Co se u nás neprodává

Moderátoři: Farrael, Engineer, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Co se u nás neprodává

Příspěvek od Tringi »

Při hledání na netu jsem byl až překvapen kolich různých modelů vozů Hyundai se u nás neprodává. Co vy na to? Brali byste některé z nich?

Třídveřový Accent:

Obrázek

Nová Elantra

Obrázek

Obrázek

Veracruz / ix55

Obrázek
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Reklama
 

Uživatelský avatar
Engineer
Moderátor
Příspěvky: 3306
Registrován: 22 lis 2006, 22:15
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Engineer »

Veracruz mi je jasne preco u nas nepredavaju... Je to velkoobjemove vozidlo ak sa nemylim a u nas by nemali vobec sancu....

Alebo by to dopadlo u nas VERACRUZ s nalepkou typu:

Fuck Fuel Economy :lol:

Trojdverak Accent sa mi lubil vzdy, staci za hranice do rakuska zbehnut, no tazko povedat co by sa viac predavalo, ci 3dv Accent alebo i30....

Tej americkej elantry mi je luto, myslim ze u nas by mala uspech v europe, uz len vybavou a vzhladom interieru a dizajnom fakt krasne auto... ;)
Momentaly: VW Polo 1,4TDi 55kW RV2002 100 000km
Passed: WrAccent MC 1,4 71kw RV2007 60 000km
WrAccent LC 1,3 61kW RV2001 150 000km
Posledný príspevok sa necituje! používaj tlačidlo ODPOVEDAŤ.
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Příspěvek od zdenek76 »

novou Elantru a 3dv. Accent prodává ofiko Hyundai prodejce na Jižní Moravě a další v Jižních Čechách, Veracruz prodává další ofiko prodejce v Severních Čechách. Elanter se už prodalo několik, takže třeba nějakou časem potkáte. První várka Veracruzu přijela nedávno z US a pár kousků už také majitelé prohání.

Jinak 3.8V6 není zase nějak extra velký objem, ani spotřeba 10.6 l/100km (mimo město, dálnice) a 15.7 (město) není na tento typ abnormálně velká. Osobně bych klidně uvítal i motor 4.6V8 jako má sesterská Mohave. Když zvážím, že ten připravovaný 3.0CRDi žere to stejný v naftě, tak není co řešit - benzin vítězí na celé čáře.
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

ja prave uz videl asi 3x velacruz a myslel jsem, ze to se mnou sekne, kde se to tady vzalo! :) tu novou krasnou elantru jsem tu jeste nevidel, vim ze ty jsou US-only takze leda nekdo naky dotahl! to bych byl vubec prekvapeny...

no a accent 3dv.? staci prejet hranice (od nas je to kousek) do nemecka a hned kousek za carou jsem jednoho nasel u hyundaie vystavenyho, tak jsem hoo byl hned omrkavat :) takze brzo se to sem stejne nataha!
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Engineer
Moderátor
Příspěvky: 3306
Registrován: 22 lis 2006, 22:15
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Engineer »

zdenek76 píše:novou Elantru a 3dv. Accent prodává ofiko Hyundai prodejce na Jižní Moravě a další v Jižních Čechách, Veracruz prodává další ofiko prodejce v Severních Čechách. Elanter se už prodalo několik, takže třeba nějakou časem potkáte. První várka Veracruzu přijela nedávno z US a pár kousků už také majitelé prohání.

Jinak 3.8V6 není zase nějak extra velký objem, ani spotřeba 10.6 l/100km (mimo město, dálnice) a 15.7 (město) není na tento typ abnormálně velká. Osobně bych klidně uvítal i motor 4.6V8 jako má sesterská Mohave. Když zvážím, že ten připravovaný 3.0CRDi žere to stejný v naftě, tak není co řešit - benzin vítězí na celé čáře.
Asi som si toho dost malo potom precital o veracruzu.... To nie je zase az tak vela na take auti... :shock: Mam sa co este ucit.... :roll:
Momentaly: VW Polo 1,4TDi 55kW RV2002 100 000km
Passed: WrAccent MC 1,4 71kw RV2007 60 000km
WrAccent LC 1,3 61kW RV2001 150 000km
Posledný príspevok sa necituje! používaj tlačidlo ODPOVEDAŤ.
Odpovědět

Zpět na „Fotky & Videa“