Stahování oken

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Karlosy
*
Příspěvky: 63
Registrován: 16 čer 2008, 19:10
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Stahování oken

Příspěvek od Karlosy »

Dobrý den, před 14ti dny jsem koupil Accenta (1.3; 1997), zatím šťastný majitel, jen teď řeším drobné mouchy ojetin :)
Když stahuju okénko u řidiče dolů (elektrika), tak je vše ok. Když však chcu vyjet nahoru, okno jakoby trošku povypadlo směrem dopředu (asi o 1-2cm), tím pádem povyleze z toho vodícího těsnění co je na zadní části okénka. Okno se pak jakoby šprajcne. Teď po promazání vodících lišt alespoň vyjede úplně nahoru, ale má co dělat :? Nesetkali jste se s něčím podobným nebo nepovedlo se vám to případně nějak vyřešit? Děkuju
Reklama
 

potki
**
Příspěvky: 361
Registrován: 01 čer 2008, 22:48
Bydliště: BA vidiek

Příspěvek od potki »

Ja som to mal na Accente 1996. Rozstrapkalo sa mi lanko v tom mechanickom bazmeku co stahuje okienko. Menili mi to v autoservise, no a okno robilo to co hovoris. tiez som to najprv premazal, ale po kratkom case to zacalo znovu, tak som odobral tapacirung na dverach. Uz si to presne nepamatam, ale je tam v ramci tych vodiacich list taky srob, ktory ide do takej elipsovitej diery a v ramci nej sa moze pred dotiahnutim nastavit. Povolil som ho, trochu posunul a dotiahol. Odvtedy islo okno ako po masle. :)
Tomáš Z.
*
Příspěvky: 77
Registrován: 09 zář 2005, 09:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od Tomáš Z. »

Ahoj, je to tady reseno uz hodnekrat, staci trosku pohledat :wink: . Ano, je to tim, jak rika Potki, velka vule mezi vodicimi listami okna, staci to ustavit a promazat a bude to ok 8) .
Minulost - Hyundai Accent 94 1.5 12V
- Lantra 96 1.8 16V
Teď - Lantra 99 2.0 16V
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“