Zajištění dveří

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
atík
*
Příspěvky: 32
Registrován: 26 bře 2008, 19:44

Zajištění dveří

Příspěvek od atík »

Milý atosáci mám jeden zase trochu neobvyklý dotaz. Minulý týden jsem si na dovolené na Slovensku zabouchl klíče do kufru.To jsem celý já. Po kontaktu místní policie mi doporučili firmu a ta mého Atose samozřejmě odemkla ( za nemalý peníz ). Otevřeli to klasicky- dostali se za gumu předních dveří s lankem s očkem. To chytli za čudlík na dveřích. Trhli a bylo to. Naskýtá se otázka zda vůbec zamykat dveře, protože takhle to umí každý drobet zručný zloděj. A přesně takhle mě před léty vykradli feldu. Pak jsem koupil krytky čudlíků a bylo to. A jsme u pudla otázky. Nevíte zda podobné kratky jsou i na Atose? Mám poslední typ. Za případné poznatky děkuji.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Rudolf
**
Příspěvky: 389
Registrován: 10 čer 2007, 17:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rudolf »

O krytech nic nevím, ale není mi jasné kdo by chtěl Atose ukrást. A rádio? Bez panelu je prodejný za tak směšnou částku, že je to většinou pro zloděje nelukrativní. Co zkusit "čudlíky" vyšroubovat a vzniklou díru elegantně zaslepit?
Hyundai Atos Prime 1,1i;
Obrázek
Hyundai Accent Elegance 1,6i CVVT;
Obrázek
atík
*
Příspěvky: 32
Registrován: 26 bře 2008, 19:44

Příspěvek od atík »

to je sice hezké, ale divili byste se co se najde idiotů aby se svezlo. dělával jsem u policie a tak o tom něco vím. Onu felicii mi taky nikdo neukradl, ale jen se mrkl není li tam peněženka apod. Takže díky za zasvěcenou radu.
atík
*
Příspěvky: 32
Registrován: 26 bře 2008, 19:44

Příspěvek od atík »

to je sice hezké, ale divili byste se co se najde idiotů aby se svezlo. dělával jsem u policie a tak o tom něco vím. Onu felicii mi taky nikdo neukradl, ale jen se mrkl není li tam peněženka apod. Takže díky za zasvěcenou radu.
Uživatelský avatar
Rudolf
**
Příspěvky: 389
Registrován: 10 čer 2007, 17:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rudolf »

Já jsem sice u policie nedělal, ale slyšel jsem o rychlých způsobech, jak se dostat do auta (tenisákem, ...). Já proti náhodným idiotům, kteří se chtějí svést používám tyč na volant. Proti nim to stačí. Proti připravenýmu zloději mě stejně máloco ochrání.
Hyundai Atos Prime 1,1i;
Obrázek
Hyundai Accent Elegance 1,6i CVVT;
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „ATOS“