Jsem novacek. - par dotazu- PROSIM :)

Moderátoři: Lukino, Moderátoři

Odpovědět
Enticing Beast
Příspěvky: 2
Registrován: 27 čer 2008, 22:54
Kontaktovat uživatele:

Jsem novacek. - par dotazu- PROSIM :)

Příspěvek od Enticing Beast »

ahoj jsem na foru novy a o autech toho moc nevim,muj obor je spis elektro :)
takze naskytla se mi moznost pomerne levne koupit Hyundai sonata 2,0i 16V 130HP rv1991

A dotazy jsou nasledujici:
-kdyz jedu levou zatacku a nahle je prava tak pri prevazeni auta z jedne strany na druhou v predni casti cosi rupne. ( ne vzdy, zejmena pri rychlem prevazeni vozu)

* jak poznam ze je zapotrebi udelat rozvody. motor mi prijde svezi,ale na druhou stranu cokoli nad 1500otacek mi prijde zvukove priblizitelne k naftovemu motoru,nevim zda nekde neco unika vyfukem nebo to je zvuk primo z motoru.

+Jak moc jsem udelal zle kdyz jsem vuz dnes po mirnem vybiti baterie roztalcil z kopce : na trojiku to nechytalo, po prerazeni na 2 motor chytil ihned.

JESTLI SI NA ME DOTAZY NEKDO UDELA CAS TAK BUDU VDECNEJ.
Jsem z prahy ´6
+napoiste prosim kolik vydite orientacne cenu pripadne opravy,dekuji :)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hujer
*****
Příspěvky: 1812
Registrován: 09 říj 2006, 21:39
Bydliště: Praha

Re: Jsem novacek. - par dotazu- PROSIM :)

Příspěvek od Hujer »

Enticing Beast píše:ahoj jsem na foru novy a o autech toho moc nevim,muj obor je spis elektro :)
takze naskytla se mi moznost pomerne levne koupit Hyundai sonata 2,0i 16V 130HP rv1991

A dotazy jsou nasledujici:
-kdyz jedu levou zatacku a nahle je prava tak pri prevazeni auta z jedne strany na druhou v predni casti cosi rupne. ( ne vzdy, zejmena pri rychlem prevazeni vozu)

* jak poznam ze je zapotrebi udelat rozvody. motor mi prijde svezi,ale na druhou stranu cokoli nad 1500otacek mi prijde zvukove priblizitelne k naftovemu motoru,nevim zda nekde neco unika vyfukem nebo to je zvuk primo z motoru.
Ahoj!
Jsem z Prahy 10 a pracuji v H servisu v Hloubetine.Kdyz budes myt zajem tak se me ozvi pres SZ, muzu ti to zbezne skouknout a dat skusene rady co je potreba udelat a co ne a na cem nesetrit.

+Jak moc jsem udelal zle kdyz jsem vuz dnes po mirnem vybiti baterie roztalcil z kopce : na trojiku to nechytalo, po prerazeni na 2 motor chytil ihned.

JESTLI SI NA ME DOTAZY NEKDO UDELA CAS TAK BUDU VDECNEJ.
Jsem z prahy ´6
+napoiste prosim kolik vydite orientacne cenu pripadne opravy,dekuji :)
Accent 1.5 GT
Lantra 1.8 GT 94 , Lantra 1,6 GLS na dily
Trajet 2.0 CVVT 2005 momentálně na JIPce po manželčině zásahu. :-(
Trajet 2.0 CVVT 2006 plyn
Sonata 2.0 2002
H-100 Vodácký šmajchlkabinet s lůžkovou úpravou! :-)
Uživatelský avatar
Lukino
Moderátor
Příspěvky: 457
Registrován: 30 bře 2006, 10:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukino »

to Enticing Beast: no konečně někdo další s veteránem jako mám já, tož vítej. Ohledně toho motoru nevím, to by chtělo poslechnout, jinak táhne normálně? K tomu rupnutí při přenosu hmotnosti bych to tipoval na nějaký silentblok na předku, nebo uložení tlumiče. Jinak Hujer určo poradí - motor mojí Sonaty taky už několikrát viděl ... :oops:

to Hujer? :?: čoveče mě to trvalo než jsem si všiml, že jsi napsal odpověď rovnou do citace :lol:
Sonata 2.0 16V, 1993
Accent 1.3 12V, 1996
Odpovědět

Zpět na „SONATA“