ja kt odělají? to ty staré vidličky odstříhnou a přišijí tam háčky, dost pochybuju, že vymění celé rolety.

A mám dotaz k těm gumovým koncovkám na konci velké rolety, které se "zaháknou" do těch plastů, když ji máte vytaženu - po roce jsou ty gumy rozpadlé a roztrhané, reklamoval to někdo?

Díky
daju sa dat dole drzi ich na rolete skrutka
Reklama
 

karlmarx
*
Příspěvky: 20
Registrován: 18 dub 2007, 19:25
Bydliště: Brno

Re: Přepážka N1

Příspěvek od karlmarx »

Gurthang píše:
Dalibor píše:A máte někdo háčky vautě s přepážkou? Přes ní je nepřiděláte na opěrku hlavy. To je zaháknete za přepážku? Nedrnčí?
Mám N1. Přepážka drnčí na větších nerovnostech, jinak ne. Háčky mám zaháklé za přepážku a žádné drnčení háčků nepozoruji
A jakým způsobem jsi to zahákl? Mně to po čase zase vyklouzne. Zkus udělat foto.
Co se týče drnčení přepážky - vždycky oba úchyty před utažením šroubů zatlačím silou směrem do střechy a pak teprve utáhnu šrouby. Drnčení je minimální.
Uživatelský avatar
Vladik
Příspěvky: 8
Registrován: 02 čer 2008, 00:05

Příspěvek od Vladik »

Tak mi je bez mrknutí oka vyměnili!! :) Spokojenost.
Uživatelský avatar
dudl
**
Příspěvky: 108
Registrován: 28 úno 2008, 12:28
Bydliště: BANSKA BYSTRICA

Příspěvek od dudl »

tak uz su vymenene za haciky akurat ak si to da niekto vymenit tak podla katalogu maju byt 3 stejnej velkosti a 1 o nieco dlhsi ale v tejto kombinaci je to na hovno tak si pytajte vsetky stejne . (ovsem pokial o 2007 sa nerobili ine zadne sedadla)
Odpovědět

Zpět na „SANTA FE II“