Ostřikovač předního skla

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem.

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Odpovědět
Homer
Příspěvky: 8
Registrován: 05 dub 2006, 17:32
Bydliště: Jirkov

Ostřikovač předního skla

Příspěvek od Homer »

Přestal mi jít ostřikovač předního skla, teče mi asi někde nádobka neboť po dolití kapalina do 1 dne je pryč. Buď je prasklá nádobka nebo hadička, nevíte co by to mohlo být. Prosím poraďte jak se k nádobce dostanu. děkuji
Lantra Combi, 1,6 16V,GLS, r.v. 10/1999, zelená metalíza
Reklama
 

jelensoft
*
Příspěvky: 97
Registrován: 18 zář 2005, 20:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jelensoft »

U Lanter je nádržka ostřikovače v pravém předním podběhu a dostaneš se k ní po demontáži plastového nadkolí.
Uživatelský avatar
zaludnikrs
**
Příspěvky: 371
Registrován: 15 říj 2005, 13:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zaludnikrs »

presne tak jak popsal jelen ale me teda staci sundat kola a jen to ''nadkoli;;trosku ohnout je to plast :) zkus tesnost hadicky u motorku a nebo presne nad stredem kola v podbehu tam kde se snad ani nedostane nikdo krome me :D je hadicka spojena s rozdvojkou do ostrikovacu tak tam to jednou vypadlo me ale to poznas hned,voda nestrika a mas mokry tak leda kolo :D:D sia 16v
Jiřa
Homer
Příspěvky: 8
Registrován: 05 dub 2006, 17:32
Bydliště: Jirkov

Příspěvek od Homer »

Tak jsem to rozebral. To čerpadýlko bylo normálně uvnitř totálně zrezlé. Musela tam pronikat ta kapalina do ostřikovačů. Tak jsem to ošmirgloval no a zatím běží. Nevíte náhodou za kolik se dá sehnat nové. Jinak díky za rady. Čus
Lantra Combi, 1,6 16V,GLS, r.v. 10/1999, zelená metalíza
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

čerpadýlko

Příspěvek od rade622 »

Čerpadlo má vespod jak je vrtulka dírku, kudy má odtékat kapalina aby se nedostala do motorku. Pročistils?
Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Zdeněk LKN
*
Příspěvky: 46
Registrován: 24 bře 2006, 17:51
Bydliště: okr. Ústí nad Orlicí

Příspěvek od Zdeněk LKN »

Právě jsem dořešil ten samý problém. Bohužel jsem motorek vyndal ze zásobníku vody a zjistil jsem, že mám úplně zasekaný drátěný filtr na vstupu. Po vyčištení jsem motorek ponořil vývody do vody a připojil na baterku. Bohužel nic. :(
Hodil jsem sondu a zjistil jsem, že se cena pohybuje v rozmezí 600-1200,- Kč. Nakonec jsem jej sehnal v České Třebové za necelou tisícovku i s DPH.
Jinak posílám typ : p. Čech - 602 149 097 (www.hasa.cz)
LANTRA 1.8/G4GM GLS; ročník 1997
mackoj

Příspěvek od mackoj »

Tohle jsem už taky řešil a vyhrál motorek z Peugeota na vrakovišti za 50 kč, jen jsem mu musel tělo dvakrát omotat izolačkou, je trochu štíhlejší, aby držel jak má. Nasávací trubice je stejně široká a kapalina mi z nádržky neutíká, takže za pade max. spokojenost.
edorum
*
Příspěvky: 15
Registrován: 01 říj 2006, 21:18
Bydliště: Lysá nad Labem

ostřikovač

Příspěvek od edorum »

Tak už taky ostřikuju,navštívil jsem vrakáč na pažouty,akorát mě mororek stál 400ká,lepší než 1000 za novej,za ty prachy ho aspoň přede mnou vyzkoušel,a ještě mi z auta ustřihnul orig.konektor,a naletoval sem drátky na svorkovnici z lantráckýho rozpadlýho motorku.Taky byl celej sežranej a pokus o opravu se nepovedl.Vyrobil sem jakousi redukci,abych nemusel stříhat orig,dráty v lantře.Předtím sem vyndal gumový těsnění z nádoby a máznul tam silikon,tak sem zvědavej,snad to bude držet
lantra sedan 1.6GLS 16v DOHC r.v. 1996
edorum
*
Příspěvky: 15
Registrován: 01 říj 2006, 21:18
Bydliště: Lysá nad Labem

Příspěvek od edorum »

tak sem teď koukal k čerpadlu a oprava se zdařila,není tam ani kapka,a v nádobě je to,co sem tam nalil
lantra sedan 1.6GLS 16v DOHC r.v. 1996
KamonCZ

Příspěvek od KamonCZ »

nevite kde se da koupit motorek odstrikovace na celni sklo pro Lantru J1 95 1.6 16V jsem z Nymburka takze napr. nakej e-shop
edorum
*
Příspěvky: 15
Registrován: 01 říj 2006, 21:18
Bydliště: Lysá nad Labem

jsem z Nymburka takze napr. nakej e-shop

Příspěvek od edorum »

v kostomlatech je vrak na pažouty,mě to funguje
lantra sedan 1.6GLS 16v DOHC r.v. 1996
Dave_DH
Příspěvky: 7
Registrován: 12 úno 2007, 16:43
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dave_DH »

Zdravím, pánové nemáte tu někdo na prodej ostřikovač předního skla, Hyundai Lantra r.v. 96 (ten co je namontovaný v nádobce pod plastem kola) ? Zatím ho sháním tady, než se poptám po obchodech s ND.

Díky, Dave_DH
Uživatelský avatar
Dave
***
Příspěvky: 762
Registrován: 02 lis 2005, 21:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dave »

Já kdyžtak nějaký motorek mám, pasuje z Lantry J1, akorát je tam jiný konektor.
Hyundai Coupe RD 2.0 139 PS ATF, Sparco, Momo, Ferodo, Schroth, OMP, Sony
Škoda Octavia combi 1.9 TDI 4x4
Ford Transit 96 2,5D 69 PS
Suzuki SV 650 N 99 -modrá metla, K&N filtr, G&G výfuk, Dynojet kit, NGK
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Technická sekce“