Klima scoupe

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
LoTuSe
*
Příspěvky: 69
Registrován: 29 čer 2007, 14:55

Klima scoupe

Příspěvek od LoTuSe »

Mám jen takový malý dotaz je možné dostat do scoupe klimu když tam předtím nebyla nebo je to moc složitá operace??
Reklama
 

Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

To uvidím až budu vyměňovat ty motory ale podle všeho by to neměl bejt problém. :wink: Ozvu se jak sem odpad až to bude :)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Příspěvek od mirpie »

podlě mě to problém bude. Pokud je na to auto připravené (držáky na motoru pro kladku od kompresoru, úchyty na výparník, chladič, spojka od kompresoru, spouštěcí relé, talčítko, kontrolka, tzn, veškerá elektroinstalace) atd, pak by to šlo. Ale dávat to do auta, které na to není připravené od výroby, jako když měníš jen náhradní díl kus za kus, pak to jistý problém je. Ale samozřejmě jde všechno, jen je to hodně pracné
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

Scoupe na klimu připravené je, alespoň teda to moje co jí má ;) S klimou se normálně dělaly, jen nevím jak to bude s kabeláží ve svém prvním autě třeba mám konektor na druhou saharu ale netuším jestli tam mám i ty ostatní, bojím se že ne-ee :(
Asi ale budu přehazovat elektriku komplet kvůli tempomatu...
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Příspěvek od mirpie »

tak jsem to myslel. Do coupé se klima taky normálně dávala a já ji nemám. Místo tlačítka záslepka, relé taky nikdy a není k jeho konektorům ani navedena kabeláž. To jsem měl na mysli. Je to jiný svazek elektroinstalace. Ale těch "pár" kabelů lze samozřejmě natáhnout dodatečně...
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“