polepenie auta

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

dragunov87

polepenie auta

Příspěvek od dragunov87 »

mam dotaz. potrebujem kritiku na moj navrh, nez to dam urobit. co je dobre, co nie a co treba vylepsit ???

http://nahrajto.tym.sk/download.php?file=780920
Reklama
 

Redy
*
Příspěvky: 18
Registrován: 02 čer 2008, 07:21
Bydliště: Chotěboř

Příspěvek od Redy »

Jo já myslím že to bude vypadat pěkně..Už bych nic moc nepřidával ať to není přeplácaný
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Příspěvek od mirpie »

osobně neuznávám nálepky žádný, nemám to rád. Co snesu a neurazí, jsou ty nálepky názvy firem dílů, co máš na autě, nalepené tam jak to máš pod zpětným zrcádkem na dveřích, víc bych tam nedával. Jinak ta barva je super.
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
dragunov87

Příspěvek od dragunov87 »

ten žralok - tiburon tam je proto, lebo sa mi zada ze to auto je take prazdne vzadu.
Uživatelský avatar
Dr Meduza
****
Příspěvky: 1105
Registrován: 14 kvě 2008, 08:34
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dr Meduza »

napisy se na to podle me nehodi, ten zralok este mozna, ale chtel by nak poupravit
Coupe 2.0 LPG rv 96 barva Fialova -> rosekano -> uz je zase skoro opraveno
Opel Omega B 2.0 Combi LPG - luxusni kara, ma sedacky Recaro :D
dragunov87

Příspěvek od dragunov87 »

poskytnem podklady v cdr formate - Corel Draw. kazdy navrh je vítany !!!
Uživatelský avatar
Lukino
Moderátor
Příspěvky: 457
Registrován: 30 bře 2006, 10:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukino »

všechny ty nálepky a nápisy jsou hnus ... vůbec nechápu, že si to tam někdo lepí? Jako že dává všem ostatním vědět, že co má namontované v autě? Já myslel, že montuje věc na auto aby sloužila ... aha, ono je to jen, aby ostatní věděli kdo je tady borec ...

PS: v případě, že za to má majitel auta prachy tak to chápu, ale jen tak někomu dělat reklamu ... a zadara?
Sonata 2.0 16V, 1993
Accent 1.3 12V, 1996
Uživatelský avatar
maxik
**
Příspěvky: 138
Registrován: 02 led 2007, 19:40
Bydliště: Břehy u Přelouče
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maxik »

Sorry lukino ale myslim že tvůj názot je decentně mimo mísu myslim že to nikdo nedělá proto že by chtěl machrovat ale že se mu to tak líbí, kdybych chtěl tak si n auto nalepim klidně reklamu na toytoy záchodky kdyby byla pěkná. A náhodou auta polepený ve stylu motorsport jsou pěkný. Já taky moc neuznávám ty nálepky stylu draci a plameny, přijde mi to takový laciný. A trošku i tuzing. A když už dáš ty peníze za nějakej hodně kvalitní díl na svoje auto , nějakou fakt hodně luxusní značku třeba já nevim koupíš písty wiseco, tak proč bych si to na to auto nenalepil at se každej koukne co tam mám, a navíc takovej výrobce ke svejm výrobkům ty samolepky i přidává. A nejde o žádnou reklamu at si tam každej lepí co chce. A záleží taky na jaký uto to lepíš, je trošku něco jinýho jestli si necháš polepit třeba porsche gt3 , nebo si nalepíš na favorita nápis tunning.
Project Scoupe RS 1993 :) -minulost
Scoupe GT 1992 - vrak - minulost
Fiat 600D 1966 :) - minulost
BMW M3 EVO E36 1998,cosmosschwartz metalic, HARMAN KARDON sound ,321PS - minulost
SUZUKI RM Z 4502007
dragunov87

Příspěvek od dragunov87 »

dobra reakcia. ja zasa neznasam auta polepene samolepkami NOS atd a pri tom ten clovek nema ani potuchy co to je. ked uz nieco nalepim, tak preto, ze to tam mam.
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

myslim ze je to az prilis poserske.. teda od pozovat a nie pos*** :lol:

ten bok je dost preplacany tymi nalepkami komponentov - tiez to moc neuznavam.. no a zavrsene je to placnutim toho zraloka... Coupatko je to krasne ale myslim si ze tie nalepky tu ideu fakt znicia.. mozno ma boky malicky symbol zraloka, ale to je vsetko.. ono niekedy je menej viac 8)
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
TJK
*
Příspěvky: 65
Registrován: 06 led 2008, 09:33
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od TJK »

Mě se to absolutně nelíbí. Možná nějaké malé decals pod zadní "okno" a pod zpět.zrc.(já bych si ale auto takhle nehyzdil) ale ten žralok je tragický.
Ale je to opravdu jen můj názor.
Hyundai Coupé 1,6 16V '98' G4GR - Šedá metla
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

dragunov87: můj názor je že je to tvoje auto a dej si na to co tobě se líbí a neber ohled na druhé. Můžeš se těmi názory pouze dozvědět co kdo na to říká ale finální rozhodnutí je na tobě. Osobně jsem také proti těmto polepům, ale jsou auta kde ty polepy vypadají pěkně, ale pod podmínkou že po nalepení se samolepka přestříká min 3vrstvamy bezbarvého laku. Dodá to tomu hezčí efekt a hlavně se zalejou hrany samolepky a vypadá to jako nalakované. Osobně se mi líbí ne ten žralok ale že je v tom zakoncipován nápis Tiburon. Pěkný nápad :wink:
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
dragunov87

Příspěvek od dragunov87 »

no lenze tiburon je podla mojich zisteni žralok, preto som to navrhol.ale asi ho tam nedam. len tie napisy, tu www stranku užšiu ale aby bola cez cele dvere a toho zlaloka maleho nad zadne kolo.
dragunov87

Příspěvek od dragunov87 »

Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Příspěvek od mirpie »

to už je rozumnější, ale odpustil bych si i ten nápis "neony" a ten paskvil na zadním blatníku. Ostatně, kdyby bylo po mým, ten přední nárazník takovej jakej je bych tam nikdy nedal a to zadní křídlo taktéž. To malé křidýlko, jak má kolega na žlutém Coupé, jak máš ted foto v sekci uličnící, to je jiný kafe, decentní pěkný. Kulatý auto, kulatý křídlo. Ale dej si tam co chceš. Je to tvoje auto, tvoje image, tvůj styl. Neřiď se tím, co ti kdo řekne.... Mně se jen líbí něco jiného. A co fakt nemusim, jsou šachovnice a plameny, to už se jen usmívám...
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Odpovědět

Zpět na „COUPE“