ochrana kapoty

Moderátoři: vipe, Moderátoři

Odpovědět
slabostka
*****
Příspěvky: 1734
Registrován: 23 dub 2008, 21:00

ochrana kapoty

Příspěvek od slabostka »

Trošku som si voskoval kapotu no a tie dierky po kamienkoch sú relat. hlboké, nepekné a na to že vlastne bola len jedna tuhšia zima sa mi zdá že ich je dosť ... Lepil niekto z Vás ochrannú foliu na kapotu? Alebo nejakú ochrannú koženku ? To za pár rokov nebudem mať vpredu asi ani kúsok laku.....
Reklama
 

Ľuboš
*
Příspěvky: 38
Registrován: 30 bře 2008, 16:40
Bydliště: Pieštany

kapota posiata kamienkami

Příspěvek od Ľuboš »

Tak tie dierky nemas len sam na aute Je to dan za jazdu v tesnom zavese za vozidlom pred tebou !!!!!! Mozes riadnym odstupom zmiernit pihovanu prednu kapotu ale ak jazdis aj pre pozitok a nie len pre presuvanie sa z miesta na miesto na tento problem uplne zabudas !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A inak predstava zafacovaneho auta ako napr.. AVIA cez studene obdobie je HROZA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
slabostka
*****
Příspěvky: 1734
Registrován: 23 dub 2008, 21:00

re

Příspěvek od slabostka »

Nie som absolutne agresívny vodič, to by som si asi kúpil niečo iné.... dám príklad- stúpanie, dva pruhy vedľa seba, cesta posypaná štrkom, pravý pruh vyjazdený a teda skoro bez kameńov, v ľavom preletí okolo mňa v 100-110 nejaká služobná audina alebo passat a ja sa ocitnem v roji meteoritov a aj keby som sa posral tým šutrom sa nevyhnem. Tomu na audine je to jedno- auto za rok vymení a ešte sa mi možno smeje.... takže ja by som si tú koženku alebo čo to je na zimu kľudne dal ale napr. na fabiu to stojí okolo 6000... na getza som nevidel, láka ma aj tá folia, ale asi som to mal dať skor....
Ľuboš
*
Příspěvky: 38
Registrován: 30 bře 2008, 16:40
Bydliště: Pieštany

Taka odlahcovacia otazocka

Příspěvek od Ľuboš »

V kratkosti prosim opis spokojnost Hyu Getz . Je to male pekne a sestra by mala zaujem ...... Rad by som jej predal Tvoje skusenosti Bud taky dobry........... Odpoved mozes zaslat aj na moj email 014410@gmail.com

Dakujem Ľuboš Piestany .
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: re

Příspěvek od Mexican »

slabostka píše:Nie som absolutne agresívny vodič, to by som si asi kúpil niečo iné.... dám príklad- stúpanie, dva pruhy vedľa seba, cesta posypaná štrkom, pravý pruh vyjazdený a teda skoro bez kameńov, v ľavom preletí okolo mňa v 100-110 nejaká služobná audina alebo passat a ja sa ocitnem v roji meteoritov a aj keby som sa posral tým šutrom sa nevyhnem. Tomu na audine je to jedno- auto za rok vymení a ešte sa mi možno smeje.... takže ja by som si tú koženku alebo čo to je na zimu kľudne dal ale napr. na fabiu to stojí okolo 6000... na getza som nevidel, láka ma aj tá folia, ale asi som to mal dať skor....
existuju krycie folie - cena je tam myslim do 500 kc/m2... teda max 1000 korun, je to priehladne a chrani to celkom dobre - odporucali mi to v servise. Myslim, ze sa to da lacnejsie zohnat v zahranci, skus doplnky pre Hyu alebo eBay
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
slabostka
*****
Příspěvky: 1734
Registrován: 23 dub 2008, 21:00

skusenosti

Příspěvek od slabostka »

Moje hodnotenie je na www.autorecenze.cz, h.getz r.v. 2006, meno miki.
Odpovědět

Zpět na „GETZ“